• bez rejestracji firmy

  W naszej ofercie znajdziecie sprzedaż podmiotów gospodarczych, dzięki której będziecie mogli wybierać spośród gotowych przedsiębiorstw, które istnieją od pewnego czasu na rynku. Oferowane przez nas kupno spółek to także atrakcyjna forma dla osób, które chcą pozbyć się firm na przykład z zadłużeniem. Przygotowane przez nas zostało także fachowe doradztwo ze strony naszych doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów. Będziecie mogli od tej pory prowadzić działalność gospodarczą bez konieczności rejestracji firmy.
  Odwiedź miejsce: kupno spółek
 • Prowadzenie księgi przychodów i rozchodów Wrocław

  W ramach prowadzonego przez nas biura rachunkowego zajmujemy się prowadzeniem pełnej księgowości przedsiębiorstw, a także świadczeniem poszczególnych usług związanych z finansami firm. Naszym Klientom - właścicielom małych, średnich, a także dużych działalności gospodarczych - oferujemy prowadzenie księgi przychodów i rozchodów, obsługę kadrowo-płacową, a także rozliczanie oraz reprezentowanie w Urzędzie Skarbowym oraz w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych. Gwarantujemy prawidłowe prowadzenie dokumentacji i terminowość.
 • Dofinansowanie zgodne z niemieckim prawem

  Osoby pracujące i mieszkające w Niemczech mogą otrzymać dofinansowanie dla siebie, małżonka oraz dzieci. Zasiłek rodzinny Kindergeld można otrzymać na od jednego do czwórki dzieci. Nasza firma pomoże Wam je uzyskać - wystarczy zapoznać się z dostępnymi informacjami oraz wypełnić wskazane przez nas dokumenty.
 • Współpraca franczyzowa

  Coraz popularniejszym modelem prowadzenia biznesu w Polsce jest franczyza. Za przykład mogą posłużyć m.in. sklepy spożywcze, punkty gastronomiczne i stacje benzynowe operujące na wykupionej licencji. Taka forma współpracy zapewnia licencjobiorcy większą stabilność niż przy zakładaniu biznesu od zera, a także możliwość operowania pod szyldem znanej marki, co obniża koszty związane z promocją.
  Odwiedź miejsce: Franczyza sklepy spożywcze
 • Organizacja rachunkowości

  Jesteśmy doświadczoną firmą z siedzibą w Warszawie oraz oddziałami w Katowicach, Poznaniu i w Krakowie. Outsourcing księgowości z ISP Audyt to pewność, że nasi Klienci będą mogli skupić się na sprawach biznesowych, nie obawiając się o organizację rachunkowości. Nasze usługi obejmują nadzór oraz prowadzenie dokumentacji rachunkowej, a także tej dotyczącej przychodów i rozchodów. Zajmujemy się również obsługą kadrowo-płacową, w tym sporządzaniem listy płac, kalkulacją wynagrodzeń, a także kontaktami z Urzędem Skarbowym.
  Odwiedź miejsce: outsourcing księgowości
 • Ubezpiecz swoje mieszkanie

  Na różnych etapach użytkowania, mieszkanie może ulegać uszkodzeniom. Powody są najróżniejsze, zaczynając od błędów na etapach budowlanych, po przypadkowe wypadki skutkujące na przykład pożarem. Usługa ubezpieczenie domu online dostępna w naszej ofercie pozwala Ci w sposób łatwy i komfortowy zabezpieczyć swój dobytek.
  Odwiedź miejsce: ubezpieczenie domu online
 • Pozyskiwanie odszkodowań Bydgoszcz

  Jednym z fundamentalnych obszarów ustawodawstwa jest prawo cywilne. Nasza firma z Bydgoszczy udziela fachowych porad, sporządza opinie, przygotowuje dokumentacje oraz reprezentuje swoich Klientów w tym zakresie. Udzielamy pomocy w obszarze odszkodowań. Pomagamy w dochodzeniu roszczeń z tytułu uszczerbku na zdrowiu, z tytułu wypadków komunikacyjnych, czy niedotrzymania umowy. Kierujemy się w naszej pracy kodeksem etycznym i obowiązującymi przepisami. Zachęcamy do wizyty, po uprzednim umówieniu spotkania.
  Odwiedź miejsce: Odszkodowania Bydgoszcz
 • Słodycze

  Na stronie Office-Land dostępna jest zdrowa i smaczna żywność. Proponujemy wiele ciekawych produktów spożywczych, które pozwolą Państwu zachować bezpieczną dietę,a jednocześnie nie tracić nic z bogactw smaku. Proponujemy produkty podstawowe w diecie, jak też ciekawe smakołyki i zdrowe przekąski. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszymi propozycjami. Posiadamy szeroki asortyment, zapewniamy atrakcyjne ceny, gwarantujemy doskonały smak. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zakupów.
  Odwiedź miejsce: Przekąski
 • Outsourcing usług biurowych

  Na renomę przedsiębiorstwa ma wpływ wiele czynników. Mamy na myśli nie tylko jakość oferowanych usług, popularność wśród klientów, rozpoznawalność marki. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie doskonałą ofertę, dzięki której będziesz mógł podnieść atrakcyjność swojego biznesu. Sprawdź na stronie internetowej gdzie jeszcze świadczymy usługi outsourcingowe.
  Odwiedź miejsce: Usługi outsourcingowe
 • VR Training

  Zadaniem tego rodzaju imprez jest nie tylko sprawienie, aby uczestnicy nauczyli się ze sobą współpracować, ale również świetnie się przy tym bawili. Szkolenia team building to doskonała propozycja dla nowych i starszych zespołów. W szczególności dotyczy to gier miejskich, sprzedażowych, a także tych organizowanych na zewnątrz.
  Odwiedź miejsce: Szkolenia team building