• Zdecyduj się na trwałe implanty zębów

  Dla pacjentów Kliniki Agnieszki Sicińskiej przygotowaliśmy tanie, a także naturalnie prezentujące się implanty. Ceny, jakie Państwu zapewniamy pozwalają każdemu na uzupełnienie jego uzębienia tak, by prezentowało się ono niezwykle estetycznie i naturalnie. Pragniemy, by było to również rozwiązanie znacząco poprawiające komfort codziennego życia. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych materiałów jesteśmy w stanie zaoferować zainteresowanym osobom estetyczne rozwiązania, stanowiące jednocześnie wierne odwzorowanie ich naturalnego uzębienia. Wykorzystujemy także innowacyjny sprzęt, który pozwala nam wykonywanie tego zabiegu w sposób bezbolesny.
  Odwiedź miejsce: klinika dentystyczna
 • Koronki, mostki i licówki porcelanowe

  Jeszcze do niedawna skuteczne leczenie zębów (choćby poprzez endodoncję) nie było możliwe. Na szczęście istnieje możliwość uzupełnienia ubytków, dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Współczesna protetyka opiera się na porcelanie nakładanej na cyrkon lub zbrojonej włóknem szklanym, a także na frezowaniu komputerowym. To wszystko sprawia, że proteza jest precyzyjnie wykonana i dokładnie dopasowana do jamy ustnej pacjenta. Na stronie internetowej gabinetów Duodent z Łodzi znajduje się więcej informacji.
  Odwiedź miejsce: protetyka Łódź widzew
 • USG Warszawa

  Macie Państwo wrażenie, że z Waszymi oczami dzieje się coś niedobrego? Jeśli tak, konieczne jest poddanie ich badaniom, które pomogą określić, w czym tkwi problem. Zabiegi diagnostyczne, jakie realizujemy w warszawskiej klinice IBIS to między innymi takie działania jak USG, sprawdzenie dna oka i poziomu ciśnienia śródgałkowego czy weryfikacja kąta zeza. Oprócz tego zajmujemy się też innymi zdrowotnymi niedogodnościami związanymi z narządem wzroku, realizując operacje zaćmy i jaskry czy choćby wirektomię.
  Odwiedź miejsce: USG Warszawa
 • Metoda Cyriaxa

  Metoda Cyriaxa jest skierowana do wszystkich osób, które cierpią na bóle kręgosłupa czy stawów, mają wady postawy, lub też odnieśli poważny uraz i są skierowani na leczenie operacyjne. Mgr Andrzej Pastor D.O. wykorzystujący osteopatię w terapii manualnej zajmuje się leczeniem dolegliwości bólowych, a także doprowadzaniem pacjentów do pełnej sprawności. Dzięki znajomości połączeń nerwowych, mięśniowych, a także tych występujących w obrębie układu krwionośnego, jest on w stanie zdiagnozować przyczynę bólu i dobrać odpowiednie metody terapii.
  Odwiedź miejsce: Metoda Cyriaxa
 • Psychologia poznawczo-behawioralna w Krakowie

  Jeżeli szukają Państwo dobrego psychologa, zapraszamy do Krakowa. Fachowa diagnostyka problemów z wahaniem nastrojów, napadami lęków, ciągłym uczuciem zmęczenia i depresji, dokonywana jest dzięki znajomości różnych technik. Przyjmujemy osoby w różnym wieku, niezależnie od płci i podłoża negatywnych schematów myślowych. Zaproponujemy terapię indywidualną lub grupową, określimy przewidywany czas, który należy poświęcić procesowi zdrowienia. Doradzimy również odbycie konkretnych warsztatów.
  Odwiedź miejsce: Psycholog Kraków
 • Szpital okulistyczny

  Placówka medyczna prowadzi profilaktykę, diagnostykę i leczenie wad wzroku. Mieszcząca się w Warszawie klinika okulistyczna realizuje badania pola widzenia, grubości rogówki, pomiar ciśnienia wewnątrzgałkowego oraz badania obrazowe, jak USG czy tomografię, a także laboratoryjne. Przeprowadzane są również zabiegi laserowej korekcji wzroku.
 • Leczenie endodontyczne

  Nagły ból zęba to poważny problem, który na ogół nie daje się rozwiązać bez pilnej konsultacji ze stomatologiem. Leczenie kanałowe w Polanicy wykonać można w gabinecie White Line. Szybka diagnoza wraz z wykonaniem zdjęcia rentgenowskiego pozwoli określić, czy mamy do czynienia z zapaleniem miazgi. Endodoncja polega na usunięciu chorej miazgi i wypełnieniu kanałów korzeniowych specjalnym materiałem. Dzięki temu można zachować ząb przez skazaniem go na usunięcie.
  Odwiedź miejsce: Leczenie kanałowe
 • Sprzedaż produktów medycznych

  Świadczymy usługi w zakresie doradztwa prawnego. Działalność farmaceutyczna wymaga niekiedy konsultacji z prawnikiem, aby upewnić się, że podejmowane przez nas działania są zgodne z obowiązującymi przepisami. Jednym z tematów, którymi się zajmujemy, są suplementy diety. Rejestracja takich produktów musi być zatwierdzona przez specjalny organ.
 • Laseroterapia siatkówki

  Jeśli chcecie Państwo, by leczenie zaćmy, z jaką się Państwo borykacie odbywało się pod okiem profesjonalistów polecamy skorzystanie z usług świadczonych przez naszych specjalistów. Nasza klinika zapewnia Państwu odpowiednie konsultacje zarówno przed, jak i po wykonaniu zabiegu. Wymaga on przeprowadzenia zabiegu, podczas którego usuwa się starą soczewkę, a następnie wszczepia się soczewkę syntetyczną. Oferujemy również zabieg taki jak laseroterapia siatkówki. Zabieg przeprowadzany w naszej klinice jest za pomocą nowoczesnych technologii i urządzeń.
  Odwiedź miejsce: Laseroterapia siatkówki
 • bakalie z zaufanych źródeł

  Serdecznie polecamy bakalie, które pochodzą z zaufanych źródeł i nie posiadają konserwantów czy polepszaczy smaku. Jeśli jesteś miłośnikiem zdrowia, zaopatrz swoją kuchnię w dowolne kandyzowane i suszone owoce. Sklep internetowy umożliwia zrobienie w prosty sposób różnorodnych zakupów. Słodkie, kwaskowe, cierpkie; rodzime gruszki, śliwki, albo egzotyczne ananasy i mango? Korzystając z naszego asortymentu, skomponuj potrawę z bakaliami lub zaopatrz się w nie na seans filmowy oraz przyjęcia okolicznościowe.
  Odwiedź miejsce: suszone owoce sklep
 • Zestaw do irygacji

  Metoda, jaka jest płukanie zatok, może być zalecana przez lekarzy w przypadku różnego rodzaju schorzeń. W naszym sklepie internetowym znaleźć można zestawy przeznaczone właśnie do takiego zabiegu, który zwykle wykonuje się w domu. Poza irygatorami w aosrtymecnie znajdziesz też krople, spraye i aspiratory.
  Odwiedź miejsce: Płukanie zatok
 • Konsultacja psychiatryczna

  Ośrodek terapii przyjmuje na wizyty dzieci i nastolatków z problemami. Diagnozujemy takie zaburzenia jak zespół Aspergera, autyzm, ADHD i inne. W poradni na terenie Ostrowa Wielkopolskiego jest do dyspozycji psychiatra, logopeda, psycholog, pedagog oraz inni specjaliści. Konsultacja to zazwyczaj jednorazowa wizyta.
 • Produkty konopne

  Nasza firma opiera się na bogactwie, jakie skrywa w sobie natura. Sklep cbd, który prowadzimy posiada w swoim asortymencie produkty, których bazowym składnikiem są konopie z gatunku Cannabis Sativa. To przebadane laboratoryjnie odmiany, nad których jakością ustawicznie czuwamy. Na naszej stronie odnajdziesz wyroby z różnym stężeniem wyciągu z konopi. Część artykułów posiada wygodne aplikatory, które ułatwiają stosowanie suplementów.
  Odwiedź miejsce: Sklep cbd
 • ocena narządów rozrodczych

  W placówce w Legionowie wykonujemy m.in. USG ginekologiczne w przystępnej cenie. Nie musisz czekać w długich kolejkach, jeśli zależy Ci na szybkiej diagnostyce. Nasi specjaliści na miejscu wykonują niezbędne badania, w tym również ultrasonografię. To pozwala lekarzowi na ocenę narządów rozrodczych pacjentki.
  Odwiedź miejsce: USG ginekologiczne
 • Przewlekła niewydolność nerek

  W naszej klinice zajmujemy się leczeniem przewlekłej niewydolności nerek. PNN może wystąpić na skutek cukrzycy, zapalenia odmiedniczkowego i kłębuszkowego nerek, wielotorbielatowego zwyrodnienia nerek, choroby naczyń nerkowych, nefropatii zaporowej czy nadciśnienia tętniczego. Na stronie znajdziesz informacje jak zapobiegać niewydolności.
  Odwiedź miejsce: PNN
 • Stomatolog

  Zawsze, kiedy to możliwe, staramy się unikać zabiegów chirurgicznych i działać nieinwazyjnie. Jednak w przypadku niektórych dolegliwości jest to konieczność. Zabiegi chirurgii stomatologicznej w naszym wykonaniu są jak najbardziej delikatne, pewne i fachowe, bez usuwania zdrowych tkanek z powodu nieuwagi.
  Odwiedź miejsce: Chirurgia stomatologiczna
 • Poradnia Specjalistyczna \"VITA-MED\" S.C. JACEK WILCZYŃSKI, MAŁGORZATA WILCZYŃSKA

  Szukasz ginekologa położnika w Łodzi? Postaw na doświadczenie i wieloletnią praktykę lekarską. Wybierz ginekologa, który zadba o prawidłowe wykonywane badania, zaopiekuje się Tobą, a jeśli będziesz w ciąży zadba o Ciebie i Twoje dziecko. Dobry ginekolog to skarb, dlatego stawiaj na takiego o dobrej opinii.
  Odwiedź miejsce: Ginekolog
 • Ubrania dla medyków

  W szerokim asortymencie naszego sklepu internetowego znajduje się między innymi odzież medyczna. Charakteryzuje się ona przede wszystkim wygodą noszenia, a także wytrzymałością materiału wykorzystywanego w procesie jej produkcji. Każdy wariant dostępny jest w wielu wersjach kolorystycznych przystosowanych dla każdego.
  Odwiedź miejsce: Odzież medyczna
 • Flebologia w Sopocie

  Siedzący tryb życia i niska aktywność fizyczna sprzyjają rozwojowi schorzeń i chorób żył takich jak żylaki i zakrzepica. Flebolog zajmuje się diagnostyką i leczeniem patologii w obrębie naczyń żylnych, wykorzystując m.in. terapię manualną i nieoperacyjne metody. W Sopocie znajduje się klinika umożliwiająca konsultację ze specjalistami tej dziedziny.
  Odwiedź miejsce: Flebolog Sopot
 • W jaki sposób używa się olejków konopnych?

  W ofercie naszego sklepu dostępne są zróżnicowane preparaty stworzone na bazie konopi indyjskich. Nasi klienci zapewne zastanawiają się nad tym, jak stosować olejek CBD. Każdy nasz produkt posiada odpowiedni opis, który pozwoli rozjaśnić te wątpliwości, a także dobrać produkt najbardziej odpowiadający preferencjom.
  Odwiedź miejsce: Olejek CBD jak stosować