• Markowe elektronarzędzia

  Bezprzewodowa o dużej wydajności wkrętarka Makita sprawdzi się wszędzie tam, gdzie dostęp do prądu jest ograniczony. Akumulatory sięgające nawet 18V umożliwiają kilkugodzinną w pełni wydajną pracę na jednym ładowaniu. Do tego dwa biegi regulujące obroty, samozaciskowy uchwyt i często montowana dioda LED pozwolą na wykonywanie czynności nawet w trudno dostępnych miejscach.
  Odwiedź miejsce: wkrętarka makita
 • Mycie pojazdów

  Szukasz firmy, która w sposób szybki i wręcz drobiazgowy wyczyści całą twoją cysternę lub pojazd TIR? W takim wypadku nie wahaj się ani chwili dłużej, tylko skorzystaj z usług myjni WINNER PLUS. Dzięki nim pozbędziesz się wszelkich osadów po mleku, sokach, koncentratach z owoców czy też chemii. Masz gwarancję wysokiej jakości usług.
  Odwiedź miejsce: Myjnia tir
 • Auto na ślub

  Zastanawiasz się, co jeszcze zrobić, by najważniejszy dzień był dla Państwa Młodego jeszcze bardziej wyjątkowy? Możesz u nas wynająć samochód do ślubu na terenie Warszawy i okolic. Oferujemy m.in. BMW, Mercedesy, Fordy Mustangi i wiele innych prestiżowych aut, które zadowolą nawet najbardziej wymagających.
 • Szkolenie z tachografów

  Oferujemy szkolenia dotyczące tachografów, które obejmują przede wszystkim odczyt danych z kart kierowców. W ramach kursu pomogę Państwu zinterpretować przepisy oraz przedstawię zasady obsługi tachografów cyfrowych i analogowych. Dokonamy także analizy informacji z wykresówek i pamięci tachografu cyfrowego.
 • Zabezpieczenie rolek

  Transport niektórych produktów może być bardzo niebezpieczny i prowadzić do zniszczenia jeśli nie zastosujemy odpowiedniej ochrony. Nasze okładziny na rolki wykonujemy z termokurczliwego materiału, dzięki czemu można go w łatwy sposób nałożyć na różnego rodzaju produkty. Ponadto są odporne na wysokie temperatury oraz ścieranie mechaniczne.
  Odwiedź miejsce: Okładzina na rolki
 • Poznań skup elektroniki

  Utylizacja sprzętu elektronicznego to dziedzina o której wiemy niemal wszystko. Wiedzę tą zdobyliśmy dzięki ogromnemu zaangażowaniu w dotychczasową pracę. Korzystając z naszych usług, możecie Państwo być pewni, że przekazane przez Was odpady zostaną zutylizowane w całkowitej zgodności z przepisami prawa.
  Odwiedź miejsce: Skup elektroniki Poznań
 • Posypywanie dróg

  Firma Alpimo Trade prowadzi sprzedaż soli drogowej używanej do rozpuszczania śniegu i lodu zalegających na ulicach i chodnikach. Są to produkty niezwykle skuteczne i łatwe w użyciu. Mimo nieprzecenionych właściwości są to artykuły tanie. Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą na stronie http://www.soldrogowa-alpimo.pl/. W naszej ofercie najdą Państwo również chlorek wapnia jako alternatywne rozwiązanie również w przeciętnej cenie. Wszystko opisaliśmy i dostępne jest pod linkiem podanym wyżej.
  Odwiedź miejsce: sprzedaż soli drogowej
 • Wywóz gruzu Szczecin

  Świadczymy usługi w zakresie odbierania, transportowania i utylizacji odpadów remontowo-budowlanych. Zapewniamy profesjonalny wywóz gruzu na terenie Szczecina, przyjmując także ziemię z wykopów oraz różne inne elementy. Podczas prac możemy wykorzystać dedykowane kontenery o dużej pojemności. Zapraszamy!
  Odwiedź miejsce: Wywóz gruzu
 • Jednym z naszych najważniejszych zadań jest kasacja pojazdów, która przede wszystkim polega na sprawnym pozbyciu się zdezelowanych i niesprawnych samochodów. Zapewniamy szybką pracę, przyjazność dla środowiska, a co ważne również atrakcyjne ceny. Serdecznie zapraszamy Państwa do bliższego zapoznania się z naszą ofertą, gdyż to właśnie dzięki naszej propozycji będą Państwo mogli pozbyć się swojego starego samochodu i otrzymać za niego gotówkę. Kasacja pojazdów na najwyższym poziomie. Serdecznie zapraszamy.
  Odwiedź miejsce: Kasacja pojazdów
 • Zdobyte na przestrzeni ostatnich lat bardzo duże doświadczenie pozwala na zaoferowanie jakościowych akcesoriów motoryzacyjnych. Prezentowane akumulatory samochodowe ZAP spełnią oczekiwania każdego z klientów. Poza tym w ramach naszego pogotowia akumulatorowego możemy przyjechać bezpośrednio do Ciebie i zająć się Twoim akumulatorem.
  Odwiedź miejsce: Akumulatory samochodowe
 • Aby traktor dobrze działał

  Sprzedajemy części przedniego mostu Renault, które są niezbędne do odpowiedniej pracy traktora. W naszej ofercie znajdziesz elementy osi. Dostaniesz u nas takie z nich jak łożyska, łączniki środkowe, tuleje napędu czy wieńce planetarne. W naszym sklepie zaopatrzysz się w sprzęt w przystępnej cenie, przy zachowanym standardzie najwyższej jakości.