• bez rejestracji firmy

  W naszej ofercie znajdziecie sprzedaż podmiotów gospodarczych, dzięki której będziecie mogli wybierać spośród gotowych przedsiębiorstw, które istnieją od pewnego czasu na rynku. Oferowane przez nas kupno spółek to także atrakcyjna forma dla osób, które chcą pozbyć się firm na przykład z zadłużeniem. Przygotowane przez nas zostało także fachowe doradztwo ze strony naszych doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów. Będziecie mogli od tej pory prowadzić działalność gospodarczą bez konieczności rejestracji firmy.
  Odwiedź miejsce: kupno spółek
 • Prowadzenie księgi przychodów i rozchodów Wrocław

  W ramach prowadzonego przez nas biura rachunkowego zajmujemy się prowadzeniem pełnej księgowości przedsiębiorstw, a także świadczeniem poszczególnych usług związanych z finansami firm. Naszym Klientom - właścicielom małych, średnich, a także dużych działalności gospodarczych - oferujemy prowadzenie księgi przychodów i rozchodów, obsługę kadrowo-płacową, a także rozliczanie oraz reprezentowanie w Urzędzie Skarbowym oraz w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych. Gwarantujemy prawidłowe prowadzenie dokumentacji i terminowość.
 • Dofinansowanie zgodne z niemieckim prawem

  Osoby pracujące i mieszkające w Niemczech mogą otrzymać dofinansowanie dla siebie, małżonka oraz dzieci. Zasiłek rodzinny Kindergeld można otrzymać na od jednego do czwórki dzieci. Nasza firma pomoże Wam je uzyskać - wystarczy zapoznać się z dostępnymi informacjami oraz wypełnić wskazane przez nas dokumenty.
 • Współpraca franczyzowa

  Coraz popularniejszym modelem prowadzenia biznesu w Polsce jest franczyza. Za przykład mogą posłużyć m.in. sklepy spożywcze, punkty gastronomiczne i stacje benzynowe operujące na wykupionej licencji. Taka forma współpracy zapewnia licencjobiorcy większą stabilność niż przy zakładaniu biznesu od zera, a także możliwość operowania pod szyldem znanej marki, co obniża koszty związane z promocją.
  Odwiedź miejsce: Franczyza sklepy spożywcze
 • Organizacja rachunkowości

  Jesteśmy doświadczoną firmą z siedzibą w Warszawie oraz oddziałami w Katowicach, Poznaniu i w Krakowie. Outsourcing księgowości z ISP Audyt to pewność, że nasi Klienci będą mogli skupić się na sprawach biznesowych, nie obawiając się o organizację rachunkowości. Nasze usługi obejmują nadzór oraz prowadzenie dokumentacji rachunkowej, a także tej dotyczącej przychodów i rozchodów. Zajmujemy się również obsługą kadrowo-płacową, w tym sporządzaniem listy płac, kalkulacją wynagrodzeń, a także kontaktami z Urzędem Skarbowym.
  Odwiedź miejsce: outsourcing księgowości
 • zarządzanie flota pojazdów

  Skuteczne zarządzanie flotą pojazdów osobowych, dostawczych i ciężarowych, bezpieczeństwo rozwiązań, nowoczesne technologie. Monitoring GPS od Satis, daje gwarancje dostarczania wszystkich ważnych informacji w czasie rzeczywistym. Na podstawie cyfrowej mapy pozwala przewidzieć wszystkie zakręty i roboty drogowe.
 • Tłumaczenia specjalistyczne

  Sprowadziłeś samochód z zagranicy, leczyłeś się u lekarzy w Niemczech lub zamówiłeś leki i nie rozumiesz treści tekstów? Nasza agencja celna z Ciechanowa oferuje tłumaczenie dokumentów zwykłych oraz specjalistycznych we wszystkich językach urzędowych występujących w Europie. Możesz przekazać nam zatem zarówno teksty medyczne, prawnicze, jak i użytkowe.
 • Szukanie odpowiednich osób

  Brakuje Ci ludzi do wykonywania czynności służbowych? Nasza bydgoska agencja pracy pomoże Ci znaleźć wykwalifikowane osoby, które odpowiedzą na Twoje potrzeby. Zgłoś się do nas, przedstaw, na jakie stanowiska szukasz ochotników, a następnie przekaż swoje oczekiwania dotyczące kwalifikacji oraz umiejętności. Na pewno kogoś Ci znajdziemy!
  Odwiedź miejsce: agencja pracy Bydgoszcz
 • Doradztwo biznesowe na każdym etapie

  Przedsiębiorczym osobom, które chcą zacząć pracować na własny rachunek, chętnie objaśnimy zawiłości polskiej administracji. Oferujemy pomoc w zakładaniu firmy - tworzenie biznesplanu, dopełnianie formalności oraz doradztwo w organizacji biura i kreowaniu procesów zarządczych. Aby skuteczniej mogli Państwo docierać do potencjalnych odbiorców, proponujemy także przeprowadzenie kompleksowych badań rynkowych.
  Odwiedź miejsce: Pomoc w zakładaniu firmy
 • Ubezpiecz swoje mieszkanie

  Na różnych etapach użytkowania, mieszkanie może ulegać uszkodzeniom. Powody są najróżniejsze, zaczynając od błędów na etapach budowlanych, po przypadkowe wypadki skutkujące na przykład pożarem. Usługa ubezpieczenie domu online dostępna w naszej ofercie pozwala Ci w sposób łatwy i komfortowy zabezpieczyć swój dobytek.
  Odwiedź miejsce: ubezpieczenie domu online
 • Pozyskiwanie odszkodowań Bydgoszcz

  Jednym z fundamentalnych obszarów ustawodawstwa jest prawo cywilne. Nasza firma z Bydgoszczy udziela fachowych porad, sporządza opinie, przygotowuje dokumentacje oraz reprezentuje swoich Klientów w tym zakresie. Udzielamy pomocy w obszarze odszkodowań. Pomagamy w dochodzeniu roszczeń z tytułu uszczerbku na zdrowiu, z tytułu wypadków komunikacyjnych, czy niedotrzymania umowy. Kierujemy się w naszej pracy kodeksem etycznym i obowiązującymi przepisami. Zachęcamy do wizyty, po uprzednim umówieniu spotkania.
  Odwiedź miejsce: Odszkodowania Bydgoszcz
 • Legalizacja pobytu cudzoziemca

  Dla osób z zagranicy, chcących pozostać w naszym kraju dłużej niż 90 dni przygotowaliśmy konsultacje prawne. Legalizacja pobytu cudzoziemca wymaga skompletowania, a także złożenia odpowiednich dokumentów, w tym oświadczenia od pracodawcy lub o podjęciu studiów. Pomożemy Państwu w załatwieniu wszelkich formalności.