• Zdecyduj się na trwałe implanty zębów

  Dla pacjentów Kliniki Agnieszki Sicińskiej przygotowaliśmy tanie, a także naturalnie prezentujące się implanty. Ceny, jakie Państwu zapewniamy pozwalają każdemu na uzupełnienie jego uzębienia tak, by prezentowało się ono niezwykle estetycznie i naturalnie. Pragniemy, by było to również rozwiązanie znacząco poprawiające komfort codziennego życia. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych materiałów jesteśmy w stanie zaoferować zainteresowanym osobom estetyczne rozwiązania, stanowiące jednocześnie wierne odwzorowanie ich naturalnego uzębienia. Wykorzystujemy także innowacyjny sprzęt, który pozwala nam wykonywanie tego zabiegu w sposób bezbolesny.
  Odwiedź miejsce: klinika dentystyczna
 • USG Warszawa

  Macie Państwo wrażenie, że z Waszymi oczami dzieje się coś niedobrego? Jeśli tak, konieczne jest poddanie ich badaniom, które pomogą określić, w czym tkwi problem. Zabiegi diagnostyczne, jakie realizujemy w warszawskiej klinice IBIS to między innymi takie działania jak USG, sprawdzenie dna oka i poziomu ciśnienia śródgałkowego czy weryfikacja kąta zeza. Oprócz tego zajmujemy się też innymi zdrowotnymi niedogodnościami związanymi z narządem wzroku, realizując operacje zaćmy i jaskry czy choćby wirektomię.
  Odwiedź miejsce: USG Warszawa
 • Metoda Cyriaxa

  Metoda Cyriaxa jest skierowana do wszystkich osób, które cierpią na bóle kręgosłupa czy stawów, mają wady postawy, lub też odnieśli poważny uraz i są skierowani na leczenie operacyjne. Mgr Andrzej Pastor D.O. wykorzystujący osteopatię w terapii manualnej zajmuje się leczeniem dolegliwości bólowych, a także doprowadzaniem pacjentów do pełnej sprawności. Dzięki znajomości połączeń nerwowych, mięśniowych, a także tych występujących w obrębie układu krwionośnego, jest on w stanie zdiagnozować przyczynę bólu i dobrać odpowiednie metody terapii.
  Odwiedź miejsce: Metoda Cyriaxa
 • Psychologia poznawczo-behawioralna w Krakowie

  Jeżeli szukają Państwo dobrego psychologa, zapraszamy do Krakowa. Fachowa diagnostyka problemów z wahaniem nastrojów, napadami lęków, ciągłym uczuciem zmęczenia i depresji, dokonywana jest dzięki znajomości różnych technik. Przyjmujemy osoby w różnym wieku, niezależnie od płci i podłoża negatywnych schematów myślowych. Zaproponujemy terapię indywidualną lub grupową, określimy przewidywany czas, który należy poświęcić procesowi zdrowienia. Doradzimy również odbycie konkretnych warsztatów.
  Odwiedź miejsce: Psycholog Kraków
 • Szpital okulistyczny

  Placówka medyczna prowadzi profilaktykę, diagnostykę i leczenie wad wzroku. Mieszcząca się w Warszawie klinika okulistyczna realizuje badania pola widzenia, grubości rogówki, pomiar ciśnienia wewnątrzgałkowego oraz badania obrazowe, jak USG czy tomografię, a także laboratoryjne. Przeprowadzane są również zabiegi laserowej korekcji wzroku.
 • Leczenie endodontyczne

  Nagły ból zęba to poważny problem, który na ogół nie daje się rozwiązać bez pilnej konsultacji ze stomatologiem. Leczenie kanałowe w Polanicy wykonać można w gabinecie White Line. Szybka diagnoza wraz z wykonaniem zdjęcia rentgenowskiego pozwoli określić, czy mamy do czynienia z zapaleniem miazgi. Endodoncja polega na usunięciu chorej miazgi i wypełnieniu kanałów korzeniowych specjalnym materiałem. Dzięki temu można zachować ząb przez skazaniem go na usunięcie.
  Odwiedź miejsce: Leczenie kanałowe
 • Sprzedaż produktów medycznych

  Świadczymy usługi w zakresie doradztwa prawnego. Działalność farmaceutyczna wymaga niekiedy konsultacji z prawnikiem, aby upewnić się, że podejmowane przez nas działania są zgodne z obowiązującymi przepisami. Jednym z tematów, którymi się zajmujemy, są suplementy diety. Rejestracja takich produktów musi być zatwierdzona przez specjalny organ.
 • Laseroterapia siatkówki

  Jeśli chcecie Państwo, by leczenie zaćmy, z jaką się Państwo borykacie odbywało się pod okiem profesjonalistów polecamy skorzystanie z usług świadczonych przez naszych specjalistów. Nasza klinika zapewnia Państwu odpowiednie konsultacje zarówno przed, jak i po wykonaniu zabiegu. Wymaga on przeprowadzenia zabiegu, podczas którego usuwa się starą soczewkę, a następnie wszczepia się soczewkę syntetyczną. Oferujemy również zabieg taki jak laseroterapia siatkówki. Zabieg przeprowadzany w naszej klinice jest za pomocą nowoczesnych technologii i urządzeń.
  Odwiedź miejsce: Laseroterapia siatkówki
 • Zestaw do irygacji

  Metoda, jaka jest płukanie zatok, może być zalecana przez lekarzy w przypadku różnego rodzaju schorzeń. W naszym sklepie internetowym znaleźć można zestawy przeznaczone właśnie do takiego zabiegu, który zwykle wykonuje się w domu. Poza irygatorami w aosrtymecnie znajdziesz też krople, spraye i aspiratory.
  Odwiedź miejsce: Płukanie zatok
 • Konsultacja psychiatryczna

  Ośrodek terapii przyjmuje na wizyty dzieci i nastolatków z problemami. Diagnozujemy takie zaburzenia jak zespół Aspergera, autyzm, ADHD i inne. W poradni na terenie Ostrowa Wielkopolskiego jest do dyspozycji psychiatra, logopeda, psycholog, pedagog oraz inni specjaliści. Konsultacja to zazwyczaj jednorazowa wizyta.
 • Produkty konopne

  Nasza firma opiera się na bogactwie, jakie skrywa w sobie natura. Sklep cbd, który prowadzimy posiada w swoim asortymencie produkty, których bazowym składnikiem są konopie z gatunku Cannabis Sativa. To przebadane laboratoryjnie odmiany, nad których jakością ustawicznie czuwamy. Na naszej stronie odnajdziesz wyroby z różnym stężeniem wyciągu z konopi. Część artykułów posiada wygodne aplikatory, które ułatwiają stosowanie suplementów.
  Odwiedź miejsce: Sklep cbd
 • ocena narządów rozrodczych

  W placówce w Legionowie wykonujemy m.in. USG ginekologiczne w przystępnej cenie. Nie musisz czekać w długich kolejkach, jeśli zależy Ci na szybkiej diagnostyce. Nasi specjaliści na miejscu wykonują niezbędne badania, w tym również ultrasonografię. To pozwala lekarzowi na ocenę narządów rozrodczych pacjentki.
  Odwiedź miejsce: USG ginekologiczne
 • Poradnia Specjalistyczna \"VITA-MED\" S.C. JACEK WILCZYŃSKI, MAŁGORZATA WILCZYŃSKA

  Szukasz ginekologa położnika w Łodzi? Postaw na doświadczenie i wieloletnią praktykę lekarską. Wybierz ginekologa, który zadba o prawidłowe wykonywane badania, zaopiekuje się Tobą, a jeśli będziesz w ciąży zadba o Ciebie i Twoje dziecko. Dobry ginekolog to skarb, dlatego stawiaj na takiego o dobrej opinii.
  Odwiedź miejsce: Ginekolog
 • Ubrania dla medyków

  W szerokim asortymencie naszego sklepu internetowego znajduje się między innymi odzież medyczna. Charakteryzuje się ona przede wszystkim wygodą noszenia, a także wytrzymałością materiału wykorzystywanego w procesie jej produkcji. Każdy wariant dostępny jest w wielu wersjach kolorystycznych przystosowanych dla każdego.
  Odwiedź miejsce: Odzież medyczna
 • Flebologia w Sopocie

  Siedzący tryb życia i niska aktywność fizyczna sprzyjają rozwojowi schorzeń i chorób żył takich jak żylaki i zakrzepica. Flebolog zajmuje się diagnostyką i leczeniem patologii w obrębie naczyń żylnych, wykorzystując m.in. terapię manualną i nieoperacyjne metody. W Sopocie znajduje się klinika umożliwiająca konsultację ze specjalistami tej dziedziny.
  Odwiedź miejsce: Flebolog Sopot
 • Specjalista dla dzieci

  Szukasz lekarza dla swojego dziecka? Neurolog dziecięcy w Białymstoku to specjalista, który zawsze służy pomocą i profesjonalnym wsparciem. Poświęcając czas na rozumienie unikalnych potrzeb Twojego maluszka, dlatego każde spotkanie jest indywidualnie dostosowane do jego potrzeb. Korzystając ze sprawdzonych metod diagnostycznych, nasi neurologowie dziecięcy z Białegostoku stale troszczą się o zdrowie pacjentów. Oferujemy wsparcie w diagnozowaniu, leczeniu, a przede wszystkim trosce o zdrowy rozwój neurologiczny Twojej pociechy.
 • Zabiegi na skalp

  Zadbaj o swoją skórę głowy niczym o kwiat ogrodowy! W naszej klinice oferujemy nowoczesną i skuteczną metodę regeneracji włosów jaką jest Mezoterapia skóry głowy - zdrowy i promienny wygląd twoich loków w zasięgu ręki! Ta innowacyjna procedura polega na wtłaczaniu w głębokie warstwy skóry substancji odżywczych tak, aby pobudzić twoje włosy do wzrostu, zahamować ich wypadanie i przywrócić dawny, zdrowy blask. Efekty będą widoczne już po kilku zabiegach! Nie czekaj, staniesz się najlepszą wersją siebie dzięki mezoterapii. Zadzwoń do naszej kliniki już dziś i umów się na spotkanie z naszym certyfikowanym specjalista!
  Odwiedź miejsce: Mezoterapia skóry głowy
 • Terapia nowotworowa

  Potrzebujesz skutecznej pomocy w walce z chorobą? Wybierz naszą firmę! Proponujemy naturalne metody leczenia, w których wykorzystujemy najczystsze ekstrakty roślinne. Jednym z naszych najpopularniejszych produktów jest amigdalina na raka. Wyodrębniana przez nas z pestek moreli, to substancja badana pod kątem potencjalnych właściwości przeciwnowotworowych. Jesteśmy przekonani, że nasze naturalne metody potrafią wspomóc walkę z chorobą i poprawić komfort życia. Nie czekaj, dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i skorzystaj z potęgi natury w walce o zdrowie. Nasza firma - Twoje najlepsze wybory!
  Odwiedź miejsce: amigdalina na raka
 • Karta zgonu

  Jest to sprzęt medyczny, który może pomóc w przypadku leczenia dolegliwości związanych z występowaniem podciśnienia w uchu środkowym. Balon Politzera, bo o nim mowa, zawiera gruszkę z elastycznej gumy, cztery końcówki, a także łącznik luer. Dzięki temu produktowi możliwe jest przedmuchiwanie trąbek słuchowych.
  Odwiedź miejsce: Balon Politzera
 • Recepty wystawiane przez internet

  Oto elektroniczna forma przepisywania leków przez lekarzy, zastępująca tradycyjną formę papierową. Lekarz wprowadza dane do systemu informatycznego, a pacjent otrzymuje numer oraz kod, zwykle przez SMS lub e-mail, które umożliwiają odbiór leku w aptece. E-recepta online jest coraz częściej wykorzystywana przez lekarzy z różnych dziedzin.
  Odwiedź miejsce: e recepta online