• Tartak PHU HOLZbud oferuje krokwie dachowe

  Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej firmy PHU HOLZbud i skorzystania z naszych usług. Tartak z Bydgoszczy oferuje takie wyroby, jak więźba dachowa, tarcica liściasta oraz iglasta - zarówno sucha, jak i mokra, boazeria elewacyjna, deski na podłogi w domu oraz na taras, a także materiał na podbitki.
  Odwiedź miejsce: Więźba dachowa
 • Maszyna do odsysania opiłków

  Opiłki, zanieczyszczenia i inne pozostałości np. po cięciu profili aluminiowych lub detali wymagają zastosowania odpowiedniej maszyny, która pozbędzie się ich skutecznie. Odciągi do wiórów lub odbioru zanieczyszczeń pomagają w odsysaniu opiłków wpływając tym nie tylko na pracę urządzenia, ale także zapewniając większą żywotność jego elementom.
  Odwiedź miejsce: Odciągi do wiórów
 • Zabezpieczenie przed pożarem

  Oferowane przez naszą firmę produkty pomogą w stworzeniu funkcjonalnych systemów zabezpieczających przed pożarem. Znajdą u nas Państwo zarówno drzwi zapobiegające się rozprzestrzenianiu ognia i dymu, jak również izolacje chroniące instalacje elektryczne oraz podkłady o dodatkowych właściwościach antykorozyjnych jak farba epoksydowa.
  Odwiedź miejsce: Farba epoksydowa
 • Atrakcyjne oświetlenie budynków miejskich

  Obiekty architektoniczne mieniące się różnego rodzaju kolorami i barwami stały się już normą, nadal jest to jednak wizualne uatrakcyjnienie miejskiego krajobrazu. My oferujemy iluminacje multimedialne, które mogą oświetlać budynki w zależności od okazji czy okoliczności. Tego rodzaju instalacje wizualne są coraz częściej spotykane na całym świecie.
  Odwiedź miejsce: Iluminacje multimedialne
 • Rezerwacja wizyt lekarskich

  Interesują Cię programy przeznaczone do rezerwacji wizyt lekarskich, dzięki którym można wspomóc skuteczność zarządzania placówką? Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez firmę Medsoft oraz jej flagowego produktu - Medlink. To specjalna aplikacja dla lekarzy, oferująca multum niezwykle ważnych i usprawniających prace funkcjonalności.
  Odwiedź miejsce: Program od rezerwacji wizyt
 • Nowoczesne totemy

  Nowoczesność jest darem dla nas wszystkich. Warto z niej korzystać w sposób kreatywny i ciekawy, czego najlepszym dowodem są nasze totemy LCD. Ujmuje one swoją trwałością oraz intuicyjną obsługą. Doskonale spisują się w roli narzędzia reklamowego, miejskiego informatora jak i centrum informacji turystycznej. Wiele z nich dysponuje dotykowym ekranem, który ułatwia korzystanie z urządzenia. Nowoczesne oprogramowania pozwalają na sprawną i zdalną obsługę, co znacznie ułatwia zmianę parametrów urządzenia.
  Odwiedź miejsce: Totem LCD
 • uszczelki teflonowe

  W ofercie naszej firmy znaleźć można różnorodne wyroby z tworzyw sztucznych. Polecamy m.in. solidne i elastyczne uszczelki gumowe oraz PTFE. Dysponujemy modelami przeznaczonymi do wykorzystania w instalacjach wentylacyjnych, w stolarce otworowej, a także w systemach rynnowych. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi naszymi propozycjami.
  Odwiedź miejsce: uszczelki PTFE
 • Usługi telekomunikacyjne

  Oferujemy sprawny i bardzo szybki zakres przesyłania danych telekomunikacyjnych. Jako sprawdzony dostawca Internetu, mamy za zadanie udostępnić ci szereg usług telefonicznych, szerokopasmowych i światłowodowych. Proponujemy także specjalistyczne pakiety dla przedsiębiorców, jak i dla indywidualnych klientów.
  Odwiedź miejsce: dostawca internetu
 • Wycinanie laserowe w Warszawie

  Oferujemy Państwu profesjonalne wycinanie laserowe w Warszawie. Wykorzystanie lasera do obróbki plastycznej blach zapewnia precyzje wykonania, dzięki której otrzymujecie elementy o ściśle określonych wymiarach i idealnie gładkich krawędziach. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty wycinania laserowego.
  Odwiedź miejsce: Wycinanie laserowe Warszawa
 • Aparatura do laboratorium

  Dostępna w naszym asortymencie aparatura laboratoryjna to przede wszystkim funkcjonalność, solidność oraz rzetelność. Nasza firma kieruje się przede wszystkim profesjonalizmem i dobrem wszystkich klientów. Aparatura laboratoryjna dostępna jest zatem w bardzo korzystnych cenach, a warunki współpracy są bardzo korzystne. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu!
  Odwiedź miejsce: dygestoria laboratoryjne
 • Luxbit - Kompleksowe usługi informatyczne

  Firma Luxbit świadczy kompleksowe usługi informatyczne dla firm. Rozwiązania w ramach outsourcingu IT umożliwiają optymalizację wydatków oraz koncentrację na podstawowej działalności biznesowej. Z drugiej strony świadczona przez nas obsługa to gwarancja profesjonalnej opieki nad infrastrukturą, wdrażania najnowszych technologii oraz szybkiej reakcji w sytuacjach awaryjnych.
 • Jeżeli chcą Państwo zainwestować w inteligentny dom, Trójmiasto i nasza firma w nim zlokalizowana jest dobrym wyborem. Dzięki nam mogą Państwo uzyskać inteligentny dom, który nie będzie powiązany z nadmiernymi kosztami, a jednocześnie przyniesie spore oszczędności. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!
 • Panele słoneczne dla firm oraz domów rodzinnych

  Branża pozyskująca energię z promieni słonecznych w dzisiejszych czasach się bardzo intensywnie rozwija. Producenci prześcigają się w tworzeniu lepszych i wydajniejszych systemów wykorzystujących panele fotowoltaiczne. Oferowane przez firmę instalacje pozwalają na pozyskiwanie czystej energii oraz magazynowanie jej na chłodniejsze dni.
  Odwiedź miejsce: panele fotowoltaiczne
 • Fotowoltaika dla domu

  Działalność naszej firmy związana jest z ekologicznymi i energooszczędnymi źródłami energii. Wykonujemy instalacje fotowoltaiczne na terenie Małopolski, zajmujemy się również montażem pomp ciepła oraz innych ekologicznych urządzeń grzewczych. Zachęcamy do skorzystania z oferty i postawienia na odnawialne źródła energii.
 • Panele fotowoltaiczne

  Odnawialne źródła energii stają się coraz bardziej popularne m.in. za sprawą przepisów prawnych. Jednym ze sposobów obniżenia rachunków za prąd jest fotowoltaika. Dla firmy oferujemy dwa możliwe rozwiązania. Jednym z nich jest instalacja paneli, które będą własnością przedsiębiorstwa. Drugi to możliwość wzięcia leasingu.
  Odwiedź miejsce: fotowoltaika dla firmy
 • Wymienne części do telefonów

  Twój telefon potrzebuje częstego ładowania? Nasz sklep proponuje wiele akcesoriów do telefonów m.in. marki Xiaomi. Baterie do smartfonów to jeden z elementów, który posiadamy w ofercie. Znajdziesz je tutaj o różnej wielkości i pojemności. Klient jest dla nas najważniejszy, dlatego też posiadamy ich różne modele, by dopasować je do wielu produktów chińskiej firmy.
  Odwiedź miejsce: Xiaomi baterie
 • Bilet na koncert

  Organizujesz koncert, festiwal, spektakl, a może inne wydarzenie plenerowe? Pewnie potrzebujesz sposobu na efektywne rozprowadzanie wejściówek. Platforma sprzedaży biletów umożliwi Ci tę operację. Oprogramowanie składa się z modułów, dzięki którym jest niezwykle łatwe w obsłudze i sprawdzi się w wielu branżach.
 • Nowoczesne i niezawodne - takie właśnie są panele fotowoltaiczne, jakie oferujemy naszym wymagającym klientom. Polecamy ich zakup wszystkim zwolennikom innowacyjnych rozwiązań związanych z odnawialnymi źródłami energii. Wybierz najlepsze rozwiązania na rynku - skorzystaj z naszej propozycji, a nie zawiedziesz się tą współpracą.
  Odwiedź miejsce: Panele fotowoltaiczne