• Nauka języka niemieckiego

  W ramach naszej oferty językowej nauczamy również języka niemieckiego. Proponujemy zawsze sprawdzone oraz korzystne rozwiązania, które cieszą się zainteresowaniem wśród szerokiego grona odbiorców. Niemiecki jest prostym językiem, którego u nas nauczysz się bardzo szybko oraz przyjemnie! Szczecin to natomiast miejsce, w którym znajduje się siedziba naszej szkoły. Oferujemy atrakcyjne warunki współpracy, skuteczne metody w nauczaniu oraz profesjonalizm w każdym calu. Zapraszamy do zapoznania się oraz skorzystania z naszych usług!
  Odwiedź miejsce: Język niemiecki Szczecin
 • Baza pytań dla przyszłych kierowców

  Oferujemy materiały do nauki teoretycznych podstaw funkcjonowania w ruchu drogowym dla przyszłych kierowców. Zapewniamy, że nasze testy na prawo jazdy pokrywają się z bazą pytań, którą dysponują WORD-y, a wszelkie zmiany są na bieżąco aktualizowane na naszej stronie. Posiadamy interaktywny system, który imituje przebieg właściwego egzaminu.
  Odwiedź miejsce: Testy prawo jazdy
 • Nauka języków obcych

  Aby nauczyć się obcej lingwistyki, potrzebne są różnorodne metody, odpowiednia praktyka i wykwalifikowana kadra nauczycielska. To wszystko znajdziesz w naszej szczecińskiej szkole językowej. Prowadzimy zapisy na kurs angielskiego dla grup o różnym zaawansowaniu w posługiwaniu się gramatyką i leksyką. Są to zajęcia w kameralnym gronie, co zwiększa efektywność nauki. Nasi wykładowcy stosują ciekawe metody z użyciem wielu pomocy dydaktycznych i multimedialnych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą on-line, jak i do placówki.
  Odwiedź miejsce: Kurs angielskiego