• Nauka języka niemieckiego

  W ramach naszej oferty językowej nauczamy również języka niemieckiego. Proponujemy zawsze sprawdzone oraz korzystne rozwiązania, które cieszą się zainteresowaniem wśród szerokiego grona odbiorców. Niemiecki jest prostym językiem, którego u nas nauczysz się bardzo szybko oraz przyjemnie! Szczecin to natomiast miejsce, w którym znajduje się siedziba naszej szkoły. Oferujemy atrakcyjne warunki współpracy, skuteczne metody w nauczaniu oraz profesjonalizm w każdym calu. Zapraszamy do zapoznania się oraz skorzystania z naszych usług!
  Odwiedź miejsce: Język niemiecki Szczecin
 • Baza pytań dla przyszłych kierowców

  Oferujemy materiały do nauki teoretycznych podstaw funkcjonowania w ruchu drogowym dla przyszłych kierowców. Zapewniamy, że nasze testy na prawo jazdy pokrywają się z bazą pytań, którą dysponują WORD-y, a wszelkie zmiany są na bieżąco aktualizowane na naszej stronie. Posiadamy interaktywny system, który imituje przebieg właściwego egzaminu.
  Odwiedź miejsce: Testy prawo jazdy
 • Pomoc w znalezieniu pracownika

  Oferujemy porady w zakresie outsourcingu i HR. Jedną z najważniejszych usług jest natomiast rekrutacja IT. Branża informatyczna bardzo szybko się rozwija i wielu pracodawców nie wie gdzie i jak szukać odpowiednich specjalistów. Zajmujemy się tym za nich, dopasowując do danego stanowiska kandydatów z naszej bazy.
  Odwiedź miejsce: rekrutacja it
 • Kurs bazy danych

  Nasza firma od lat pomaga zdobywać cenne umiejętności w dziedzinie jaką jest sieciowa administracja. SQL Server to bardzo potężny system informatyczny, pozwalający na efektywne zarządzanie bazami danych oraz sieciami komputerowymi. Certyfikat w tej dziedzini jest bardzo cennym atutem na rynku pracy w sektorze IT. Sprawdź już dziś szkolenie z bazy danych.
  Odwiedź miejsce: Szkolenie bazy danych