• Przesyłki do Polski - wybierz KAZ-Courier

  Coraz większa ilość firm, a także osób prywatnych mieszka i pracuje w Wielkiej Brytanii. Stąd pojawiło się też zwiększone zapotrzebowanie na usługi międzynarodowych firm kurierskich, które przewożą paczki z Anglii do Polski. KAZ-Courier jest jedną z bardziej doświadczonych firm transportowych, która przygotowała ofertę skierowaną zarówno do odbiorcy indywidualnego, jak i przedsiębiorstw, poszukujących rzetelnego partnera w ramach stałej współpracy przewozu różnorodnych produktów. Wyróżnikiem firmy jest nie tylko pełen profesjonalizm oraz terminowość realizacji zleceń, ale także elastyczność oferty. Zapewnia one przewóz przesyłek o standardowych gabarytach, a także znacznie większych mebli, sprzętu RTV i AGD, a nawet rowerów bądź motocykli - a wszystko to w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do współpracy.
  Odwiedź miejsce: Paczki Anglia Polska
 • Narzędzia do przecinania przewodów

  Wśród narzędzi, koniecznych do wielu prac monterskich, niezwykle ważne są obcinaczki do kabli. Wykonane są ze stali chromowo-wanadowej, pokrytej dodatkowo powłoką antykorozyjną. Dokładnie zaostrzone krawędzie tnące zapewniają płynne i precyzyjne cięcie. Każdy z produktów posiada również ergonomiczne i antypoślizgowe uchwyty, gwarantujące pewne trzymanie.
  Odwiedź miejsce: Obcinaczki do kabli
 • AK-TRANS

  Szukasz niedrogiej oferty na transport za granicę? Zobacz naszą propozycję na przewozy z Polski do Niemiec oraz Holandii! Nie dość, że wyjazdy organizowane są regularnie, to dodatkowo każdy Pasażer może odpocząć w komfortowych i nowoczesnych busach. Są wyposażone w wygodne fotele, klimatyzację i inne udogodnienia.
  Odwiedź miejsce: Transport za granicę
 • Prezentowane w naszej ofercie produkty spełnią oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Poczuj wygodę podczas długich tras i już dziś złóż zamówienie na koszule motocyklowe, które oferuje sklep Stodoła mający swoją siedzibę we Wrocławiu. Zapraszamy do zapoznania się z naszym pełnym asortymentów ubioru i akcesoriów.
  Odwiedź miejsce: Koszula motocyklowa
 • Wyposażenie myjni

  Znaczna większość obiektów, które zajmują się pielęgnacją aut wykorzystuje chemiczne środki czyszczące. Tixewash oferuje akcesoria do myjni samochodowych, a więc środki pielęgnacji, które są w całości oparte o wykorzystanie mikrobiologii. W ich skład wchodzą naturalne szczepy bakterii, które odżywiają się zabrudzeniami pochodzenia organicznego.