• Tartak PHU HOLZbud oferuje krokwie dachowe

  Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej firmy PHU HOLZbud i skorzystania z naszych usług. Tartak z Bydgoszczy oferuje takie wyroby, jak więźba dachowa, tarcica liściasta oraz iglasta - zarówno sucha, jak i mokra, boazeria elewacyjna, deski na podłogi w domu oraz na taras, a także materiał na podbitki.
  Odwiedź miejsce: Więźba dachowa
 • Maszyna do odsysania opiłków

  Opiłki, zanieczyszczenia i inne pozostałości np. po cięciu profili aluminiowych lub detali wymagają zastosowania odpowiedniej maszyny, która pozbędzie się ich skutecznie. Odciągi do wiórów lub odbioru zanieczyszczeń pomagają w odsysaniu opiłków wpływając tym nie tylko na pracę urządzenia, ale także zapewniając większą żywotność jego elementom.
  Odwiedź miejsce: Odciągi do wiórów
 • Zabezpieczenie przed pożarem

  Oferowane przez naszą firmę produkty pomogą w stworzeniu funkcjonalnych systemów zabezpieczających przed pożarem. Znajdą u nas Państwo zarówno drzwi zapobiegające się rozprzestrzenianiu ognia i dymu, jak również izolacje chroniące instalacje elektryczne oraz podkłady o dodatkowych właściwościach antykorozyjnych jak farba epoksydowa.
  Odwiedź miejsce: Farba epoksydowa
 • Atrakcyjne oświetlenie budynków miejskich

  Obiekty architektoniczne mieniące się różnego rodzaju kolorami i barwami stały się już normą, nadal jest to jednak wizualne uatrakcyjnienie miejskiego krajobrazu. My oferujemy iluminacje multimedialne, które mogą oświetlać budynki w zależności od okazji czy okoliczności. Tego rodzaju instalacje wizualne są coraz częściej spotykane na całym świecie.
  Odwiedź miejsce: Iluminacje multimedialne
 • Rezerwacja wizyt lekarskich

  Interesują Cię programy przeznaczone do rezerwacji wizyt lekarskich, dzięki którym można wspomóc skuteczność zarządzania placówką? Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez firmę Medsoft oraz jej flagowego produktu - Medlink. To specjalna aplikacja dla lekarzy, oferująca multum niezwykle ważnych i usprawniających prace funkcjonalności.
  Odwiedź miejsce: Program od rezerwacji wizyt
 • Usługi telekomunikacyjne

  Oferujemy sprawny i bardzo szybki zakres przesyłania danych telekomunikacyjnych. Jako sprawdzony dostawca Internetu, mamy za zadanie udostępnić ci szereg usług telefonicznych, szerokopasmowych i światłowodowych. Proponujemy także specjalistyczne pakiety dla przedsiębiorców, jak i dla indywidualnych klientów.
  Odwiedź miejsce: dostawca internetu
 • Wycinanie laserowe w Warszawie

  Oferujemy Państwu profesjonalne wycinanie laserowe w Warszawie. Wykorzystanie lasera do obróbki plastycznej blach zapewnia precyzje wykonania, dzięki której otrzymujecie elementy o ściśle określonych wymiarach i idealnie gładkich krawędziach. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty wycinania laserowego.
  Odwiedź miejsce: Wycinanie laserowe Warszawa
 • inteligentny dom trójmiasto

  Jeżeli chcą Państwo zainwestować w inteligentny dom, Trójmiasto i nasza firma w nim zlokalizowana jest dobrym wyborem. Dzięki nam mogą Państwo uzyskać inteligentny dom, który nie będzie powiązany z nadmiernymi kosztami, a jednocześnie przyniesie spore oszczędności. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!
 • Fotowoltaika dla domu

  Działalność naszej firmy związana jest z ekologicznymi i energooszczędnymi źródłami energii. Wykonujemy instalacje fotowoltaiczne na terenie Małopolski, zajmujemy się również montażem pomp ciepła oraz innych ekologicznych urządzeń grzewczych. Zachęcamy do skorzystania z oferty i postawienia na odnawialne źródła energii.
 • Bilet na koncert

  Organizujesz koncert, festiwal, spektakl, a może inne wydarzenie plenerowe? Pewnie potrzebujesz sposobu na efektywne rozprowadzanie wejściówek. Platforma sprzedaży biletów umożliwi Ci tę operację. Oprogramowanie składa się z modułów, dzięki którym jest niezwykle łatwe w obsłudze i sprawdzi się w wielu branżach.
 • Najwydajniejszy system umawiania wizyt!

  Rezerwacje online to nie tylko prosty i bezpieczny sposób na zarezerwowanie danej usługi przez klienta. Jest to również doskonale narzędzie pracy dla usługodawcy. Przede wszystkim stanowi dodatkowy nośnik informacji oraz kanał transmisji danych między klientem a firmą. Usprawnia pracę poprzez przejrzysty i czytelny system umawiania wizyt. Pozwala także przeanalizować jakie wizyty cieszą się największą popularnością oraz jakie terminy są najczęściej oblegane. W ten sposób można usprawnić działanie całego przedsiębiorstwa. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.
  Odwiedź miejsce: System umawiania wizyt
 • Ogrody smart

  Nie jest niczym zaskakującym, że coraz więcej domów jest smart. Ale czy można mieć również inteligentny ogród? Okazuje się, że tak, wystarczy sięgnąć po właściwe produkty i oprogramowania. Takie akcesoria możecie znaleźć w naszej firmie - oferujemy rozwiązania dopasowane do twoich potrzeb. Zapomnij o podlewaniu i koszeniu trawnik już teraz!
  Odwiedź miejsce: Inteligentny ogród
 • Usługi informatyczne dla firm

  Nasza firma oferuje rozwiązania informatyczne, które są dopasowane do specyfiki konkretnego przedsiębiorstwa. BI system to realizowana przez nas usługa oparta na technologiach firm Infor oraz SAP. W wyniku wdrożenia możliwy jest szybszy dostęp do źródeł danych, co usprawnia proces analityki biznesowej.
  Odwiedź miejsce: BI system
 • Drukarka etykiet - profesjonalne etykieciarki Promark

  Drukarki etykiet pozwalają na skuteczne znakowanie towaru. Jest to proces polegający na umieszczaniu odpowiednich informacji na temat produktu, jak i producenta. Znakowanie może odbywać się na różne sposoby w zależności od używanego do znakowania narzędzia czy materiału. Warto wykorzystać sprzęt dostępny w ofercie firmy Promark Light.
  Odwiedź miejsce: Drukarka etykiet
 • Częstochowa odbiór odpadów tekstylnianych

  Zachęcamy serdecznie do skorzystania z propozycji naszej firmy, która obejmuje profesjonalne usługi w mieście Częstochowa. Cechuje nas kompleksowość, dlatego docieramy do wielu klientów z naszą propozycją. Obejmuje ona między innymi usuwanie odpadów o dużej zawartości wilgoci, ścinek tkanin oraz wiele innych. Działamy w zgodzie z obowiązującymi przepisami, dlatego też zapewniamy rzetelną realizację każdej usługi. Zapraszamy do skorzystania!
  Odwiedź miejsce: recykling częstochowa
 • akcesoria do maszyn

  Asortyment naszej firmy obejmują wysokiej jakości akcesoria do maszyn, uszczelnienia techniczne, elementy złączne, jak również wiele innych produktów, które pochodzą od znanych i renomowanych producentów. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi prowadnice liniowe HIWIN, jak również szereg innych akcesoriów. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z oferty!
  Odwiedź miejsce: prowadnice liniowe Hiwin
 • Sklep z tablicami led

  Najważniejszym działaniem dla nas jest dostarczenie państwu takich rozwiązań, które pozwolą wyróżnić się na tle konkurencji w sposób korzystny finansowo. Tablice LED, które prezentujemy są fantastycznym rozwiązaniem dla najbardziej wymagających. Pomogą stworzyć czytelną i atrakcyjną reklamę, która bez jakichkolwiek ograniczeń dotrze do szerokiego grona odbiorców, bez jakichkolwiek ograniczeń.
  Odwiedź miejsce: Tablice led
 • System chłodzenia w domu

  Poprzez zachodzące zmiany w środowisku, okres letni staje się coraz cieplejszy. Duża liczba firm decyduje się na specjalne systemy chłodzące, aby ulżyć swoim pracownikom. Klimatyzacja do mieszkania to znakomity pomysł dla osób, które m.in. nie mogą zrobić przeciągu lub ich okna nie są uchylne. Zapraszamy na naszą stronę po więcej informacji.
  Odwiedź miejsce: klimatyzacja do mieszkania
 • Barwniki

  Nasza oferta obejmuje szeroki zakres artykułów wspomagających wydajność procesów produkcyjnych w przemyśle. Oferowane przez nas barwniki do tworzyw sztucznych są powszechnie stosowane przy wszystkich typach przetwórstwa plastiku. Koncentraty powstają w zgodzie ze wszelkimi dyrektywami i normami prawnymi.
  Odwiedź miejsce: Barwniki
 • Filtry do klimatyzacji

  W naszej ofercie znajdziesz rozwiązania kompatybilne z klimatyzatorami, które poprawiają cyrkulację powietrza oraz usuwają z niego niebezpieczne substancje lotne. Filtr kompaktowy sprawdza się również w miejscach, gdzie oczyszczanie jest wyjątkowo potrzebne ze względu na charakter pracy - na przykład laboratoria czy hale produkcyjne.
  Odwiedź miejsce: Filtr kompaktowy
 • jbm.pl

  Czego potrzebuje współczesna kuchnia? Koniecznością jest duże AGD wolnostojące. Dostarczamy Państwu niezbędne urządzenia powszechnych producentów - Amica, Beko, Samsung i nie tylko. Asortyment tworzą nowoczesne modele kuchenek, lodówek czy też piekarników, których rozwiązania technologiczne, takie jak funkcja AquaClean, ułatwiają codzienne użytkowanie.
  Odwiedź miejsce: AGD wolnostojące
 • Producent etykiet

  Libeli to producent etykiet, który nieustannie pracuje nad poszerzaniem swojej oferty o rozwiązania trwałe, nowoczesne, odpowiadające zróżnicowanym oczekiwaniom swoich odbiorców. Zweryfikuje ofertę producenta etykiet, firmy Libeli, a z pewnością wybierzesz również nasze produkty i usługi. Zapraszamy!
  Odwiedź miejsce: Producent etykiet