• Waluty świata w jednym miejscu

  Polecamy Wam najlepszy kantor online. Gwarantujemy nie tylko atrakcyjną ofertę cen walut, ale i bardzo przejrzyste zasady współpracy. Znajdziecie u nas również możliwość dokonywania przelewów na zagraniczne konta. Dostępne są u nas rozmaite środki płatnicze, z różnych części świata w atrakcyjnych cenach.
  Odwiedź miejsce: Kantor
 • Zapraszamy na szkolenia

  W Centrum Diagnostyki i Terapii In Corpore w Katowicach organizujemy między innymi kurs leczenia skoliozy metodą PNF. To nowatorska technika, stosowana wcześniej wyłącznie u pacjentów neurologicznych. Eksperci odkryli jednak, że z powodzeniem można jej elementy wykorzystywać w terapii pacjentów ze schorzeniami układu mięśniowego lub po kontuzjach sportowych. Jest to metoda z zakresu kinezyterapii. Zapraszamy do poznania naszej pełnej oferty, w której mieszczą się również terapia czaszkowo-krzyżowa i inne.
 • Aleksandra Gabrysiak

  Witaj w Kancelarii Adwokackiej Aleksandry Gabrysiak-Pikorskiej w Łodzi. Nasi adwokaci świadczą kompleksową pomoc prawną w dziedzinach prawa karnego, cywilnego, rodzinnego, administracyjnego, handlowego, gospodarczego i innych. Bierzemy udział w sprawach dochodzenia odszkodowań po wypadkach oraz po stracie bliskich osób. Uczestniczymy w procesach o podział opieki nad dziećmi czy też ubezwłasnowolnienie. Przygotowujemy pisma procesowe, opinie, wnioski, pozwy, odwołania. Świadczymy doradztwo.
  Odwiedź miejsce: porady prawne łódź
 • Adiutor

  Masz problem z deklaracją podatkową? Nie wiesz, czy przysługują Ci jakieś ulgi? A może masz wątpliwości, jaką umowę na zatrudnienie wybrać? Koniecznie skorzystaj z usług biura rachunkowego Adiutor w Warszawie, które oferuje wsparcie we wszystkich wspomnianych kwestiach. Ponadto świadczona przez nas pełna księgowość obejmuje znacznie większą liczbę zagadnień, związanych z kadrami, formalnościami względem ZUS oraz US itd. Więcej informacji zostało opublikowanych na naszej stronie internetowej. Zachęcamy do jej odwiedzenia.
  Odwiedź miejsce: Usługi księgowe Warszawa
 • Doradztwo w finansowaniu firm

  Jeżeli chodzi o finansowanie firm, mamy duże doświadczenie w tej branży. Wiele lat praktyki, profesjonalizm oraz rzetelna wiedza powodują, że zaufało nam już wielu zadowolonych klientów. Wybierając nasze przedsiębiorstwo możesz liczyć na to, że zapewnimy Ci rozwiązania na miarę twoich oczekiwań. Skorzystaj z naszej wyjątkowej propozycji, a przekonamy Cię, że finansowanie firm jest tym, na czym znamy się najlepiej. Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji na temat naszej propozycji, zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej.
  Odwiedź miejsce: Finansowanie firm
 • Wybierz propozycję, którą przygotował nasz adwokat. Rozwody, odszkodowania, prawo cywilne, karne, a także inne formy obrony klienta i działania w sprawiedliwym osądzie - to działania, które wykonujemy na co dzień w Żorach. Wyżej wymienione sprawy towarzyszą nam i są nieodłącznym elementem naszej pracy. Dlatego każdej sprawie poświęcamy się całkowicie. Do klientów podchodzimy indywidualnie, przygotowując ofertę oraz opisując przebieg współpracy.
  Odwiedź miejsce: Kancelaria adwokacka Żory
 • CENT

  Zastanawiasz się, jak działa kantor internetowy cyberkantor.pl? Przekonaj się, jak bardzo korzystne jest to rozwiązanie. Nasza oferta obejmuje wymianę walut online po kursie aktualnym dla danego dnia. Aktualizacje kursów przeprowadzamy na bieżąco. Zachęcamy do skorzystania z naszej atrakcyjnej propozycji.
 • Sklep internetowy z artykułami papierniczymi

  Na naszej stronie internetowej prezentujemy szeroką gamę przydatnych i wydajnych materiałów, niezbędnych w każdej firmie oraz urzędzie. Sklep internetowy 4Office sprzedaje artykuły biurowe online. Jest to wygodny sposób zaopatrzenia się w takie pozycje, jak papier do ksero, segregatory A5, zakładki w pudełku, markery permanentne, korektory w taśmie oraz wiele innych. Korzystne ceny, a także wysoka jakość sprawiają, że cały nasz asortyment cieszy się popularnością i jest ceniony przez wymagających klientów.
  Odwiedź miejsce: Sklep papierniczy online
 • Leasing dla firm

  Zachęcamy do zapoznania się z możliwościami, jakie daje skorzystanie z naszej najnowszej oferty. Proponujemy leasing samochodów używanych, czyli wyjątkowo tani i bezpieczny sposób na modernizację firmowej floty transportowej. Przygotowane przez nas rozwiązanie zakłada ograniczenie do minimum niezbędnych formalności. Jasno skonstruowana umowa, która może być realizowana w polskiej lub zagranicznej walucie, jest niezaprzeczalnym atutem. Zapraszamy do GO-leasing.