• Adres dla biznesu

  Nie mamy żadnych wątpliwości co do skuteczności proponowanych przez nas pakietów usługowych. Jedną z konkretnych ofert jest sposobność skorzystania z wirtualnego adresy w Warszawie. Usłudze tej towarzyszy również komplementarna obsługa skrzynki pocztowej, która usprawni porządkowanie korespondencji.
  Odwiedź miejsce: Wirtualny adres Warszawa
 • Wymiana walut

  Zapomnij o nerwowym poszukiwaniu najtańszego kantoru w okolicy! Wszystko możesz zrobić online, nawet nie wychodząc z domu. Wystarczy, że zajrzysz na stronę internetową portalu, dzięki któremu zalogowani użytkownicy mogą wymienić dowolną ilość pieniędzy na obcą walutę w ekspresowym tempie i po naprawdę atrakcyjnych cenach. Jest to świetne rozwiązanie dla tych, którzy spłacają kredyty w obcych walutach lub też prowadzą interesy z zagranicznymi przedsiębiorstwami. Wystarczy się zarejestrować i zasilić wirtualny portfel.
  Odwiedź miejsce: Kantor online
 • Latarnia mola - atrakcyjny kalendarz tygodniowy

  Podręczny materiał do pisania, w którym jednocześnie na bieżąco mamy podgląd na swój harmonogram, daty czy dni czyichś imienin jest bardzo wygodnym rozwiązaniem. Każdy kalendarz książkowy, jaki oferujemy Państwu w asortymencie firmy Latarnia Mola to bardzo estetyczny produkt, dzięki któremu zadbacie o to, by Wasze notatki były usytuowane w bardzo eleganckiej otoczce graficznej. Ponadto w asortymencie naszej firmy znajdziecie też skórzane notatniki, szkicowniki, zeszyty nutowe czy adresowniki. Polecamy!
  Odwiedź miejsce: Kalendarz książkowy
 • Waluty świata w jednym miejscu

  Polecamy Wam najlepszy kantor online. Gwarantujemy nie tylko atrakcyjną ofertę cen walut, ale i bardzo przejrzyste zasady współpracy. Znajdziecie u nas również możliwość dokonywania przelewów na zagraniczne konta. Dostępne są u nas rozmaite środki płatnicze, z różnych części świata w atrakcyjnych cenach.
  Odwiedź miejsce: Kantor
 • Zapraszamy na szkolenia

  W Centrum Diagnostyki i Terapii In Corpore w Katowicach organizujemy między innymi kurs leczenia skoliozy metodą PNF. To nowatorska technika, stosowana wcześniej wyłącznie u pacjentów neurologicznych. Eksperci odkryli jednak, że z powodzeniem można jej elementy wykorzystywać w terapii pacjentów ze schorzeniami układu mięśniowego lub po kontuzjach sportowych. Jest to metoda z zakresu kinezyterapii. Zapraszamy do poznania naszej pełnej oferty, w której mieszczą się również terapia czaszkowo-krzyżowa i inne.
 • Aleksandra Gabrysiak

  Witaj w Kancelarii Adwokackiej Aleksandry Gabrysiak-Pikorskiej w Łodzi. Nasi adwokaci świadczą kompleksową pomoc prawną w dziedzinach prawa karnego, cywilnego, rodzinnego, administracyjnego, handlowego, gospodarczego i innych. Bierzemy udział w sprawach dochodzenia odszkodowań po wypadkach oraz po stracie bliskich osób. Uczestniczymy w procesach o podział opieki nad dziećmi czy też ubezwłasnowolnienie. Przygotowujemy pisma procesowe, opinie, wnioski, pozwy, odwołania. Świadczymy doradztwo.
  Odwiedź miejsce: porady prawne łódź
 • Adiutor

  Zespół współtworzący nasze biuro rachunkowe to doświadczeni specjaliści z zakresu finansów firm i spółek. Świadczą rzetelne i terminowe usługi księgowe, które obejmują prowadzenie ksiąg handlowych, a także obsługę działu kadr i płac i rozliczanie z Urzędem Skarbowym. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie.
 • Future Skills szkolenia

  Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty, w ramach której znajdziecie rozmaite szkolenia biznesowe, jakie prowadzi dla Was nasz doświadczony zespół Future Skills. Dzięki nim będziecie mieli okazję zapoznać się z najnowszymi metodami, jakie pozwolą na najbardziej efektywne prowadzenie Waszych biznesów. Przygotowane przez nas zostały sprawdzone techniki zarządzania Waszą firmą. Poznacie u nas strategię maksymalizacji zysków przy minimalizacji ryzyka dla Waszych przedsiębiorstw.
  Odwiedź miejsce: Szkolenia biznesowe
 • Pożyczkowo - szybkie wsparcie finansowe

  Jeżeli potrzebujesz gotówki koniecznie zapoznaj się z ofertą przygotowaną przez nasz serwis internetowy. Zapewniamy współpracę na korzystnych i dostosowanych do indywidualnych potrzeb warunkach. Na przykład pożyczka na oświadczenie to pomoc finansowa na dowolną kwotę, w przypadku której podajesz nam jedynie wysokość swoich stałych miesięcznych dochodów. Bez dokumentów PIT czy też formularzy z ZUS. Nie ważne czy masz umowę zlecenie, o pracę czy też pobierasz rentę. Powiedz nam tylko ile pieniędzy potrzebujesz oraz na jak długo. Zachęcamy do współpracy.
  Odwiedź miejsce: Pożyczka na oświadczenie
 • Doradztwo w finansowaniu firm

  Jeżeli chodzi o finansowanie firm, mamy duże doświadczenie w tej branży. Wiele lat praktyki, profesjonalizm oraz rzetelna wiedza powodują, że zaufało nam już wielu zadowolonych klientów. Wybierając nasze przedsiębiorstwo możesz liczyć na to, że zapewnimy Ci rozwiązania na miarę twoich oczekiwań. Skorzystaj z naszej wyjątkowej propozycji, a przekonamy Cię, że finansowanie firm jest tym, na czym znamy się najlepiej. Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji na temat naszej propozycji, zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej.
  Odwiedź miejsce: Finansowanie firm