• Powlekanie przedmiotów szlachetnym metalem

  Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorców. Grupa Elbit specjalizuje się w świadczeniu usług galwanizacyjnych, które wykonywane są za pomocą specjalistycznego sprzętu, a srebrzenie, cynowanie, anodowanie, czy złocenie realizowane są profesjonalnie oraz terminowo. To ostatnie cieszy się duża popularnością, ze względu na swoją wszechstronność. Do naniesienia szlachetnej powłoki stosujemy kilka metod- chemiczną, elektrolityczną twardą lub miękką, w kąpielach słabo i mocno kwaśnych.
  Odwiedź miejsce: Złocenie elektrolityczne
 • Tartak PHU HOLZbud oferuje krokwie dachowe

  Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej firmy PHU HOLZbud i skorzystania z naszych usług. Tartak z Bydgoszczy oferuje takie wyroby, jak więźba dachowa, tarcica liściasta oraz iglasta - zarówno sucha, jak i mokra, boazeria elewacyjna, deski na podłogi w domu oraz na taras, a także materiał na podbitki.
  Odwiedź miejsce: Więźba dachowa
 • Naprawa lornetek - Geofotometr

  Specjalnością serwisu Geofotometr jest naprawa lornetek. Dysponujemy specjalistycznymi urządzeniami, które przede wszystkim mają za zadanie szybką i sprawną naprawdę specjalistycznego sprzętu. Dbamy przede wszystkim o Państwa wygodę i komfort w trakcie realizowanej usługi. Zapewniamy szybkość ale również jakość serwisu. Naprawa lornetek wymaga wprawy i doświadczenia, a to cechy, które zdecydowanie można przypisać właśnie nam. Zachęcamy do wejścia na stronę firmy Geofotometr i skorzystania z naszych usług.
  Odwiedź miejsce: Naprawa lornetek
 • Precyzyjną obróbką metali zajmujemy się w Metal Technology

  Maszyny sterowane za pomocą komputera odgrywają coraz większą rolę w procesie produkcji metalowych części. Dlatego też toczenie CNC - jedna z podstawowych usług firmy Metal Technology cieszy się tak dużą popularnością wśród zamawiających. Polega ona na obróbce wewnętrznych i zewnętrznych powierzchni przedmiotów, takich jak tuleje, wałki oraz rury. Procesowi temu poddaje się również stal kwasoodporną. Technika służy do nacinania gwintów zwykłych i trapezowych oraz ślimaków w zakresie wybranych modułów.
  Odwiedź miejsce: Toczenie CNC
 • Producent narzędzi dla przemysłu

  W naszym sklepie odnajdziesz produkty wytrzymałe, ergonomiczne, a przede wszystkim funkcjonalne. Światowy producent - firma King Tony - tworzy rozwiązania dla wszystkich gałęzi przemysłu. Poza różnymi narzędziami znajdziesz tu też pojemniki, które pozwolą Ci na uporządkowanie warsztatu: wózki do kompletów czy pudełka na klucze.
  Odwiedź miejsce: King Tony
 • Maszyna do odsysania opiłków

  Opiłki, zanieczyszczenia i inne pozostałości np. po cięciu profili aluminiowych lub detali wymagają zastosowania odpowiedniej maszyny, która pozbędzie się ich skutecznie. Odciągi do wiórów lub odbioru zanieczyszczeń pomagają w odsysaniu opiłków wpływając tym nie tylko na pracę urządzenia, ale także zapewniając większą żywotność jego elementom.
  Odwiedź miejsce: Odciągi do wiórów
 • Zabezpieczenie przed pożarem

  Oferowane przez naszą firmę produkty pomogą w stworzeniu funkcjonalnych systemów zabezpieczających przed pożarem. Znajdą u nas Państwo zarówno drzwi zapobiegające się rozprzestrzenianiu ognia i dymu, jak również izolacje chroniące instalacje elektryczne oraz podkłady o dodatkowych właściwościach antykorozyjnych jak farba epoksydowa.
  Odwiedź miejsce: Farba epoksydowa
 • Produkty do hydrauliki

  Sprzedajemy akcesoria instalacyjne, w których skład wchodzą m.in. złączki hydrauliczne mosiężne. W ofercie posiadamy kolanka, końcówki, korki, mufy, nypele i przedłużki (różnych długości) - wszystko o średnicach odpowiednich do większości rur. Ponadto, mamy również w sprzedaży redukcje, śrubunki (proste i kątowe), oraz trójniki i zaślepki.
 • Doświadczenie w produkcji nośników

  Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, iż produkcja płyt CD musi odbywać się w odpowiednich warunkach. Brak zanieczyszczeń, sprawne działanie maszyn oraz umiejętności ich operatorów - to czynniki, które wpływają na efekt naszej pracy. Dzięki doświadczeniu jesteśmy w stanie podjąć się tworzenia nowoczesnych nośników. Ich parametry techniczne oraz standardowy rozmiar pozwalają na odtwarzanie w najpopularniejszych modelach czytników laserowych. Naszym klientom służymy również radą podczas wyboru opakowania.
  Odwiedź miejsce: Produkcja płyt CD
 • Atrakcyjne oświetlenie budynków miejskich

  Obiekty architektoniczne mieniące się różnego rodzaju kolorami i barwami stały się już normą, nadal jest to jednak wizualne uatrakcyjnienie miejskiego krajobrazu. My oferujemy iluminacje multimedialne, które mogą oświetlać budynki w zależności od okazji czy okoliczności. Tego rodzaju instalacje wizualne są coraz częściej spotykane na całym świecie.
  Odwiedź miejsce: Iluminacje multimedialne
 • Rezerwacja wizyt lekarskich

  Interesują Cię programy przeznaczone do rezerwacji wizyt lekarskich, dzięki którym można wspomóc skuteczność zarządzania placówką? Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez firmę Medsoft oraz jej flagowego produktu - Medlink. To specjalna aplikacja dla lekarzy, oferująca multum niezwykle ważnych i usprawniających prace funkcjonalności.
  Odwiedź miejsce: Program od rezerwacji wizyt
 • Nasza oferta skierowana jest do wszystkich osób, które pragną zapewnić bezpieczeństwo w swoim domu, biurze czy innym miejscu pracy. Firma Best-light dostarcza fachowe i niezawodne instalacje alarmowe, które mają za zadanie ostrzegać i zapobiegać wtargnięciom do prywatnych posesji, kradzieżom i próbom napadu. Zapraszamy do naszych biur w Białystoku i Bielsku Podlaskim.
  Odwiedź miejsce: Instalacje alarmowe
 • Technologia światłowodowa w Twoim domu

  Zależy nam na zadowoleniu i satysfakcji naszych klientów, dlatego też zapewniamy im najlepszą ofertę. Telewizja i internet w pakiecie to doskonały sposób na dobrą prędkość transmisji i dużą ilość ulubionych kanałów. Oferujemy sześć różnych ofert, dzięki czemu każdy klient możne znaleźć odpowiednią dla siebie.
 • Zestawy solarne

  Przyszłością ludzkości jest czerpanie energii ze źródeł odnawialnych, alternatywnych: ekologicznych. Obecnie jednym z najbardziej rozpowszechnionych źródeł energii jest słońce. Panele fotowoltaiczne od wielu lat stale zwiększają swoją wydajność, niezawodność oraz trwałość. Przedsiębiorstwo Hymon serdecznie Państwa zaprasza do skorzystania ze swoich usług i do wykorzystania pełnego potencjału jaki mają wysokiej jakości, nowoczesne panele solarne. Montaż i serwis systemów fotowoltaicznych to nasza specjalność. Skorzystaj z oszczędności już dzisiaj i bądź ekologiczny!
 • Sklep z elektrotechniką

  Firma, w której asortymencie znajdą Państwo artykuły oświetleniowe i osprzęt odgromowy. Hurtownia elektryczna zlokalizowana w Kutnie udostępnia również aparaturę modułową, osprzęt instalacyjny oraz rozłączniki bezpiecznikowe. W ofercie Klienci znajdą również profesjonalne transformatory i zasilacze.