• Nauka języka niemieckiego

  W ramach naszej oferty językowej nauczamy również języka niemieckiego. Proponujemy zawsze sprawdzone oraz korzystne rozwiązania, które cieszą się zainteresowaniem wśród szerokiego grona odbiorców. Niemiecki jest prostym językiem, którego u nas nauczysz się bardzo szybko oraz przyjemnie! Szczecin to natomiast miejsce, w którym znajduje się siedziba naszej szkoły. Oferujemy atrakcyjne warunki współpracy, skuteczne metody w nauczaniu oraz profesjonalizm w każdym calu. Zapraszamy do zapoznania się oraz skorzystania z naszych usług!
  Odwiedź miejsce: Język niemiecki Szczecin
 • Baza pytań dla przyszłych kierowców

  Oferujemy materiały do nauki teoretycznych podstaw funkcjonowania w ruchu drogowym dla przyszłych kierowców. Zapewniamy, że nasze testy na prawo jazdy pokrywają się z bazą pytań, którą dysponują WORD-y, a wszelkie zmiany są na bieżąco aktualizowane na naszej stronie. Posiadamy interaktywny system, który imituje przebieg właściwego egzaminu.
  Odwiedź miejsce: Testy prawo jazdy
 • Kurs bazy danych

  Nasza firma od lat pomaga zdobywać cenne umiejętności w dziedzinie jaką jest sieciowa administracja. SQL Server to bardzo potężny system informatyczny, pozwalający na efektywne zarządzanie bazami danych oraz sieciami komputerowymi. Certyfikat w tej dziedzini jest bardzo cennym atutem na rynku pracy w sektorze IT. Sprawdź już dziś szkolenie z bazy danych.
  Odwiedź miejsce: Szkolenie bazy danych
 • Pomoce dydaktyczne

  W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdziesz liczne akcesoria i pomoce naukowe, których nie może zabraknąć w żadnej szkole. Oferujemy między innymi bryły geometryczne, sprzedawane osobno lub w zestawie, które świetnie sprawdzą się w klasach matematycznych, zarówno w szkole podstawowej jak i na wyższych etapach edukacji.
  Odwiedź miejsce: bryły geometryczne
 • Kurs internetowy pakietu biurowego

  Dzięki nam podniesiesz swoje kompetencje i dodatkowo zdobędziesz certyfikat potwierdzający nowe umiejętności. Szkolenia MS Office przygotowane zostały z myślą o pracownikach biurowych i wszystkich osobach chcących zgłębić tajniki arkuszy kalkulacyjnych czy dokumentu Word. Korzystna cena i elastyczność kursu to jego główne atuty.
  Odwiedź miejsce: Kurs Microsoft Office
 • Lekcje śpiewu dla każdego

  Nasz zespół tworzą dobrze znani artyści, którzy chcą przekazywać swoją wiedzę kolejnym pokoleniom. Szkoła muzyczna Varsztatovnia prowadzi zajęcia dla różnych grup wiekowych, zaczynając od rytmiki dla maluchów po profesjonalne lekcje śpiewu dla nastolatków i dorosłych. Oprócz tego możecie również skorzystać z naszego nowoczesnego studia nagraniowego, gwarantującego kompleksowe wykonanie każdej realizacji dźwięku. A może chcesz nauczyć się gry na instrumencie? To również znajdziesz w naszej ofercie. Sprawdź nas już teraz!
  Odwiedź miejsce: Lekcje śpiewu