• Zdecyduj się na trwałe implanty zębów

  Dla pacjentów Kliniki Agnieszki Sicińskiej przygotowaliśmy tanie, a także naturalnie prezentujące się implanty. Ceny, jakie Państwu zapewniamy pozwalają każdemu na uzupełnienie jego uzębienia tak, by prezentowało się ono niezwykle estetycznie i naturalnie. Pragniemy, by było to również rozwiązanie znacząco poprawiające komfort codziennego życia. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych materiałów jesteśmy w stanie zaoferować zainteresowanym osobom estetyczne rozwiązania, stanowiące jednocześnie wierne odwzorowanie ich naturalnego uzębienia. Wykorzystujemy także innowacyjny sprzęt, który pozwala nam wykonywanie tego zabiegu w sposób bezbolesny.
  Odwiedź miejsce: klinika dentystyczna
 • Koronki, mostki i licówki porcelanowe

  Jeszcze do niedawna skuteczne leczenie zębów (choćby poprzez endodoncję) nie było możliwe. Na szczęście istnieje możliwość uzupełnienia ubytków, dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Współczesna protetyka opiera się na porcelanie nakładanej na cyrkon lub zbrojonej włóknem szklanym, a także na frezowaniu komputerowym. To wszystko sprawia, że proteza jest precyzyjnie wykonana i dokładnie dopasowana do jamy ustnej pacjenta. Na stronie internetowej gabinetów Duodent z Łodzi znajduje się więcej informacji.
  Odwiedź miejsce: protetyka Łódź widzew
 • Terapia par Warszawa

  Jeśli nie umiesz sobie poradzić ze swoim życiem, angażujesz się w związki bez przyszłości, nie umiesz tworzyć satysfakcjonujących relacji, możesz potrzebować profesjonalnej pomocy. Może potrzebna ci jest terapia par? Warszawa to miasto w którym znajduje się nasz gabinet. Jeśli borykasz się z jakimkolwiek problemem zapraszamy na naszą stronę, by dowiedzieć się, jak uzyskać pomoc i odetchnąć z ulgą.
  Odwiedź miejsce: Terapia par Warszawa
 • USG Warszawa

  Macie Państwo wrażenie, że z Waszymi oczami dzieje się coś niedobrego? Jeśli tak, konieczne jest poddanie ich badaniom, które pomogą określić, w czym tkwi problem. Zabiegi diagnostyczne, jakie realizujemy w warszawskiej klinice IBIS to między innymi takie działania jak USG, sprawdzenie dna oka i poziomu ciśnienia śródgałkowego czy weryfikacja kąta zeza. Oprócz tego zajmujemy się też innymi zdrowotnymi niedogodnościami związanymi z narządem wzroku, realizując operacje zaćmy i jaskry czy choćby wirektomię.
  Odwiedź miejsce: USG Warszawa
 • Metoda Cyriaxa

  Metoda Cyriaxa jest skierowana do wszystkich osób, które cierpią na bóle kręgosłupa czy stawów, mają wady postawy, lub też odnieśli poważny uraz i są skierowani na leczenie operacyjne. Mgr Andrzej Pastor D.O. wykorzystujący osteopatię w terapii manualnej zajmuje się leczeniem dolegliwości bólowych, a także doprowadzaniem pacjentów do pełnej sprawności. Dzięki znajomości połączeń nerwowych, mięśniowych, a także tych występujących w obrębie układu krwionośnego, jest on w stanie zdiagnozować przyczynę bólu i dobrać odpowiednie metody terapii.
  Odwiedź miejsce: Metoda Cyriaxa
 • Psychologia poznawczo-behawioralna w Krakowie

  Jeżeli szukają Państwo dobrego psychologa, zapraszamy do Krakowa. Fachowa diagnostyka problemów z wahaniem nastrojów, napadami lęków, ciągłym uczuciem zmęczenia i depresji, dokonywana jest dzięki znajomości różnych technik. Przyjmujemy osoby w różnym wieku, niezależnie od płci i podłoża negatywnych schematów myślowych. Zaproponujemy terapię indywidualną lub grupową, określimy przewidywany czas, który należy poświęcić procesowi zdrowienia. Doradzimy również odbycie konkretnych warsztatów.
  Odwiedź miejsce: Psycholog Kraków
 • Szpital okulistyczny

  Placówka medyczna prowadzi profilaktykę, diagnostykę i leczenie wad wzroku. Mieszcząca się w Warszawie klinika okulistyczna realizuje badania pola widzenia, grubości rogówki, pomiar ciśnienia wewnątrzgałkowego oraz badania obrazowe, jak USG czy tomografię, a także laboratoryjne. Przeprowadzane są również zabiegi laserowej korekcji wzroku.
 • Leczenie endodontyczne

  Nagły ból zęba to poważny problem, który na ogół nie daje się rozwiązać bez pilnej konsultacji ze stomatologiem. Leczenie kanałowe w Polanicy wykonać można w gabinecie White Line. Szybka diagnoza wraz z wykonaniem zdjęcia rentgenowskiego pozwoli określić, czy mamy do czynienia z zapaleniem miazgi. Endodoncja polega na usunięciu chorej miazgi i wypełnieniu kanałów korzeniowych specjalnym materiałem. Dzięki temu można zachować ząb przez skazaniem go na usunięcie.
  Odwiedź miejsce: Leczenie kanałowe
 • Sprzedaż produktów medycznych

  Świadczymy usługi w zakresie doradztwa prawnego. Działalność farmaceutyczna wymaga niekiedy konsultacji z prawnikiem, aby upewnić się, że podejmowane przez nas działania są zgodne z obowiązującymi przepisami. Jednym z tematów, którymi się zajmujemy, są suplementy diety. Rejestracja takich produktów musi być zatwierdzona przez specjalny organ.
 • Laseroterapia siatkówki

  Jeśli chcecie Państwo, by leczenie zaćmy, z jaką się Państwo borykacie odbywało się pod okiem profesjonalistów polecamy skorzystanie z usług świadczonych przez naszych specjalistów. Nasza klinika zapewnia Państwu odpowiednie konsultacje zarówno przed, jak i po wykonaniu zabiegu. Wymaga on przeprowadzenia zabiegu, podczas którego usuwa się starą soczewkę, a następnie wszczepia się soczewkę syntetyczną. Oferujemy również zabieg taki jak laseroterapia siatkówki. Zabieg przeprowadzany w naszej klinice jest za pomocą nowoczesnych technologii i urządzeń.
  Odwiedź miejsce: Laseroterapia siatkówki
 • Naturalne kosmetyki

  Jeżeli zależy Ci na tym, aby w profesjonalny sposób zadbać o stan swojej skóry i zapewnić jej najlepsze odżywienie, to świetnym krokiem będzie sięgnięcie po naturalne kosmetyki, które nie drażnią, ale zapewniają optymalną ochronę. W asortymencie sklepu internetowego Trade Lab znajdziesz m. in. peeling do ciała, który dostępny jest w wersji regenerującej, nawilżającej, detoksykującej oraz energetyzującej. Dzięki fantastycznym aromatom rozpieszczą one także Twoje zmysły i wpłyną na wyjątkowo dobre samopoczucie.
  Odwiedź miejsce: Naturalne kosmetyki
 • Sprzęt medyczny

  Oferujemy kompleksowe i profesjonalne wyposażenie przychodni, gabinetów lekarskich, salonów kosmetycznych oraz siłowni. Nasz sklep posiada w asortymencie sprzęt medyczny taki jak fartuchy chirurgiczne, kompresy, opatrunki i więcej. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i składania zamówień online!
  Odwiedź miejsce: Sprzęt medyczny
 • Aparaty do bezdechu sennego

  W ofercie naszej firmy znaleźć można niezawodne i proste w obsłudze aparaty CPAP. Przeznaczone są do wspomagania osób zmagających się z zespołem bezdechu śródsennego. Polecamy modele posiadające funkcję łatwego zasypiania (RAMP) i wyposażone w duże, wyraziste wyświetlacze. Nasze urządzenia medyczne powodują obniżenie ciśnienia w trakcie wydechu, a co za tym idzie ułatwiają oddychanie.
  Odwiedź miejsce: Aparaty CPAP
 • Coach w Krakowie

  Oferta pracowni skierowana jest do wszystkich, którzy chcieliby zmienić coś w swoim życiu, ale nie potrafią zdecydować się na ten pierwszy krok. Coaching zakłada zarówno rozwój zawodowy, jak i osobisty, wyzwalający Klientów z ich dotychczasowej roli i pozwalający wzmocnić asertywność oraz pewność siebie.
  Odwiedź miejsce: Coaching Kraków
 • bakalie z zaufanych źródeł

  Serdecznie polecamy bakalie, które pochodzą z zaufanych źródeł i nie posiadają konserwantów czy polepszaczy smaku. Jeśli jesteś miłośnikiem zdrowia, zaopatrz swoją kuchnię w dowolne kandyzowane i suszone owoce. Sklep internetowy umożliwia zrobienie w prosty sposób różnorodnych zakupów. Słodkie, kwaskowe, cierpkie; rodzime gruszki, śliwki, albo egzotyczne ananasy i mango? Korzystając z naszego asortymentu, skomponuj potrawę z bakaliami lub zaopatrz się w nie na seans filmowy oraz przyjęcia okolicznościowe.
  Odwiedź miejsce: suszone owoce sklep
 • Zestaw do irygacji

  Metoda, jaka jest płukanie zatok, może być zalecana przez lekarzy w przypadku różnego rodzaju schorzeń. W naszym sklepie internetowym znaleźć można zestawy przeznaczone właśnie do takiego zabiegu, który zwykle wykonuje się w domu. Poza irygatorami w aosrtymecnie znajdziesz też krople, spraye i aspiratory.
  Odwiedź miejsce: Płukanie zatok
 • Konsultacja psychiatryczna

  Ośrodek terapii przyjmuje na wizyty dzieci i nastolatków z problemami. Diagnozujemy takie zaburzenia jak zespół Aspergera, autyzm, ADHD i inne. W poradni na terenie Ostrowa Wielkopolskiego jest do dyspozycji psychiatra, logopeda, psycholog, pedagog oraz inni specjaliści. Konsultacja to zazwyczaj jednorazowa wizyta.
 • Produkty konopne

  Nasza firma opiera się na bogactwie, jakie skrywa w sobie natura. Sklep cbd, który prowadzimy posiada w swoim asortymencie produkty, których bazowym składnikiem są konopie z gatunku Cannabis Sativa. To przebadane laboratoryjnie odmiany, nad których jakością ustawicznie czuwamy. Na naszej stronie odnajdziesz wyroby z różnym stężeniem wyciągu z konopi. Część artykułów posiada wygodne aplikatory, które ułatwiają stosowanie suplementów.
  Odwiedź miejsce: Sklep cbd
 • Akcesoria kosmetologiczne i podologiczne

  Zajmujemy się sprzedażą sprzętów przeznaczonych do użytku w gabinetach stomatologicznych, a także salonach piękności. Nasze narzędzia kosmetyczne, wykonane ze stali nierdzewnej, zapewniają stabilną, bezpieczną i precyzyjną pracę. W ofercie dostępne są np. kasety do sterylizacji, cęgi do paznokci oraz nożyczki fryzjerskie.
  Odwiedź miejsce: Narzędzia kosmetyczne
 • ocena narządów rozrodczych

  W placówce w Legionowie wykonujemy m.in. USG ginekologiczne w przystępnej cenie. Nie musisz czekać w długich kolejkach, jeśli zależy Ci na szybkiej diagnostyce. Nasi specjaliści na miejscu wykonują niezbędne badania, w tym również ultrasonografię. To pozwala lekarzowi na ocenę narządów rozrodczych pacjentki.
  Odwiedź miejsce: USG ginekologiczne
 • Przewlekła niewydolność nerek

  W naszej klinice zajmujemy się leczeniem przewlekłej niewydolności nerek. PNN może wystąpić na skutek cukrzycy, zapalenia odmiedniczkowego i kłębuszkowego nerek, wielotorbielatowego zwyrodnienia nerek, choroby naczyń nerkowych, nefropatii zaporowej czy nadciśnienia tętniczego. Na stronie znajdziesz informacje jak zapobiegać niewydolności.
  Odwiedź miejsce: PNN
 • Gabinet fizjoterapii

  Odpowiednia diagnostyka i rekonwalescencja jest istotną kwestią w przypadku urazów bądź przewlekłych chorób. Nasza firma oferuje kompleksową pomoc w leczeniu i terapii manualnej oraz medycznej. Fizjoterapeuta we Wrocławiu zaprasza na wizytę kliniczną, na której zostaną omówione wszelkie wątpliwości oraz przedstawione plany dotyczące rehabilitacji bądź leczenia.
  Odwiedź miejsce: Fizjoterapeuta Wrocław
 • Prywatne wsparcie seniorów

  Zajmujemy się wspieraniem seniorów w codziennym funkcjonowaniu. Agencje opieki nad osobami starszymi w Warszawie świadczą usługi w zakresie wsparcia całodobowego z zamieszkaniem, świadczeń nocnych, wytchnieniowych oraz pomocy godzinowej. Zajmujemy się także wykonywaniem podstawowych obowiązków domowych.
 • Stomatolog

  Zawsze, kiedy to możliwe, staramy się unikać zabiegów chirurgicznych i działać nieinwazyjnie. Jednak w przypadku niektórych dolegliwości jest to konieczność. Zabiegi chirurgii stomatologicznej w naszym wykonaniu są jak najbardziej delikatne, pewne i fachowe, bez usuwania zdrowych tkanek z powodu nieuwagi.
  Odwiedź miejsce: Chirurgia stomatologiczna