• Waluty świata w jednym miejscu

  Polecamy Wam najlepszy kantor online. Gwarantujemy nie tylko atrakcyjną ofertę cen walut, ale i bardzo przejrzyste zasady współpracy. Znajdziecie u nas również możliwość dokonywania przelewów na zagraniczne konta. Dostępne są u nas rozmaite środki płatnicze, z różnych części świata w atrakcyjnych cenach.
  Odwiedź miejsce: Kantor
 • Zapraszamy na szkolenia

  W Centrum Diagnostyki i Terapii In Corpore w Katowicach organizujemy między innymi kurs leczenia skoliozy metodą PNF. To nowatorska technika, stosowana wcześniej wyłącznie u pacjentów neurologicznych. Eksperci odkryli jednak, że z powodzeniem można jej elementy wykorzystywać w terapii pacjentów ze schorzeniami układu mięśniowego lub po kontuzjach sportowych. Jest to metoda z zakresu kinezyterapii. Zapraszamy do poznania naszej pełnej oferty, w której mieszczą się również terapia czaszkowo-krzyżowa i inne.
 • Adiutor

  Masz problem z deklaracją podatkową? Nie wiesz, czy przysługują Ci jakieś ulgi? A może masz wątpliwości, jaką umowę na zatrudnienie wybrać? Koniecznie skorzystaj z usług biura rachunkowego Adiutor w Warszawie, które oferuje wsparcie we wszystkich wspomnianych kwestiach. Ponadto świadczona przez nas pełna księgowość obejmuje znacznie większą liczbę zagadnień, związanych z kadrami, formalnościami względem ZUS oraz US itd. Więcej informacji zostało opublikowanych na naszej stronie internetowej. Zachęcamy do jej odwiedzenia.
 • Sklep internetowy z artykułami papierniczymi

  Na naszej stronie internetowej prezentujemy szeroką gamę przydatnych i wydajnych materiałów, niezbędnych w każdej firmie oraz urzędzie. Sklep internetowy 4Office sprzedaje artykuły biurowe online. Jest to wygodny sposób zaopatrzenia się w takie pozycje, jak papier do ksero, segregatory A5, zakładki w pudełku, markery permanentne, korektory w taśmie oraz wiele innych. Korzystne ceny, a także wysoka jakość sprawiają, że cały nasz asortyment cieszy się popularnością i jest ceniony przez wymagających klientów.
  Odwiedź miejsce: Sklep papierniczy online
 • Leasing dla firm

  Zachęcamy do zapoznania się z możliwościami, jakie daje skorzystanie z naszej najnowszej oferty. Proponujemy leasing samochodów używanych, czyli wyjątkowo tani i bezpieczny sposób na modernizację firmowej floty transportowej. Przygotowane przez nas rozwiązanie zakłada ograniczenie do minimum niezbędnych formalności. Jasno skonstruowana umowa, która może być realizowana w polskiej lub zagranicznej walucie, jest niezaprzeczalnym atutem. Zapraszamy do GO-leasing.
 • Maty i akcesoria do biurka

  Proponujemy Państwu wysokiej jakości materiały biurowe, które znajdują zastosowanie w każdym przedsiębiorstwie. Udostępniamy produkty do kompleksowego wyposażenia każdego biura. Dzięki naszym rozwiązaniom codzienna praca w firmie przestanie być monotonna i czasochłonna. FaceOffice - doskonałe materiały biurowe w tym m.in. podkładki na biurko, maty, papiery ksero, koperty i wiele innych.
  Odwiedź miejsce: Podkładka na biurko
 • Global Collection Service - weryfikacja podmiotów gospodarczych

  Jeśli czujesz się zmęczony próbą odzyskania należności, warto skorzystać z usług profesjonalistów w tym zakresie. Firma Global Collection Service to doświadczeni gracze na rynku, których skuteczna windykacja terenowa ma zasięg międzynarodowy. GCS Poland od ponad 15 lat zajmuje się negocjacjami z nieuczciwymi kontrahentami i klientami, weryfikacją podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych, a także świadczy usługi detektywistyczne. To tylko ułamek naszych możliwości. Sprawdź szczegóły na stronie internetowej.
  Odwiedź miejsce: Windykacja terenowa
 • Obranie odpowiednich kierunków i wyznaczenie środków, przy wykorzystaniu których będziemy zmierzać do celu jest kluczowe dla rozwoju każdego przedsiębiorstwa. Tomasz Dziedzina Interim Manager oferuje profesjonalne doradztwo biznesowe. Specjalizujemy się przede wszystkim w wyznaczaniu strategii rozwoju, która jest jednym z pierwszych etapów tworzenia systemu zarządzania przedsiębiorstwem. Skorzystanie z naszych usług przyniesie Twojej firmie szereg korzyści, takich jak wzrost efektywności, wyznaczanie jednoznacznych działań oraz optymalizację źródeł finansowania.
  Odwiedź miejsce: Interim Manager