• Maszyna do odsysania opiłków

  Opiłki, zanieczyszczenia i inne pozostałości np. po cięciu profili aluminiowych lub detali wymagają zastosowania odpowiedniej maszyny, która pozbędzie się ich skutecznie. Odciągi do wiórów lub odbioru zanieczyszczeń pomagają w odsysaniu opiłków wpływając tym nie tylko na pracę urządzenia, ale także zapewniając większą żywotność jego elementom.
  Odwiedź miejsce: Odciągi do wiórów
 • Zabezpieczenie przed pożarem

  Oferowane przez naszą firmę produkty pomogą w stworzeniu funkcjonalnych systemów zabezpieczających przed pożarem. Znajdą u nas Państwo zarówno drzwi zapobiegające się rozprzestrzenianiu ognia i dymu, jak również izolacje chroniące instalacje elektryczne oraz podkłady o dodatkowych właściwościach antykorozyjnych jak farba epoksydowa.
  Odwiedź miejsce: Farba epoksydowa
 • Atrakcyjne oświetlenie budynków miejskich

  Obiekty architektoniczne mieniące się różnego rodzaju kolorami i barwami stały się już normą, nadal jest to jednak wizualne uatrakcyjnienie miejskiego krajobrazu. My oferujemy iluminacje multimedialne, które mogą oświetlać budynki w zależności od okazji czy okoliczności. Tego rodzaju instalacje wizualne są coraz częściej spotykane na całym świecie.
  Odwiedź miejsce: Iluminacje multimedialne
 • Rezerwacja wizyt lekarskich

  Interesują Cię programy przeznaczone do rezerwacji wizyt lekarskich, dzięki którym można wspomóc skuteczność zarządzania placówką? Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez firmę Medsoft oraz jej flagowego produktu - Medlink. To specjalna aplikacja dla lekarzy, oferująca multum niezwykle ważnych i usprawniających prace funkcjonalności.
  Odwiedź miejsce: Program od rezerwacji wizyt
 • Usługi telekomunikacyjne

  Oferujemy sprawny i bardzo szybki zakres przesyłania danych telekomunikacyjnych. Jako sprawdzony dostawca Internetu, mamy za zadanie udostępnić ci szereg usług telefonicznych, szerokopasmowych i światłowodowych. Proponujemy także specjalistyczne pakiety dla przedsiębiorców, jak i dla indywidualnych klientów.
  Odwiedź miejsce: dostawca internetu
 • Drukarka etykiet - profesjonalne etykieciarki Promark

  Drukarki etykiet pozwalają na skuteczne znakowanie towaru. Jest to proces polegający na umieszczaniu odpowiednich informacji na temat produktu, jak i producenta. Znakowanie może odbywać się na różne sposoby w zależności od używanego do znakowania narzędzia czy materiału. Warto wykorzystać sprzęt dostępny w ofercie firmy Promark Light.
  Odwiedź miejsce: Drukarka etykiet
 • Częstochowa odbiór odpadów tekstylnianych

  Zachęcamy serdecznie do skorzystania z propozycji naszej firmy, która obejmuje profesjonalne usługi w mieście Częstochowa. Cechuje nas kompleksowość, dlatego docieramy do wielu klientów z naszą propozycją. Obejmuje ona między innymi usuwanie odpadów o dużej zawartości wilgoci, ścinek tkanin oraz wiele innych. Działamy w zgodzie z obowiązującymi przepisami, dlatego też zapewniamy rzetelną realizację każdej usługi. Zapraszamy do skorzystania!
  Odwiedź miejsce: recykling częstochowa
 • System chłodzenia w domu

  Poprzez zachodzące zmiany w środowisku, okres letni staje się coraz cieplejszy. Duża liczba firm decyduje się na specjalne systemy chłodzące, aby ulżyć swoim pracownikom. Klimatyzacja do mieszkania to znakomity pomysł dla osób, które m.in. nie mogą zrobić przeciągu lub ich okna nie są uchylne. Zapraszamy na naszą stronę po więcej informacji.
  Odwiedź miejsce: klimatyzacja do mieszkania
 • Barwniki

  Nasza oferta obejmuje szeroki zakres artykułów wspomagających wydajność procesów produkcyjnych w przemyśle. Oferowane przez nas barwniki do tworzyw sztucznych są powszechnie stosowane przy wszystkich typach przetwórstwa plastiku. Koncentraty powstają w zgodzie ze wszelkimi dyrektywami i normami prawnymi.
  Odwiedź miejsce: Barwniki
 • Filtry do klimatyzacji

  W naszej ofercie znajdziesz rozwiązania kompatybilne z klimatyzatorami, które poprawiają cyrkulację powietrza oraz usuwają z niego niebezpieczne substancje lotne. Filtr kompaktowy sprawdza się również w miejscach, gdzie oczyszczanie jest wyjątkowo potrzebne ze względu na charakter pracy - na przykład laboratoria czy hale produkcyjne.
  Odwiedź miejsce: Filtr kompaktowy
 • Producent etykiet

  Libeli to producent etykiet, który nieustannie pracuje nad poszerzaniem swojej oferty o rozwiązania trwałe, nowoczesne, odpowiadające zróżnicowanym oczekiwaniom swoich odbiorców. Zweryfikuje ofertę producenta etykiet, firmy Libeli, a z pewnością wybierzesz również nasze produkty i usługi. Zapraszamy!
  Odwiedź miejsce: Producent etykiet
 • Kostki do urządzeń elektrycznych

  Nasze gniazdka, wtyczki i złączka pozwolą na bezpieczne korzystanie z odbiorników. Wśród naszych produktów znajduje się także kostka do radia. Różne modele, w zależności od typu pojazdu i odbiornika możesz wybrać od ręki i dodać do wirtualnego koszyka. Zapoznaj się z pełną ofertą i uzupełnij zapasy sprzętu elektrycznego.
  Odwiedź miejsce: Kostka do radia
 • Serwis wind i dźwigów osobowych

  Chciałbyś zamontować w budynku dźwigi osobowe, które będą służyły użytkownikom przez lata? Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Posiadamy ogromne doświadczenie w świadczeniu kompleksowych usług. Zajmujemy się tworzeniem koncepcji, produkcją, sprzedażą, montażem, utrzymaniem oraz serwisem dźwigów. Dysponujemy również podnośnikami oraz windami dla osób niepełnosprawnych. Znajdą swoje zastosowanie w obiektach komercyjnych, przemysłowych, zabytkowych i mieszkalnych.
  Odwiedź miejsce: Serwis dźwigów
 • Program do projektowania

  Proponowane przez nas systemy pozwalają tworzyć bardzo szczegółowe wizualizacje. Programy dla architektów są dostępne w kilku wersjach licencyjnych. Od ciebie zależy, jaki okres wybierzesz. Maksymalna dbałość o każdy detal pozwoli przygotować idealne projekty domów dla najbardziej wymagających klientów.
  Odwiedź miejsce: programy dla architektów
 • Produkcja systemów klimatyzacji

  Firma zajmuje się tworzeniem na zamówienie części do klimatyzacji. W zakładzie powstają elementy wentylacyjne, producent dostarcza między innymi nawiewników, przepustnic i zaworów. Oferowane części są profilowane według potrzeb klienta i dostoswane do konkretnego projektu. Gwarantują prawidłową cyrkulację powietrza w systemie.
 • Nowoczesny sprzęt multimedialny do sal lekcyjnych

  Tablice interaktywne to sprzęt, który powoli wypiera zwykłe tablice szkolne, szczególnie te zupełnie tradycyjne, zielone, ścierane na mokro. Mogą bowiem służyć tak samo jak tablice suchościeralne, a dodatkowo jest to nowoczesny sprzęt, współpracujący z komputerem i projektorami multimedialnymi, dzięki czemu nauczyciel może dostosowywać jej pracę do swoich potrzeb. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej oficjalnej stronie internetowej, na którą serdecznie Państwa zapraszamy.
  Odwiedź miejsce: Tablice interaktywne