• Wyposażenie myjni

  Znaczna większość obiektów, które zajmują się pielęgnacją aut wykorzystuje chemiczne środki czyszczące. Tixewash oferuje akcesoria do myjni samochodowych, a więc środki pielęgnacji, które są w całości oparte o wykorzystanie mikrobiologii. W ich skład wchodzą naturalne szczepy bakterii, które odżywiają się zabrudzeniami pochodzenia organicznego.
 • Wynajem i skup europalet

  Prezentowana na naszej stronie internetowej oferta z pewnością zainteresuje każdego przedsiębiorcę, który poszukuje skutecznych i bezpiecznych rozwiązań ułatwiających transport towarów. Polecamy przemysłowe palety euro, wykonywane w kilku różnych długościach i szerokościach. Są one zrobione z solidnych desek drewnianych i skonstruowane tak, aby nie pękały nawet pod naciskiem większego ciężaru. Dostępne są również warianty jednorazowe i na zamówienie indywidualne. Zapraszamy do kontaktu i współpracy.
  Odwiedź miejsce: Paleta euro
 • Markowe elektronarzędzia

  Bezprzewodowa o dużej wydajności wkrętarka Makita sprawdzi się wszędzie tam, gdzie dostęp do prądu jest ograniczony. Akumulatory sięgające nawet 18V umożliwiają kilkugodzinną w pełni wydajną pracę na jednym ładowaniu. Do tego dwa biegi regulujące obroty, samozaciskowy uchwyt i często montowana dioda LED pozwolą na wykonywanie czynności nawet w trudno dostępnych miejscach.
  Odwiedź miejsce: wkrętarka makita
 • Ogumienie radialne oraz diagonalne do maszyn rolniczych

  Ogumienie do maszyn rolniczych powinno charakteryzować się szczególną wytrzymałością. W naszym sklepie znajdą Państwo wysokiej jakości opony do kombajnów, traktorów i ciągników. Modele radialne pozwolą zaoszczędzić na zużyciu paliwa, a diagonalne sprawdza się idealnie w trudnych warunkach na nierównym terenie.
  Odwiedź miejsce: Opony do kombajnów
 • Mycie pojazdów

  Szukasz firmy, która w sposób szybki i wręcz drobiazgowy wyczyści całą twoją cysternę lub pojazd TIR? W takim wypadku nie wahaj się ani chwili dłużej, tylko skorzystaj z usług myjni WINNER PLUS. Dzięki nim pozbędziesz się wszelkich osadów po mleku, sokach, koncentratach z owoców czy też chemii. Masz gwarancję wysokiej jakości usług.
  Odwiedź miejsce: Myjnia tir
 • Jesteśmy firmą, która zapewnią kompleksowe wsparcie na trasach w okolicach Poznania i na terenie samego miasta. Nasza firma assistance-poznan24.pl to pomoc drogowa dostępna 24 godziny na dobę, bez względu na dzień tygodnia. Dysponujemy nowoczesnymi autolawetami, które udostępniamy w ofercie wynajmu. Zachęcamy do zapoznania się z warunkami wynajmu na naszej stronie.
  Odwiedź miejsce: Auto pomoc Poznań