• Wtryskarki Atec Group

  W naszym asortymencie znajdziecie Państwo liczne urządzenia i maszyny, jakie znajdziecie Państwo w różnych rodzajach, w tym także wtryskarki. Oferowane przez nas wtryskarki to liczne modele, które wykorzystywane mogą być do wykonywania uniwersalnych zadań, jak i specjalistycznych. Znajdziecie Państwo u nas zarówno wtryskarki jednokomponentowe, jak i dwukomponentowe lub też termoutwardzalne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, jaka zaprezentowana została na stronie internetowej naszej firmy.
  Odwiedź miejsce: Wtryskarki
 • Powlekanie przedmiotów szlachetnym metalem

  Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorców. Grupa Elbit specjalizuje się w świadczeniu usług galwanizacyjnych, które wykonywane są za pomocą specjalistycznego sprzętu, a srebrzenie, cynowanie, anodowanie, czy złocenie realizowane są profesjonalnie oraz terminowo. To ostatnie cieszy się duża popularnością, ze względu na swoją wszechstronność. Do naniesienia szlachetnej powłoki stosujemy kilka metod- chemiczną, elektrolityczną twardą lub miękką, w kąpielach słabo i mocno kwaśnych.
  Odwiedź miejsce: Złocenie
 • Tartak PHU HOLZbud oferuje krokwie dachowe

  Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej firmy PHU HOLZbud i skorzystania z naszych usług. Tartak z Bydgoszczy oferuje takie wyroby, jak więźba dachowa, tarcica liściasta oraz iglasta - zarówno sucha, jak i mokra, boazeria elewacyjna, deski na podłogi w domu oraz na taras, a także materiał na podbitki.
  Odwiedź miejsce: Więźba dachowa
 • Cyfrowa parafka dzięki Guzik

  Nasze przedsiębiorstwo nieustannie rozwijające się w dziedzinie rozwiązań informatycznych oferuje elektroniczny podpis kwalifikowany. Będzie on ułatwieniem zarówno dla indywidualnych klientów, jak i dla prowadzących działalność handlową. Tego rodzaju rozwiązania to oszczędność czasu i pieniędzy oraz wygoda. Wszystkie formalności możesz załatwić zdalnie, a dokumenty mają taką samą moc prawną jak te, które złożyłbyś osobiście z odręczną parafką. Zobacz na stronie Guzik, jak działa zestaw CERTUM do cyfrowych sygnatur.
  Odwiedź miejsce: podpis kwalifikowany
 • Naprawa lornetek - Geofotometr

  Specjalnością serwisu Geofotometr jest naprawa lornetek. Dysponujemy specjalistycznymi urządzeniami, które przede wszystkim mają za zadanie szybką i sprawną naprawdę specjalistycznego sprzętu. Dbamy przede wszystkim o Państwa wygodę i komfort w trakcie realizowanej usługi. Zapewniamy szybkość ale również jakość serwisu. Naprawa lornetek wymaga wprawy i doświadczenia, a to cechy, które zdecydowanie można przypisać właśnie nam. Zachęcamy do wejścia na stronę firmy Geofotometr i skorzystania z naszych usług.
  Odwiedź miejsce: Naprawa lornetek
 • Instalacje fotowoltaiczne

  Gorąco zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na najlepsze instalacje fotowoltaiczne na rynku. Są to między innymi profesjonalne panele, czy praktyczne ogniwa, które z pewnością Cię nie zawiodą! Wystarczy, że skontaktujesz się z naszą firmą, a jej przedstawiciele z pewnością przygotują dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę.
  Odwiedź miejsce: fotowoltaika
 • Obróbka materiałów

  Jeżeli interesuje Państwa profesjonalna obróbka skrawaniem, zachęcamy do skorzystania z usług naszej firmy, która specjalizuje się w niej od wielu lat. Posiadamy nowoczesne maszyny, które ze względu na wysoką jakość działania oraz precyzję pozwalają na uzyskiwanie precyzyjnych efektów i dokładne ścinanie niewielkich części z różnych materiałów. Zapewniamy fachowe podejście do realizowania usług, a także szeroki zakres innych działań, w tym frezowanie, toczenie, wycinanie i wiele innych. Nasz cel - satysfakcja Klienta.
  Odwiedź miejsce: Obróbka skrawaniem
 • https://www.cfi.pl/produkt/vendo/zarzadzanie-produkcja/

  Utrzymanie ruchu, zarządzanie produkcją oraz parkiem maszynowym - to tylko niektóre obszary naszego oprogramowania. Oferujemy oprogramowanie, które służy pomocą w optymalizacji wszystkich procesów produkcyjnych, jej planowania czy harmonogramowania. Więcej informacji i szczegółów o naszym oprogramowaniu ERP na stronie: www.cfi.pl.
  Odwiedź miejsce: Zarządzanie produkcją
 • Wspieranie działów utrzymania ruchu

  Jesteśmy firmą, która pomimo stosunkowo krótkiej działalności na rynku zarejestrowała już ponad 5 tysięcy napraw, dzięki czemu zdobyliśmy pozycję lidera w branży naprawy i regeneracji podzespołów automatyki. Poza procesami naprawczymi oferujemy także sprzedaż elementów pochodzących od najbardziej renomowanych producentów. Jednym z nich jest sterownik PLC Simatic S5 od Adegis, które przeznaczone jest do wyznaczania kierunków pracy maszyny lub też urządzenia technologicznego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!
  Odwiedź miejsce: simatic s5
 • Jakie systemy wentylacyjne dla zakłądu produkcyjnego?

  Czy zastanawiasz się nad wybraniem odpowiedniego systemy wentylacyjnego do swojego zakładu przemysłowego lub warsztatu? Jeśli tak, to koniecznie odwiedź stronę internetową Milap - firmy oferującej systemy, których głównym zadaniem jest odpylanie powietrza. Proponujemy liczne rozwiązania, jak separatory cyklonowe, filtry pulsacyjne, a także kosze do filtrów workowych. Dostępne są również przenośniki taśmowe, służące do transportowania pyłów, materiałów sypkich oraz innych frakcji. Korzystne ceny i duży wybór to nasze główne atuty.
  Odwiedź miejsce: Odpylanie
 • Hymon Energy - fotowoltaika

  Wyczerpywanie się paliw kopalnych, a także zwiększone koszty ich spalania sprawiają, że w ostatnich latach nasilił się trend poszukiwania alternatywnych, ekologicznych i odnawialnych źródeł energii. Firma Hymon Energy proponuje swoim klientom zestawy solarne, które mogą działać zarówno w systemie on-grid, jak i też off-grid. Połączenie wszystkich elementów, takich jak panele, falownik, okablowanie, licznik oraz akumulator zapewni naszemu gospodarstwu domowemu ciągłość w zakresie dostaw energii. Zapraszamy!
  Odwiedź miejsce: Zestawy solarne
 • Usługi cięcia elementów stalowych

  Szukasz specjalistów, którzy wykonają dla Ciebie cięcie laserem blach - zgłoś się do nas, a postaramy się odpowiedzieć na Twoje potrzeby. Tym, co wyróżnia naszą firmę, jest dbałość o jak najlepszą realizację oczekiwań klientów. Za sprawą zastosowania naszych innowacyjnych urządzeń, dostępnych w parku maszynowym, możliwe jest precyzyjne skrawanie, toczenie. Przygotowane przez nas rozwiązania umożliwiają uzyskiwanie dowolnych kształtów, wielkości i wymiarów materiałów, elementów stalowych czy metalowych.
  Odwiedź miejsce: Cięcie laserem blach
 • Oferta firmy Promat-Woda

  Uzdatnianie wody nie jest już dziś technologią dla wybranych, a sposobów na nie istnieje naprawdę sporo. Polecamy opracowane przez firmę Promat-Woda innowacyjne filtry do wody oraz wyjaśniamy, na czym polega odwrócona osmoza. Zapoznamy Państwa także z procesami takimi jak odżelazianie i ultrafiltracja. Zapraszamy!
  Odwiedź miejsce: Odwrócona osmoza
 • Dystryburot maszyn krawieckich

  Firma Adler Polska specjalizuje się w dystrybucji profesjonalnych maszyn szwalniczych. Ponadto oferujemy również autoryzowany serwis tych sprzętów gwarancyjny i pogwarancyjny. Posiadamy szereg części zamiennych, między innymi stopki oraz pedały, a także akcesoria takie jak szpulki czy igły. Doradzamy w wyborze odpowiednich urządzeń.
  Odwiedź miejsce: maszyny szwalnicze
 • Precyzyjną obróbką metali zajmujemy się w Metal Technology

  Maszyny sterowane za pomocą komputera odgrywają coraz większą rolę w procesie produkcji metalowych części. Dlatego też toczenie CNC - jedna z podstawowych usług firmy Metal Technology cieszy się tak dużą popularnością wśród zamawiających. Polega ona na obróbce wewnętrznych i zewnętrznych powierzchni przedmiotów, takich jak tuleje, wałki oraz rury. Procesowi temu poddaje się również stal kwasoodporną. Technika służy do nacinania gwintów zwykłych i trapezowych oraz ślimaków w zakresie wybranych modułów.
  Odwiedź miejsce: Toczenie CNC
 • Spraw komuś piękny, a przede wszystkim oryginalny prezent nie wydając na to całego majątku! Na stronie naszej firmy znajdziecie państwo usługę samodzielnego projektowania etui na iPhone 6s. Gwarantujemy, że będzie ono idealnie dopasowane do kształtu twojej komórki, zapewni swobodny dostęp do wszelkich klawiszy i ochroni ją przed zarysowaniami czy też zabrudzeniami. Zapraszamy!
  Odwiedź miejsce: Etui iPhone 6s
 • Minimalizacja ataków cybernetycznych na organizacje biznesowe

  Nasza firma zajmuje się między innymi ochroną firm oraz instytucji publicznych w sieci. Świadczymy usługi na przykład z zakresu optymalizacji stopnia wykorzystania dostępnych w firmie systemów informatycznych. Przeprowadzamy także audyt bezpieczeństwa IT, który pozwala zmniejszyć ryzyko występowania ataków cybernetycznych na dane przedsiębiorstwa.
  Odwiedź miejsce: Audyt bezpieczeństwa IT