• Powlekanie przedmiotów szlachetnym metalem

  Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorców. Grupa Elbit specjalizuje się w świadczeniu usług galwanizacyjnych, które wykonywane są za pomocą specjalistycznego sprzętu, a srebrzenie, cynowanie, anodowanie, czy złocenie realizowane są profesjonalnie oraz terminowo. To ostatnie cieszy się duża popularnością, ze względu na swoją wszechstronność. Do naniesienia szlachetnej powłoki stosujemy kilka metod- chemiczną, elektrolityczną twardą lub miękką, w kąpielach słabo i mocno kwaśnych.
  Odwiedź miejsce: Złocenie elektrolityczne
 • Tartak PHU HOLZbud oferuje krokwie dachowe

  Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej firmy PHU HOLZbud i skorzystania z naszych usług. Tartak z Bydgoszczy oferuje takie wyroby, jak więźba dachowa, tarcica liściasta oraz iglasta - zarówno sucha, jak i mokra, boazeria elewacyjna, deski na podłogi w domu oraz na taras, a także materiał na podbitki.
  Odwiedź miejsce: Więźba dachowa
 • Precyzyjną obróbką metali zajmujemy się w Metal Technology

  Maszyny sterowane za pomocą komputera odgrywają coraz większą rolę w procesie produkcji metalowych części. Dlatego też toczenie CNC - jedna z podstawowych usług firmy Metal Technology cieszy się tak dużą popularnością wśród zamawiających. Polega ona na obróbce wewnętrznych i zewnętrznych powierzchni przedmiotów, takich jak tuleje, wałki oraz rury. Procesowi temu poddaje się również stal kwasoodporną. Technika służy do nacinania gwintów zwykłych i trapezowych oraz ślimaków w zakresie wybranych modułów.
  Odwiedź miejsce: Toczenie CNC
 • Producent narzędzi dla przemysłu

  W naszym sklepie odnajdziesz produkty wytrzymałe, ergonomiczne, a przede wszystkim funkcjonalne. Światowy producent - firma King Tony - tworzy rozwiązania dla wszystkich gałęzi przemysłu. Poza różnymi narzędziami znajdziesz tu też pojemniki, które pozwolą Ci na uporządkowanie warsztatu: wózki do kompletów czy pudełka na klucze.
  Odwiedź miejsce: King Tony
 • Maszyna do odsysania opiłków

  Opiłki, zanieczyszczenia i inne pozostałości np. po cięciu profili aluminiowych lub detali wymagają zastosowania odpowiedniej maszyny, która pozbędzie się ich skutecznie. Odciągi do wiórów lub odbioru zanieczyszczeń pomagają w odsysaniu opiłków wpływając tym nie tylko na pracę urządzenia, ale także zapewniając większą żywotność jego elementom.
  Odwiedź miejsce: Odciągi do wiórów
 • Zabezpieczenie przed pożarem

  Oferowane przez naszą firmę produkty pomogą w stworzeniu funkcjonalnych systemów zabezpieczających przed pożarem. Znajdą u nas Państwo zarówno drzwi zapobiegające się rozprzestrzenianiu ognia i dymu, jak również izolacje chroniące instalacje elektryczne oraz podkłady o dodatkowych właściwościach antykorozyjnych jak farba epoksydowa.
  Odwiedź miejsce: Farba epoksydowa
 • Produkty do hydrauliki

  Sprzedajemy akcesoria instalacyjne, w których skład wchodzą m.in. złączki hydrauliczne mosiężne. W ofercie posiadamy kolanka, końcówki, korki, mufy, nypele i przedłużki (różnych długości) - wszystko o średnicach odpowiednich do większości rur. Ponadto, mamy również w sprzedaży redukcje, śrubunki (proste i kątowe), oraz trójniki i zaślepki.
 • Atrakcyjne oświetlenie budynków miejskich

  Obiekty architektoniczne mieniące się różnego rodzaju kolorami i barwami stały się już normą, nadal jest to jednak wizualne uatrakcyjnienie miejskiego krajobrazu. My oferujemy iluminacje multimedialne, które mogą oświetlać budynki w zależności od okazji czy okoliczności. Tego rodzaju instalacje wizualne są coraz częściej spotykane na całym świecie.
  Odwiedź miejsce: Iluminacje multimedialne
 • Rezerwacja wizyt lekarskich

  Interesują Cię programy przeznaczone do rezerwacji wizyt lekarskich, dzięki którym można wspomóc skuteczność zarządzania placówką? Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez firmę Medsoft oraz jej flagowego produktu - Medlink. To specjalna aplikacja dla lekarzy, oferująca multum niezwykle ważnych i usprawniających prace funkcjonalności.
  Odwiedź miejsce: Program od rezerwacji wizyt
 • Technologia światłowodowa w Twoim domu

  Zależy nam na zadowoleniu i satysfakcji naszych klientów, dlatego też zapewniamy im najlepszą ofertę. Telewizja i internet w pakiecie to doskonały sposób na dobrą prędkość transmisji i dużą ilość ulubionych kanałów. Oferujemy sześć różnych ofert, dzięki czemu każdy klient możne znaleźć odpowiednią dla siebie.
 • Sklep z elektrotechniką

  Firma, w której asortymencie znajdą Państwo artykuły oświetleniowe i osprzęt odgromowy. Hurtownia elektryczna zlokalizowana w Kutnie udostępnia również aparaturę modułową, osprzęt instalacyjny oraz rozłączniki bezpiecznikowe. W ofercie Klienci znajdą również profesjonalne transformatory i zasilacze.
 • Nowoczesne totemy

  Nowoczesność jest darem dla nas wszystkich. Warto z niej korzystać w sposób kreatywny i ciekawy, czego najlepszym dowodem są nasze totemy LCD. Ujmuje one swoją trwałością oraz intuicyjną obsługą. Doskonale spisują się w roli narzędzia reklamowego, miejskiego informatora jak i centrum informacji turystycznej. Wiele z nich dysponuje dotykowym ekranem, który ułatwia korzystanie z urządzenia. Nowoczesne oprogramowania pozwalają na sprawną i zdalną obsługę, co znacznie ułatwia zmianę parametrów urządzenia.
  Odwiedź miejsce: Totem LCD
 • uszczelki teflonowe

  W ofercie naszej firmy znaleźć można różnorodne wyroby z tworzyw sztucznych. Polecamy m.in. solidne i elastyczne uszczelki gumowe oraz PTFE. Dysponujemy modelami przeznaczonymi do wykorzystania w instalacjach wentylacyjnych, w stolarce otworowej, a także w systemach rynnowych. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi naszymi propozycjami.
  Odwiedź miejsce: uszczelki PTFE
 • Usługi telekomunikacyjne

  Oferujemy sprawny i bardzo szybki zakres przesyłania danych telekomunikacyjnych. Jako sprawdzony dostawca Internetu, mamy za zadanie udostępnić ci szereg usług telefonicznych, szerokopasmowych i światłowodowych. Proponujemy także specjalistyczne pakiety dla przedsiębiorców, jak i dla indywidualnych klientów.
  Odwiedź miejsce: dostawca internetu
 • Wycinanie laserowe w Warszawie

  Oferujemy Państwu profesjonalne wycinanie laserowe w Warszawie. Wykorzystanie lasera do obróbki plastycznej blach zapewnia precyzje wykonania, dzięki której otrzymujecie elementy o ściśle określonych wymiarach i idealnie gładkich krawędziach. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty wycinania laserowego.
  Odwiedź miejsce: Wycinanie laserowe Warszawa
 • Aparatura do laboratorium

  Dostępna w naszym asortymencie aparatura laboratoryjna to przede wszystkim funkcjonalność, solidność oraz rzetelność. Nasza firma kieruje się przede wszystkim profesjonalizmem i dobrem wszystkich klientów. Aparatura laboratoryjna dostępna jest zatem w bardzo korzystnych cenach, a warunki współpracy są bardzo korzystne. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu!
  Odwiedź miejsce: aparatura laboratoryjna
 • Wyroby z tworzyw sztucznych

  Filarem naszej działalności jest produkcja i dystrybucja różnego rodzaju artykułów plastikowych. Nasz asortyment obejmuje między innymi foliowe torby oraz worki. Rękawice jednorazowe to z kolei świetny sposób na zachowanie higieny w środowisku, w którym narażeni jesteśmy na działanie wirusów i bakterii.
  Odwiedź miejsce: Worki rękawice jednorazowe
 • Na wewnętrzny użytek firmy potrzebujecie Państwo urządzenia, które umożliwi Wam dostarczenie sygnału do wszystkich zainteresowanych osób po linii? SQS Polska oferuje telefon konferencyjny VoIP, który doskonale sprawdzi się w tej roli, zdecydowanie ułatwiając Waszą komunikację. Oprócz niego oferujemy szeroką ofertę telefonów VoIP.
  Odwiedź miejsce: Telefon konferencyjny VoIP