• Markowe elektronarzędzia

  Bezprzewodowa o dużej wydajności wkrętarka Makita sprawdzi się wszędzie tam, gdzie dostęp do prądu jest ograniczony. Akumulatory sięgające nawet 18V umożliwiają kilkugodzinną w pełni wydajną pracę na jednym ładowaniu. Do tego dwa biegi regulujące obroty, samozaciskowy uchwyt i często montowana dioda LED pozwolą na wykonywanie czynności nawet w trudno dostępnych miejscach.
  Odwiedź miejsce: wkrętarka makita
 • Mycie pojazdów

  Szukasz firmy, która w sposób szybki i wręcz drobiazgowy wyczyści całą twoją cysternę lub pojazd TIR? W takim wypadku nie wahaj się ani chwili dłużej, tylko skorzystaj z usług myjni WINNER PLUS. Dzięki nim pozbędziesz się wszelkich osadów po mleku, sokach, koncentratach z owoców czy też chemii. Masz gwarancję wysokiej jakości usług.
  Odwiedź miejsce: Myjnia tir
 • Pozwolenia na używanie samochodów

  Przedsiębiorstwo oferuje usługi z zakresu wydawania zezwoleń na użytkowanie samochodów osobowych, ciężarówek, oraz wszelkiego rodzaju naczep i przyczep. Siedziba firmy w Warszawie to miejsce, gdzie jest możliwa bezproblemowa homologacja pojazdów, co pozwala na rejestrację samochodu i legalne użytkowanie go.
 • Naprawa przekładni

  Wyciekający olej, jego ubytki w zbiorniczku wspomagania czy stukanie, to wszystko może świadczyć o awarii maglownicy. Regeneracja przekładni kierowniczej, to jedno z podstawowych zadań naszej firmy. Jest to element, który zapewnia odpowiednie położenie kinetyczne i dynamiczne, a także właściwą sprawność mechanizmu pojazdu. Jeśli zdecydujesz się na nasze usługi, to fachowcy dokonają dokładnej weryfikacji, przeprowadzą demontaż, dokładne mycie i obróbkę części składowych. Dopiero wtedy możliwe jest przywrócenie odpowiednich parametrów maglownicy.
 • Auto na ślub

  Zastanawiasz się, co jeszcze zrobić, by najważniejszy dzień był dla Państwa Młodego jeszcze bardziej wyjątkowy? Możesz u nas wynająć samochód do ślubu na terenie Warszawy i okolic. Oferujemy m.in. BMW, Mercedesy, Fordy Mustangi i wiele innych prestiżowych aut, które zadowolą nawet najbardziej wymagających.
 • Szkolenie z tachografów

  Oferujemy szkolenia dotyczące tachografów, które obejmują przede wszystkim odczyt danych z kart kierowców. W ramach kursu pomogę Państwu zinterpretować przepisy oraz przedstawię zasady obsługi tachografów cyfrowych i analogowych. Dokonamy także analizy informacji z wykresówek i pamięci tachografu cyfrowego.
 • Filtry przemysłowe

  Naszym zadaniem jest zaopatrywanie silników i urządzeń roboczych mających zastosowanie w różnych branżach. W zakres naszych kompetencji wchodzi projektowanie i produkcja filtrów powietrza, wkładów paliw i olejów smarnych. Nasza firma funkcjonuje sprawnie dzięki specjalistycznemu parkowi maszynowemu.
 • Kasacja używanych samochodów

  Nasza firma zajmuje się kasacją używanych samochodów. Skup i złomowanie aut odbywa się na terenie Warszawy. Interesują nas pojazdy osobowe, dostawcze i terenowe. Nabywamy za gotówkę modele skorodowane, powypadkowe, bez ważnego przeglądu technicznego i ubezpieczenia. Umawiamy się na odbiór w dogodnym dla klienta miejscu.
  Odwiedź miejsce: Złomowanie aut Warszawa
 • Zabezpieczenie rolek

  Transport niektórych produktów może być bardzo niebezpieczny i prowadzić do zniszczenia jeśli nie zastosujemy odpowiedniej ochrony. Nasze okładziny na rolki wykonujemy z termokurczliwego materiału, dzięki czemu można go w łatwy sposób nałożyć na różnego rodzaju produkty. Ponadto są odporne na wysokie temperatury oraz ścieranie mechaniczne.
  Odwiedź miejsce: Okładzina na rolki