• bez rejestracji firmy

  W naszej ofercie znajdziecie sprzedaż podmiotów gospodarczych, dzięki której będziecie mogli wybierać spośród gotowych przedsiębiorstw, które istnieją od pewnego czasu na rynku. Oferowane przez nas kupno spółek to także atrakcyjna forma dla osób, które chcą pozbyć się firm na przykład z zadłużeniem. Przygotowane przez nas zostało także fachowe doradztwo ze strony naszych doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów. Będziecie mogli od tej pory prowadzić działalność gospodarczą bez konieczności rejestracji firmy.
  Odwiedź miejsce: kupno spółek
 • Prowadzenie księgi przychodów i rozchodów Wrocław

  W ramach prowadzonego przez nas biura rachunkowego zajmujemy się prowadzeniem pełnej księgowości przedsiębiorstw, a także świadczeniem poszczególnych usług związanych z finansami firm. Naszym Klientom - właścicielom małych, średnich, a także dużych działalności gospodarczych - oferujemy prowadzenie księgi przychodów i rozchodów, obsługę kadrowo-płacową, a także rozliczanie oraz reprezentowanie w Urzędzie Skarbowym oraz w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych. Gwarantujemy prawidłowe prowadzenie dokumentacji i terminowość.
 • Dofinansowanie zgodne z niemieckim prawem

  Osoby pracujące i mieszkające w Niemczech mogą otrzymać dofinansowanie dla siebie, małżonka oraz dzieci. Zasiłek rodzinny Kindergeld można otrzymać na od jednego do czwórki dzieci. Nasza firma pomoże Wam je uzyskać - wystarczy zapoznać się z dostępnymi informacjami oraz wypełnić wskazane przez nas dokumenty.
 • Współpraca franczyzowa

  Coraz popularniejszym modelem prowadzenia biznesu w Polsce jest franczyza. Za przykład mogą posłużyć m.in. sklepy spożywcze, punkty gastronomiczne i stacje benzynowe operujące na wykupionej licencji. Taka forma współpracy zapewnia licencjobiorcy większą stabilność niż przy zakładaniu biznesu od zera, a także możliwość operowania pod szyldem znanej marki, co obniża koszty związane z promocją.
  Odwiedź miejsce: Franczyza sklepy spożywcze
 • Organizacja rachunkowości

  Jesteśmy doświadczoną firmą z siedzibą w Warszawie oraz oddziałami w Katowicach, Poznaniu i w Krakowie. Outsourcing księgowości z ISP Audyt to pewność, że nasi Klienci będą mogli skupić się na sprawach biznesowych, nie obawiając się o organizację rachunkowości. Nasze usługi obejmują nadzór oraz prowadzenie dokumentacji rachunkowej, a także tej dotyczącej przychodów i rozchodów. Zajmujemy się również obsługą kadrowo-płacową, w tym sporządzaniem listy płac, kalkulacją wynagrodzeń, a także kontaktami z Urzędem Skarbowym.
  Odwiedź miejsce: outsourcing księgowości
 • Ubezpiecz swoje mieszkanie

  Na różnych etapach użytkowania, mieszkanie może ulegać uszkodzeniom. Powody są najróżniejsze, zaczynając od błędów na etapach budowlanych, po przypadkowe wypadki skutkujące na przykład pożarem. Usługa ubezpieczenie domu online dostępna w naszej ofercie pozwala Ci w sposób łatwy i komfortowy zabezpieczyć swój dobytek.
  Odwiedź miejsce: ubezpieczenie domu online
 • Szkolenia dla pracowników

  Szukasz sprawdzonej firmy oferującej kompleksowe usługi BHP? Warszawa to miejsce, gdzie działa jedna z najlepszych firm w tej branzy, gotowa zaspokoić Twoje wszystkie potrzeby związane z bezpieczeństwem i higieną pracy. Naszą misją jest utrzymanie najwyższych standardów BHP. Dajemy Ci pewność, że Twoi pracownicy są bezpieczni, a Twoja firma spełnia wszystkie wymogi prawne w tej dziedzinie. Nie czekaj i zdecyduj się na usługi BHP - to Twój krok do bezpiecznej przestrzeni pracy! Bezpieczeństwo to nasza pasja, a ochrona zdrowia rzecz najważniejsza. Skontaktuj się z nami już dziś!
  Odwiedź miejsce: Usługi bhp Warszawa
 • Rekompensata za złamania

  Czy wiesz, w jakich sytuacjach przysługuje Ci odszkodowanie za załamany obojczyk? Nasza firma specjalizuje się w pomocy przy podobnych sprawach, zapewniając profesjonalne wsparcie na każdym etapie procesu. Przygotowujemy dla Ciebie pełną dokumentację, negocjujemy z ubezpieczycielem i dbamy o to, by rekompensata była satysfakcjonujące.