• Szkolenia bhp

  Jak sama nazwa mówi ISO to organizacja ponadpaństwowa i pozarządowa, która zajmuje się tworzeniem norm w każdej niemal dziedzinie ludzkiego życia. Organizacja ISO powstała krótko po drugiej wojnie światowej i do dnia dzisiejszego wydała około siedemnastu tysięcy różnego rodzaju norm. w podobny sposób powstał standard wstępnych szkoleń dla pracowników, zwanych Szkoleniami w zakresie bhp. Dzięki standardom ISO są one obowiązkowe dla każdego i umożliwiają uniknąć potem przykrych zdarzeń związanych z wypadkami w pracy.
  Odwiedź miejsce: Szkolenia w zakresie bhp
 • Ochrona przed pożarem

  Podejmujemy szereg działań, których celem jest ocena zagrożenia wybuchu ognia, ochrona i ograniczenie do minimum takich wypadków. Rzeczoznawca ds. zabezpieczeń przeciwpożarowych zajmuje się zarówno analizą ryzyka, ekspertyzami, proponowaniem nowych rozwiązań i ich optymalizacją. Do zadań firmy należy też prowadzenie szkoleń i opracowywanie scenariuszy po wybuchu ognia w budynku.
 • Nauka języka niemieckiego

  W ramach naszej oferty językowej nauczamy również języka niemieckiego. Proponujemy zawsze sprawdzone oraz korzystne rozwiązania, które cieszą się zainteresowaniem wśród szerokiego grona odbiorców. Niemiecki jest prostym językiem, którego u nas nauczysz się bardzo szybko oraz przyjemnie! Szczecin to natomiast miejsce, w którym znajduje się siedziba naszej szkoły. Oferujemy atrakcyjne warunki współpracy, skuteczne metody w nauczaniu oraz profesjonalizm w każdym calu. Zapraszamy do zapoznania się oraz skorzystania z naszych usług!
  Odwiedź miejsce: Język niemiecki Szczecin
 • Języków obcych uczymy się głównie w szkole lub na studiach - to miejsce wskazywane jest przez połowę badanych, którzy rozpoczęli lub rozpoczynają kształcenie językowe. By polepszyć swoją znajomość języka obcego zapisujemy się na szkolenia językowe. Szkolenia językowe mają tę zaletę, że w krótkim czasie możemy nauczyć się wielu nowych rzeczy i szybko podszkolić w danym temacie. Nasza szkoła językowa w Warszawie poszerza wiedzę lingwistyczną z konkretnych dziedzin. Popularna jest również nauka języka dla firm.