• Tartak PHU HOLZbud oferuje krokwie dachowe

  Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej firmy PHU HOLZbud i skorzystania z naszych usług. Tartak z Bydgoszczy oferuje takie wyroby, jak więźba dachowa, tarcica liściasta oraz iglasta - zarówno sucha, jak i mokra, boazeria elewacyjna, deski na podłogi w domu oraz na taras, a także materiał na podbitki.
  Odwiedź miejsce: Więźba dachowa
 • Maszyna do odsysania opiłków

  Opiłki, zanieczyszczenia i inne pozostałości np. po cięciu profili aluminiowych lub detali wymagają zastosowania odpowiedniej maszyny, która pozbędzie się ich skutecznie. Odciągi do wiórów lub odbioru zanieczyszczeń pomagają w odsysaniu opiłków wpływając tym nie tylko na pracę urządzenia, ale także zapewniając większą żywotność jego elementom.
  Odwiedź miejsce: Odciągi do wiórów
 • Zabezpieczenie przed pożarem

  Oferowane przez naszą firmę produkty pomogą w stworzeniu funkcjonalnych systemów zabezpieczających przed pożarem. Znajdą u nas Państwo zarówno drzwi zapobiegające się rozprzestrzenianiu ognia i dymu, jak również izolacje chroniące instalacje elektryczne oraz podkłady o dodatkowych właściwościach antykorozyjnych jak farba epoksydowa.
  Odwiedź miejsce: Farba epoksydowa
 • Atrakcyjne oświetlenie budynków miejskich

  Obiekty architektoniczne mieniące się różnego rodzaju kolorami i barwami stały się już normą, nadal jest to jednak wizualne uatrakcyjnienie miejskiego krajobrazu. My oferujemy iluminacje multimedialne, które mogą oświetlać budynki w zależności od okazji czy okoliczności. Tego rodzaju instalacje wizualne są coraz częściej spotykane na całym świecie.
  Odwiedź miejsce: Iluminacje multimedialne
 • Rezerwacja wizyt lekarskich

  Interesują Cię programy przeznaczone do rezerwacji wizyt lekarskich, dzięki którym można wspomóc skuteczność zarządzania placówką? Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez firmę Medsoft oraz jej flagowego produktu - Medlink. To specjalna aplikacja dla lekarzy, oferująca multum niezwykle ważnych i usprawniających prace funkcjonalności.
  Odwiedź miejsce: Program od rezerwacji wizyt
 • Usługi telekomunikacyjne

  Oferujemy sprawny i bardzo szybki zakres przesyłania danych telekomunikacyjnych. Jako sprawdzony dostawca Internetu, mamy za zadanie udostępnić ci szereg usług telefonicznych, szerokopasmowych i światłowodowych. Proponujemy także specjalistyczne pakiety dla przedsiębiorców, jak i dla indywidualnych klientów.
  Odwiedź miejsce: dostawca internetu
 • Wycinanie laserowe w Warszawie

  Oferujemy Państwu profesjonalne wycinanie laserowe w Warszawie. Wykorzystanie lasera do obróbki plastycznej blach zapewnia precyzje wykonania, dzięki której otrzymujecie elementy o ściśle określonych wymiarach i idealnie gładkich krawędziach. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty wycinania laserowego.
  Odwiedź miejsce: Wycinanie laserowe Warszawa
 • Aparatura do laboratorium

  Dostępna w naszym asortymencie aparatura laboratoryjna to przede wszystkim funkcjonalność, solidność oraz rzetelność. Nasza firma kieruje się przede wszystkim profesjonalizmem i dobrem wszystkich klientów. Aparatura laboratoryjna dostępna jest zatem w bardzo korzystnych cenach, a warunki współpracy są bardzo korzystne. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu!
  Odwiedź miejsce: dygestoria laboratoryjne
 • inteligentny dom trójmiasto

  Jeżeli chcą Państwo zainwestować w inteligentny dom, Trójmiasto i nasza firma w nim zlokalizowana jest dobrym wyborem. Dzięki nam mogą Państwo uzyskać inteligentny dom, który nie będzie powiązany z nadmiernymi kosztami, a jednocześnie przyniesie spore oszczędności. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!
 • Fotowoltaika dla domu

  Działalność naszej firmy związana jest z ekologicznymi i energooszczędnymi źródłami energii. Wykonujemy instalacje fotowoltaiczne na terenie Małopolski, zajmujemy się również montażem pomp ciepła oraz innych ekologicznych urządzeń grzewczych. Zachęcamy do skorzystania z oferty i postawienia na odnawialne źródła energii.
 • Bilet na koncert

  Organizujesz koncert, festiwal, spektakl, a może inne wydarzenie plenerowe? Pewnie potrzebujesz sposobu na efektywne rozprowadzanie wejściówek. Platforma sprzedaży biletów umożliwi Ci tę operację. Oprogramowanie składa się z modułów, dzięki którym jest niezwykle łatwe w obsłudze i sprawdzi się w wielu branżach.
 • Najwydajniejszy system umawiania wizyt!

  Rezerwacje online to nie tylko prosty i bezpieczny sposób na zarezerwowanie danej usługi przez klienta. Jest to również doskonale narzędzie pracy dla usługodawcy. Przede wszystkim stanowi dodatkowy nośnik informacji oraz kanał transmisji danych między klientem a firmą. Usprawnia pracę poprzez przejrzysty i czytelny system umawiania wizyt. Pozwala także przeanalizować jakie wizyty cieszą się największą popularnością oraz jakie terminy są najczęściej oblegane. W ten sposób można usprawnić działanie całego przedsiębiorstwa. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.
  Odwiedź miejsce: System umawiania wizyt
 • Ogrody smart

  Nie jest niczym zaskakującym, że coraz więcej domów jest smart. Ale czy można mieć również inteligentny ogród? Okazuje się, że tak, wystarczy sięgnąć po właściwe produkty i oprogramowania. Takie akcesoria możecie znaleźć w naszej firmie - oferujemy rozwiązania dopasowane do twoich potrzeb. Zapomnij o podlewaniu i koszeniu trawnik już teraz!
  Odwiedź miejsce: Inteligentny ogród
 • Usługi informatyczne dla firm

  Nasza firma oferuje rozwiązania informatyczne, które są dopasowane do specyfiki konkretnego przedsiębiorstwa. BI system to realizowana przez nas usługa oparta na technologiach firm Infor oraz SAP. W wyniku wdrożenia możliwy jest szybszy dostęp do źródeł danych, co usprawnia proces analityki biznesowej.
  Odwiedź miejsce: BI system
 • Drukarka etykiet - profesjonalne etykieciarki Promark

  Drukarki etykiet pozwalają na skuteczne znakowanie towaru. Jest to proces polegający na umieszczaniu odpowiednich informacji na temat produktu, jak i producenta. Znakowanie może odbywać się na różne sposoby w zależności od używanego do znakowania narzędzia czy materiału. Warto wykorzystać sprzęt dostępny w ofercie firmy Promark Light.
  Odwiedź miejsce: Drukarka etykiet
 • Częstochowa odbiór odpadów tekstylnianych

  Zachęcamy serdecznie do skorzystania z propozycji naszej firmy, która obejmuje profesjonalne usługi w mieście Częstochowa. Cechuje nas kompleksowość, dlatego docieramy do wielu klientów z naszą propozycją. Obejmuje ona między innymi usuwanie odpadów o dużej zawartości wilgoci, ścinek tkanin oraz wiele innych. Działamy w zgodzie z obowiązującymi przepisami, dlatego też zapewniamy rzetelną realizację każdej usługi. Zapraszamy do skorzystania!
  Odwiedź miejsce: recykling częstochowa
 • akcesoria do maszyn

  Asortyment naszej firmy obejmują wysokiej jakości akcesoria do maszyn, uszczelnienia techniczne, elementy złączne, jak również wiele innych produktów, które pochodzą od znanych i renomowanych producentów. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi prowadnice liniowe HIWIN, jak również szereg innych akcesoriów. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z oferty!
  Odwiedź miejsce: prowadnice liniowe Hiwin
 • Usługi pomiarowe

  Poszukujesz specjalisty, który pomoże Ci naprawić awarię energetyczną? Cennik robót elektrycznych dostępny na stronie firmy umożliwia dokładne sprawdzenie dostępnych usług, a także kosztów, które trzeba będzie ponieść po ich wybraniu. Tabela ma jedynie charakter poglądowy, który zmienia się w zależności od wskazanej lokalizacji czy stanu instalacji.
  Odwiedź miejsce: Cennik robót elektrycznych