• Powlekanie przedmiotów szlachetnym metalem

  Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorców. Grupa Elbit specjalizuje się w świadczeniu usług galwanizacyjnych, które wykonywane są za pomocą specjalistycznego sprzętu, a srebrzenie, cynowanie, anodowanie, czy złocenie realizowane są profesjonalnie oraz terminowo. To ostatnie cieszy się duża popularnością, ze względu na swoją wszechstronność. Do naniesienia szlachetnej powłoki stosujemy kilka metod- chemiczną, elektrolityczną twardą lub miękką, w kąpielach słabo i mocno kwaśnych.
  Odwiedź miejsce: Złocenie elektrolityczne
 • Tartak PHU HOLZbud oferuje krokwie dachowe

  Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej firmy PHU HOLZbud i skorzystania z naszych usług. Tartak z Bydgoszczy oferuje takie wyroby, jak więźba dachowa, tarcica liściasta oraz iglasta - zarówno sucha, jak i mokra, boazeria elewacyjna, deski na podłogi w domu oraz na taras, a także materiał na podbitki.
  Odwiedź miejsce: Więźba dachowa
 • Cyfrowa parafka dzięki Guzik

  Nasze przedsiębiorstwo nieustannie rozwijające się w dziedzinie rozwiązań informatycznych oferuje elektroniczny podpis kwalifikowany. Będzie on ułatwieniem zarówno dla indywidualnych klientów, jak i dla prowadzących działalność handlową. Tego rodzaju rozwiązania to oszczędność czasu i pieniędzy oraz wygoda. Wszystkie formalności możesz załatwić zdalnie, a dokumenty mają taką samą moc prawną jak te, które złożyłbyś osobiście z odręczną parafką. Zobacz na stronie Guzik, jak działa zestaw CERTUM do cyfrowych sygnatur.
  Odwiedź miejsce: podpis kwalifikowany
 • Naprawa lornetek - Geofotometr

  Specjalnością serwisu Geofotometr jest naprawa lornetek. Dysponujemy specjalistycznymi urządzeniami, które przede wszystkim mają za zadanie szybką i sprawną naprawdę specjalistycznego sprzętu. Dbamy przede wszystkim o Państwa wygodę i komfort w trakcie realizowanej usługi. Zapewniamy szybkość ale również jakość serwisu. Naprawa lornetek wymaga wprawy i doświadczenia, a to cechy, które zdecydowanie można przypisać właśnie nam. Zachęcamy do wejścia na stronę firmy Geofotometr i skorzystania z naszych usług.
  Odwiedź miejsce: Naprawa lornetek
 • Instalacje fotowoltaiczne

  Gorąco zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na najlepsze instalacje fotowoltaiczne na rynku. Są to między innymi profesjonalne panele, czy praktyczne ogniwa, które z pewnością Cię nie zawiodą! Wystarczy, że skontaktujesz się z naszą firmą, a jej przedstawiciele z pewnością przygotują dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę.
  Odwiedź miejsce: fotowoltaika
 • Obróbka materiałów

  Jeżeli interesuje Państwa profesjonalna obróbka skrawaniem, zachęcamy do skorzystania z usług naszej firmy, która specjalizuje się w niej od wielu lat. Posiadamy nowoczesne maszyny, które ze względu na wysoką jakość działania oraz precyzję pozwalają na uzyskiwanie precyzyjnych efektów i dokładne ścinanie niewielkich części z różnych materiałów. Zapewniamy fachowe podejście do realizowania usług, a także szeroki zakres innych działań, w tym frezowanie, toczenie, wycinanie i wiele innych. Nasz cel - satysfakcja Klienta.
  Odwiedź miejsce: Obróbka skrawaniem
 • https://www.cfi.pl/produkt/vendo/zarzadzanie-produkcja/

  Utrzymanie ruchu, zarządzanie produkcją oraz parkiem maszynowym - to tylko niektóre obszary naszego oprogramowania. Oferujemy oprogramowanie, które służy pomocą w optymalizacji wszystkich procesów produkcyjnych, jej planowania czy harmonogramowania. Więcej informacji i szczegółów o naszym oprogramowaniu ERP na stronie: www.cfi.pl.
  Odwiedź miejsce: Zarządzanie produkcją
 • Wspieranie działów utrzymania ruchu

  Jesteśmy firmą, która pomimo stosunkowo krótkiej działalności na rynku zarejestrowała już ponad 5 tysięcy napraw, dzięki czemu zdobyliśmy pozycję lidera w branży naprawy i regeneracji podzespołów automatyki. Poza procesami naprawczymi oferujemy także sprzedaż elementów pochodzących od najbardziej renomowanych producentów. Jednym z nich jest sterownik PLC Simatic S5 od Adegis, które przeznaczone jest do wyznaczania kierunków pracy maszyny lub też urządzenia technologicznego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!
  Odwiedź miejsce: simatic s5
 • Jakie systemy wentylacyjne dla zakłądu produkcyjnego?

  Czy zastanawiasz się nad wybraniem odpowiedniego systemy wentylacyjnego do swojego zakładu przemysłowego lub warsztatu? Jeśli tak, to koniecznie odwiedź stronę internetową Milap - firmy oferującej systemy, których głównym zadaniem jest odpylanie powietrza. Proponujemy liczne rozwiązania, jak separatory cyklonowe, filtry pulsacyjne, a także kosze do filtrów workowych. Dostępne są również przenośniki taśmowe, służące do transportowania pyłów, materiałów sypkich oraz innych frakcji. Korzystne ceny i duży wybór to nasze główne atuty.
  Odwiedź miejsce: Odpylanie
 • Najlepsze panele słoneczne

  Jeśli potrzebne są Państwu niezwykle funkcjonalne i wpisujące się w obecnie panujące trendy ekologiczne systemy fotowoltaiczne zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, gdzie znajdziecie Państwo najciekawsze rozwiązania na pozyskiwanie alternatywnych źródeł energii elektrycznej, dzięki którym możliwe jest zmniejszenie wydatków z tym związanych. Zachęcamy do sprawdzenia naszego szerokiego i niezwykle przydatnego w licznych obszarach asortymentu, jaki znajdziecie Państwo na stronie internetowej naszej firmy.
  Odwiedź miejsce: Zestawy fotowoltaiczne
 • Usługi cięcia elementów stalowych

  Szukasz specjalistów, którzy wykonają dla Ciebie cięcie laserem blach - zgłoś się do nas, a postaramy się odpowiedzieć na Twoje potrzeby. Tym, co wyróżnia naszą firmę, jest dbałość o jak najlepszą realizację oczekiwań klientów. Za sprawą zastosowania naszych innowacyjnych urządzeń, dostępnych w parku maszynowym, możliwe jest precyzyjne skrawanie, toczenie. Przygotowane przez nas rozwiązania umożliwiają uzyskiwanie dowolnych kształtów, wielkości i wymiarów materiałów, elementów stalowych czy metalowych.
  Odwiedź miejsce: Cięcie laserem blach
 • Dystryburot maszyn krawieckich

  Firma Adler Polska specjalizuje się w dystrybucji profesjonalnych maszyn szwalniczych. Ponadto oferujemy również autoryzowany serwis tych sprzętów gwarancyjny i pogwarancyjny. Posiadamy szereg części zamiennych, między innymi stopki oraz pedały, a także akcesoria takie jak szpulki czy igły. Doradzamy w wyborze odpowiednich urządzeń.
  Odwiedź miejsce: maszyny szwalnicze
 • Precyzyjną obróbką metali zajmujemy się w Metal Technology

  Maszyny sterowane za pomocą komputera odgrywają coraz większą rolę w procesie produkcji metalowych części. Dlatego też toczenie CNC - jedna z podstawowych usług firmy Metal Technology cieszy się tak dużą popularnością wśród zamawiających. Polega ona na obróbce wewnętrznych i zewnętrznych powierzchni przedmiotów, takich jak tuleje, wałki oraz rury. Procesowi temu poddaje się również stal kwasoodporną. Technika służy do nacinania gwintów zwykłych i trapezowych oraz ślimaków w zakresie wybranych modułów.
  Odwiedź miejsce: Toczenie CNC
 • Minimalizacja ataków cybernetycznych na organizacje biznesowe

  Nasza firma zajmuje się między innymi ochroną firm oraz instytucji publicznych w sieci. Świadczymy usługi na przykład z zakresu optymalizacji stopnia wykorzystania dostępnych w firmie systemów informatycznych. Przeprowadzamy także audyt bezpieczeństwa IT, który pozwala zmniejszyć ryzyko występowania ataków cybernetycznych na dane przedsiębiorstwa.
  Odwiedź miejsce: Audyt bezpieczeństwa IT
 • Producent narzędzi dla przemysłu

  W naszym sklepie odnajdziesz produkty wytrzymałe, ergonomiczne, a przede wszystkim funkcjonalne. Światowy producent - firma King Tony - tworzy rozwiązania dla wszystkich gałęzi przemysłu. Poza różnymi narzędziami znajdziesz tu też pojemniki, które pozwolą Ci na uporządkowanie warsztatu: wózki do kompletów czy pudełka na klucze.
  Odwiedź miejsce: King Tony