• Waluty świata w jednym miejscu

  Polecamy Wam najlepszy kantor online. Gwarantujemy nie tylko atrakcyjną ofertę cen walut, ale i bardzo przejrzyste zasady współpracy. Znajdziecie u nas również możliwość dokonywania przelewów na zagraniczne konta. Dostępne są u nas rozmaite środki płatnicze, z różnych części świata w atrakcyjnych cenach.
  Odwiedź miejsce: Kantor
 • Zapraszamy na szkolenia

  W Centrum Diagnostyki i Terapii In Corpore w Katowicach organizujemy między innymi kurs leczenia skoliozy metodą PNF. To nowatorska technika, stosowana wcześniej wyłącznie u pacjentów neurologicznych. Eksperci odkryli jednak, że z powodzeniem można jej elementy wykorzystywać w terapii pacjentów ze schorzeniami układu mięśniowego lub po kontuzjach sportowych. Jest to metoda z zakresu kinezyterapii. Zapraszamy do poznania naszej pełnej oferty, w której mieszczą się również terapia czaszkowo-krzyżowa i inne.
 • Adiutor

  Masz problem z deklaracją podatkową? Nie wiesz, czy przysługują Ci jakieś ulgi? A może masz wątpliwości, jaką umowę na zatrudnienie wybrać? Koniecznie skorzystaj z usług biura rachunkowego Adiutor w Warszawie, które oferuje wsparcie we wszystkich wspomnianych kwestiach. Ponadto świadczona przez nas pełna księgowość obejmuje znacznie większą liczbę zagadnień, związanych z kadrami, formalnościami względem ZUS oraz US itd. Więcej informacji zostało opublikowanych na naszej stronie internetowej. Zachęcamy do jej odwiedzenia.
 • Wybierz propozycję, którą przygotował nasz adwokat. Rozwody, odszkodowania, prawo cywilne, karne, a także inne formy obrony klienta i działania w sprawiedliwym osądzie - to działania, które wykonujemy na co dzień w Żorach. Wyżej wymienione sprawy towarzyszą nam i są nieodłącznym elementem naszej pracy. Dlatego każdej sprawie poświęcamy się całkowicie. Do klientów podchodzimy indywidualnie, przygotowując ofertę oraz opisując przebieg współpracy.
  Odwiedź miejsce: Kancelaria adwokacka Żory
 • CENT

  Zastanawiasz się, jak działa kantor internetowy cyberkantor.pl? Przekonaj się, jak bardzo korzystne jest to rozwiązanie. Nasza oferta obejmuje wymianę walut online po kursie aktualnym dla danego dnia. Aktualizacje kursów przeprowadzamy na bieżąco. Zachęcamy do skorzystania z naszej atrakcyjnej propozycji.
 • Sklep internetowy z artykułami papierniczymi

  Na naszej stronie internetowej prezentujemy szeroką gamę przydatnych i wydajnych materiałów, niezbędnych w każdej firmie oraz urzędzie. Sklep internetowy 4Office sprzedaje artykuły biurowe online. Jest to wygodny sposób zaopatrzenia się w takie pozycje, jak papier do ksero, segregatory A5, zakładki w pudełku, markery permanentne, korektory w taśmie oraz wiele innych. Korzystne ceny, a także wysoka jakość sprawiają, że cały nasz asortyment cieszy się popularnością i jest ceniony przez wymagających klientów.
  Odwiedź miejsce: Sklep papierniczy online
 • Leasing dla firm

  Zachęcamy do zapoznania się z możliwościami, jakie daje skorzystanie z naszej najnowszej oferty. Proponujemy leasing samochodów używanych, czyli wyjątkowo tani i bezpieczny sposób na modernizację firmowej floty transportowej. Przygotowane przez nas rozwiązanie zakłada ograniczenie do minimum niezbędnych formalności. Jasno skonstruowana umowa, która może być realizowana w polskiej lub zagranicznej walucie, jest niezaprzeczalnym atutem. Zapraszamy do GO-leasing.
 • Maty i akcesoria do biurka

  Proponujemy Państwu wysokiej jakości materiały biurowe, które znajdują zastosowanie w każdym przedsiębiorstwie. Udostępniamy produkty do kompleksowego wyposażenia każdego biura. Dzięki naszym rozwiązaniom codzienna praca w firmie przestanie być monotonna i czasochłonna. FaceOffice - doskonałe materiały biurowe w tym m.in. podkładki na biurko, maty, papiery ksero, koperty i wiele innych.
  Odwiedź miejsce: Podkładka na biurko