• Powlekanie przedmiotów szlachetnym metalem

  Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorców. Grupa Elbit specjalizuje się w świadczeniu usług galwanizacyjnych, które wykonywane są za pomocą specjalistycznego sprzętu, a srebrzenie, cynowanie, anodowanie, czy złocenie realizowane są profesjonalnie oraz terminowo. To ostatnie cieszy się duża popularnością, ze względu na swoją wszechstronność. Do naniesienia szlachetnej powłoki stosujemy kilka metod- chemiczną, elektrolityczną twardą lub miękką, w kąpielach słabo i mocno kwaśnych.
  Odwiedź miejsce: Złocenie elektrolityczne
 • Tartak PHU HOLZbud oferuje krokwie dachowe

  Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej firmy PHU HOLZbud i skorzystania z naszych usług. Tartak z Bydgoszczy oferuje takie wyroby, jak więźba dachowa, tarcica liściasta oraz iglasta - zarówno sucha, jak i mokra, boazeria elewacyjna, deski na podłogi w domu oraz na taras, a także materiał na podbitki.
  Odwiedź miejsce: Więźba dachowa
 • Naprawa lornetek - Geofotometr

  Specjalnością serwisu Geofotometr jest naprawa lornetek. Dysponujemy specjalistycznymi urządzeniami, które przede wszystkim mają za zadanie szybką i sprawną naprawdę specjalistycznego sprzętu. Dbamy przede wszystkim o Państwa wygodę i komfort w trakcie realizowanej usługi. Zapewniamy szybkość ale również jakość serwisu. Naprawa lornetek wymaga wprawy i doświadczenia, a to cechy, które zdecydowanie można przypisać właśnie nam. Zachęcamy do wejścia na stronę firmy Geofotometr i skorzystania z naszych usług.
  Odwiedź miejsce: Naprawa lornetek
 • Instalacje fotowoltaiczne

  Gorąco zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na najlepsze instalacje fotowoltaiczne na rynku. Są to między innymi profesjonalne panele, czy praktyczne ogniwa, które z pewnością Cię nie zawiodą! Wystarczy, że skontaktujesz się z naszą firmą, a jej przedstawiciele z pewnością przygotują dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę.
  Odwiedź miejsce: fotowoltaika
 • Wspieranie działów utrzymania ruchu

  Jesteśmy firmą, która pomimo stosunkowo krótkiej działalności na rynku zarejestrowała już ponad 5 tysięcy napraw, dzięki czemu zdobyliśmy pozycję lidera w branży naprawy i regeneracji podzespołów automatyki. Poza procesami naprawczymi oferujemy także sprzedaż elementów pochodzących od najbardziej renomowanych producentów. Jednym z nich jest sterownik PLC Simatic S5 od Adegis, które przeznaczone jest do wyznaczania kierunków pracy maszyny lub też urządzenia technologicznego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!
  Odwiedź miejsce: simatic s5
 • Jakie systemy wentylacyjne dla zakłądu produkcyjnego?

  Czy zastanawiasz się nad wybraniem odpowiedniego systemy wentylacyjnego do swojego zakładu przemysłowego lub warsztatu? Jeśli tak, to koniecznie odwiedź stronę internetową Milap - firmy oferującej systemy, których głównym zadaniem jest odpylanie powietrza. Proponujemy liczne rozwiązania, jak separatory cyklonowe, filtry pulsacyjne, a także kosze do filtrów workowych. Dostępne są również przenośniki taśmowe, służące do transportowania pyłów, materiałów sypkich oraz innych frakcji. Korzystne ceny i duży wybór to nasze główne atuty.
  Odwiedź miejsce: Odpylanie
 • Najlepsze panele słoneczne

  Jeśli potrzebne są Państwu niezwykle funkcjonalne i wpisujące się w obecnie panujące trendy ekologiczne systemy fotowoltaiczne zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, gdzie znajdziecie Państwo najciekawsze rozwiązania na pozyskiwanie alternatywnych źródeł energii elektrycznej, dzięki którym możliwe jest zmniejszenie wydatków z tym związanych. Zachęcamy do sprawdzenia naszego szerokiego i niezwykle przydatnego w licznych obszarach asortymentu, jaki znajdziecie Państwo na stronie internetowej naszej firmy.
  Odwiedź miejsce: Zestawy fotowoltaiczne
 • Precyzyjną obróbką metali zajmujemy się w Metal Technology

  Maszyny sterowane za pomocą komputera odgrywają coraz większą rolę w procesie produkcji metalowych części. Dlatego też toczenie CNC - jedna z podstawowych usług firmy Metal Technology cieszy się tak dużą popularnością wśród zamawiających. Polega ona na obróbce wewnętrznych i zewnętrznych powierzchni przedmiotów, takich jak tuleje, wałki oraz rury. Procesowi temu poddaje się również stal kwasoodporną. Technika służy do nacinania gwintów zwykłych i trapezowych oraz ślimaków w zakresie wybranych modułów.
  Odwiedź miejsce: Toczenie CNC
 • Producent narzędzi dla przemysłu

  W naszym sklepie odnajdziesz produkty wytrzymałe, ergonomiczne, a przede wszystkim funkcjonalne. Światowy producent - firma King Tony - tworzy rozwiązania dla wszystkich gałęzi przemysłu. Poza różnymi narzędziami znajdziesz tu też pojemniki, które pozwolą Ci na uporządkowanie warsztatu: wózki do kompletów czy pudełka na klucze.
  Odwiedź miejsce: King Tony
 • Maszyna do odsysania opiłków

  Opiłki, zanieczyszczenia i inne pozostałości np. po cięciu profili aluminiowych lub detali wymagają zastosowania odpowiedniej maszyny, która pozbędzie się ich skutecznie. Odciągi do wiórów lub odbioru zanieczyszczeń pomagają w odsysaniu opiłków wpływając tym nie tylko na pracę urządzenia, ale także zapewniając większą żywotność jego elementom.
  Odwiedź miejsce: Odciągi do wiórów
 • Zabezpieczenie przed pożarem

  Oferowane przez naszą firmę produkty pomogą w stworzeniu funkcjonalnych systemów zabezpieczających przed pożarem. Znajdą u nas Państwo zarówno drzwi zapobiegające się rozprzestrzenianiu ognia i dymu, jak również izolacje chroniące instalacje elektryczne oraz podkłady o dodatkowych właściwościach antykorozyjnych jak farba epoksydowa.
  Odwiedź miejsce: Farba epoksydowa
 • Regeneracja częsci maszyn poligraficznych

  Profesjonalna obsługa oraz rzetelne podejście do każdego realizowanego zlecenia. Dokładne szlifowanie wałków w przedsiębiorstwie Solito jest usługą, która z pewnością spełni oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Siedziby naszego przedsiębiorstwa zlokalizowane są w Krakowie i Olsztynie. Zapraszamy!
  Odwiedź miejsce: Szlifowanie wałków
 • Produkty do hydrauliki

  Sprzedajemy akcesoria instalacyjne, w których skład wchodzą m.in. złączki hydrauliczne mosiężne. W ofercie posiadamy kolanka, końcówki, korki, mufy, nypele i przedłużki (różnych długości) - wszystko o średnicach odpowiednich do większości rur. Ponadto, mamy również w sprzedaży redukcje, śrubunki (proste i kątowe), oraz trójniki i zaślepki.
 • Przegląd konstrukcji wysokiego składowania

  Firma Heavy Duty Construction zajmuje się montażem konstrukcji magazynowych wysokiego składowania. W zakres świadczonych przez nas usług wchodzą również okresowe przeglądy regałów. Nasi specjaliści tworzą raport zawierający dokładny opis i zestawienie elementów do wymiany i uzupełnienia, zalecenia pokontrolne oraz wszelkiego rodzaju rysunki i rozmieszczenia. Sprawozdanie to stanowi podstawę do podjęcia wszelkich działań naprawczych. Zapewniamy pełen profesjonalizm oraz szybką realizację zlecenia.
  Odwiedź miejsce: Przeglądy regałów
 • Doświadczenie w produkcji nośników

  Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, iż produkcja płyt CD musi odbywać się w odpowiednich warunkach. Brak zanieczyszczeń, sprawne działanie maszyn oraz umiejętności ich operatorów - to czynniki, które wpływają na efekt naszej pracy. Dzięki doświadczeniu jesteśmy w stanie podjąć się tworzenia nowoczesnych nośników. Ich parametry techniczne oraz standardowy rozmiar pozwalają na odtwarzanie w najpopularniejszych modelach czytników laserowych. Naszym klientom służymy również radą podczas wyboru opakowania.
  Odwiedź miejsce: Produkcja płyt CD
 • Hurtownia wentylacyjna

  Nasz sklep internetowy Pefra prowadzi sprzedaż wysokiej jakości urządzeń, które służą regulacji temperatury we wnętrzach o różnych rozmiarach. Proponujemy między innymi klimatyzatory Samsung o przeznaczeniu do schładzania powietrza zarówno w mieszkaniach, jak i budynkach użytkowych czy przemysłowych. Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę.
  Odwiedź miejsce: Klimatyzatory Wrocław
 • Atrakcyjne oświetlenie budynków miejskich

  Obiekty architektoniczne mieniące się różnego rodzaju kolorami i barwami stały się już normą, nadal jest to jednak wizualne uatrakcyjnienie miejskiego krajobrazu. My oferujemy iluminacje multimedialne, które mogą oświetlać budynki w zależności od okazji czy okoliczności. Tego rodzaju instalacje wizualne są coraz częściej spotykane na całym świecie.
  Odwiedź miejsce: Iluminacje multimedialne