• Adiutor

  Masz problem z deklaracją podatkową? Nie wiesz, czy przysługują Ci jakieś ulgi? A może masz wątpliwości, jaką umowę na zatrudnienie wybrać? Koniecznie skorzystaj z usług biura rachunkowego Adiutor w Warszawie, które oferuje wsparcie we wszystkich wspomnianych kwestiach. Ponadto świadczona przez nas pełna księgowość obejmuje znacznie większą liczbę zagadnień, związanych z kadrami, formalnościami względem ZUS oraz US itd. Więcej informacji zostało opublikowanych na naszej stronie internetowej. Zachęcamy do jej odwiedzenia.
  Odwiedź miejsce: Kadry i płace Warszawa
 • Sklep internetowy z artykułami papierniczymi

  Na naszej stronie internetowej prezentujemy szeroką gamę przydatnych i wydajnych materiałów, niezbędnych w każdej firmie oraz urzędzie. Sklep internetowy 4Office sprzedaje artykuły biurowe online. Jest to wygodny sposób zaopatrzenia się w takie pozycje, jak papier do ksero, segregatory A5, zakładki w pudełku, markery permanentne, korektory w taśmie oraz wiele innych. Korzystne ceny, a także wysoka jakość sprawiają, że cały nasz asortyment cieszy się popularnością i jest ceniony przez wymagających klientów.
  Odwiedź miejsce: Sklep papierniczy online
 • Leasing dla firm

  Zachęcamy do zapoznania się z możliwościami, jakie daje skorzystanie z naszej najnowszej oferty. Proponujemy leasing samochodów używanych, czyli wyjątkowo tani i bezpieczny sposób na modernizację firmowej floty transportowej. Przygotowane przez nas rozwiązanie zakłada ograniczenie do minimum niezbędnych formalności. Jasno skonstruowana umowa, która może być realizowana w polskiej lub zagranicznej walucie, jest niezaprzeczalnym atutem. Zapraszamy do GO-leasing.
 • Face Office

  Proponujemy Państwu wysokiej jakości materiały biurowe, które znajdują zastosowanie w każdym przedsiębiorstwie. Udostępniamy produkty do kompleksowego wyposażenia każdego biura. Dzięki naszym rozwiązaniom codzienna praca w firmie przestanie być monotonna i czasochłonna. FaceOffice - doskonałe materiały biurowe w tym m.in. podkładki na biurko, maty, papiery ksero, koperty i wiele innych.
  Odwiedź miejsce: Podkładka na biurko
 • bez rejestracji firmy

  W naszej ofercie znajdziecie sprzedaż podmiotów gospodarczych, dzięki której będziecie mogli wybierać spośród gotowych przedsiębiorstw, które istnieją od pewnego czasu na rynku. Oferowane przez nas kupno spółek to także atrakcyjna forma dla osób, które chcą pozbyć się firm na przykład z zadłużeniem. Przygotowane przez nas zostało także fachowe doradztwo ze strony naszych doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów. Będziecie mogli od tej pory prowadzić działalność gospodarczą bez konieczności rejestracji firmy.
  Odwiedź miejsce: kupno spółek
 • W ramach prowadzonego przez nas biura rachunkowego zajmujemy się prowadzeniem pełnej księgowości przedsiębiorstw, a także świadczeniem poszczególnych usług związanych z finansami firm. Naszym Klientom - właścicielom małych, średnich, a także dużych działalności gospodarczych - oferujemy prowadzenie księgi przychodów i rozchodów, obsługę kadrowo-płacową, a także rozliczanie oraz reprezentowanie w Urzędzie Skarbowym oraz w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych. Gwarantujemy prawidłowe prowadzenie dokumentacji i terminowość.
 • Dofinansowanie zgodne z niemieckim prawem

  Osoby pracujące i mieszkające w Niemczech mogą otrzymać dofinansowanie dla siebie, małżonka oraz dzieci. Zasiłek rodzinny Kindergeld można otrzymać na od jednego do czwórki dzieci. Nasza firma pomoże Wam je uzyskać - wystarczy zapoznać się z dostępnymi informacjami oraz wypełnić wskazane przez nas dokumenty.
 • Coaching dla firm

  Witamy! Szkolenia na zarządzanie, które przeprowadzamy, cieszą się wśród klientów niezwykłą popularnością. Każdy pracownik, czy to nowy, czy doświadczony w takiej, czy w innej firmie powinien się rozwijać. Jeśli oczywiście firma ma prosperować na odpowiednim wysokim poziomie kursy dla pracowników, w tym coaching, są niezbędne w każdej firmie, która nastawiona jest na jej rozwój. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług, do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty na stronie oraz do kontaktu z nami.
  Odwiedź miejsce: Coaching Wrocław