• Powlekanie przedmiotów szlachetnym metalem

  Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorców. Grupa Elbit specjalizuje się w świadczeniu usług galwanizacyjnych, które wykonywane są za pomocą specjalistycznego sprzętu, a srebrzenie, cynowanie, anodowanie, czy złocenie realizowane są profesjonalnie oraz terminowo. To ostatnie cieszy się duża popularnością, ze względu na swoją wszechstronność. Do naniesienia szlachetnej powłoki stosujemy kilka metod- chemiczną, elektrolityczną twardą lub miękką, w kąpielach słabo i mocno kwaśnych.
  Odwiedź miejsce: Złocenie elektrolityczne
 • Tartak PHU HOLZbud oferuje krokwie dachowe

  Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej firmy PHU HOLZbud i skorzystania z naszych usług. Tartak z Bydgoszczy oferuje takie wyroby, jak więźba dachowa, tarcica liściasta oraz iglasta - zarówno sucha, jak i mokra, boazeria elewacyjna, deski na podłogi w domu oraz na taras, a także materiał na podbitki.
  Odwiedź miejsce: Więźba dachowa
 • Precyzyjną obróbką metali zajmujemy się w Metal Technology

  Maszyny sterowane za pomocą komputera odgrywają coraz większą rolę w procesie produkcji metalowych części. Dlatego też toczenie CNC - jedna z podstawowych usług firmy Metal Technology cieszy się tak dużą popularnością wśród zamawiających. Polega ona na obróbce wewnętrznych i zewnętrznych powierzchni przedmiotów, takich jak tuleje, wałki oraz rury. Procesowi temu poddaje się również stal kwasoodporną. Technika służy do nacinania gwintów zwykłych i trapezowych oraz ślimaków w zakresie wybranych modułów.
  Odwiedź miejsce: Toczenie CNC
 • Producent narzędzi dla przemysłu

  W naszym sklepie odnajdziesz produkty wytrzymałe, ergonomiczne, a przede wszystkim funkcjonalne. Światowy producent - firma King Tony - tworzy rozwiązania dla wszystkich gałęzi przemysłu. Poza różnymi narzędziami znajdziesz tu też pojemniki, które pozwolą Ci na uporządkowanie warsztatu: wózki do kompletów czy pudełka na klucze.
  Odwiedź miejsce: King Tony
 • Maszyna do odsysania opiłków

  Opiłki, zanieczyszczenia i inne pozostałości np. po cięciu profili aluminiowych lub detali wymagają zastosowania odpowiedniej maszyny, która pozbędzie się ich skutecznie. Odciągi do wiórów lub odbioru zanieczyszczeń pomagają w odsysaniu opiłków wpływając tym nie tylko na pracę urządzenia, ale także zapewniając większą żywotność jego elementom.
  Odwiedź miejsce: Odciągi do wiórów
 • Zabezpieczenie przed pożarem

  Oferowane przez naszą firmę produkty pomogą w stworzeniu funkcjonalnych systemów zabezpieczających przed pożarem. Znajdą u nas Państwo zarówno drzwi zapobiegające się rozprzestrzenianiu ognia i dymu, jak również izolacje chroniące instalacje elektryczne oraz podkłady o dodatkowych właściwościach antykorozyjnych jak farba epoksydowa.
  Odwiedź miejsce: Farba epoksydowa
 • Produkty do hydrauliki

  Sprzedajemy akcesoria instalacyjne, w których skład wchodzą m.in. złączki hydrauliczne mosiężne. W ofercie posiadamy kolanka, końcówki, korki, mufy, nypele i przedłużki (różnych długości) - wszystko o średnicach odpowiednich do większości rur. Ponadto, mamy również w sprzedaży redukcje, śrubunki (proste i kątowe), oraz trójniki i zaślepki.
 • Atrakcyjne oświetlenie budynków miejskich

  Obiekty architektoniczne mieniące się różnego rodzaju kolorami i barwami stały się już normą, nadal jest to jednak wizualne uatrakcyjnienie miejskiego krajobrazu. My oferujemy iluminacje multimedialne, które mogą oświetlać budynki w zależności od okazji czy okoliczności. Tego rodzaju instalacje wizualne są coraz częściej spotykane na całym świecie.
  Odwiedź miejsce: Iluminacje multimedialne
 • Rezerwacja wizyt lekarskich

  Interesują Cię programy przeznaczone do rezerwacji wizyt lekarskich, dzięki którym można wspomóc skuteczność zarządzania placówką? Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez firmę Medsoft oraz jej flagowego produktu - Medlink. To specjalna aplikacja dla lekarzy, oferująca multum niezwykle ważnych i usprawniających prace funkcjonalności.
  Odwiedź miejsce: Program od rezerwacji wizyt
 • Technologia światłowodowa w Twoim domu

  Zależy nam na zadowoleniu i satysfakcji naszych klientów, dlatego też zapewniamy im najlepszą ofertę. Telewizja i internet w pakiecie to doskonały sposób na dobrą prędkość transmisji i dużą ilość ulubionych kanałów. Oferujemy sześć różnych ofert, dzięki czemu każdy klient możne znaleźć odpowiednią dla siebie.
 • Sklep z elektrotechniką

  Firma, w której asortymencie znajdą Państwo artykuły oświetleniowe i osprzęt odgromowy. Hurtownia elektryczna zlokalizowana w Kutnie udostępnia również aparaturę modułową, osprzęt instalacyjny oraz rozłączniki bezpiecznikowe. W ofercie Klienci znajdą również profesjonalne transformatory i zasilacze.
 • Nowoczesne totemy

  Nowoczesność jest darem dla nas wszystkich. Warto z niej korzystać w sposób kreatywny i ciekawy, czego najlepszym dowodem są nasze totemy LCD. Ujmuje one swoją trwałością oraz intuicyjną obsługą. Doskonale spisują się w roli narzędzia reklamowego, miejskiego informatora jak i centrum informacji turystycznej. Wiele z nich dysponuje dotykowym ekranem, który ułatwia korzystanie z urządzenia. Nowoczesne oprogramowania pozwalają na sprawną i zdalną obsługę, co znacznie ułatwia zmianę parametrów urządzenia.
  Odwiedź miejsce: Totem LCD
 • uszczelki teflonowe

  W ofercie naszej firmy znaleźć można różnorodne wyroby z tworzyw sztucznych. Polecamy m.in. solidne i elastyczne uszczelki gumowe oraz PTFE. Dysponujemy modelami przeznaczonymi do wykorzystania w instalacjach wentylacyjnych, w stolarce otworowej, a także w systemach rynnowych. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi naszymi propozycjami.
  Odwiedź miejsce: uszczelki PTFE
 • Usługi telekomunikacyjne

  Oferujemy sprawny i bardzo szybki zakres przesyłania danych telekomunikacyjnych. Jako sprawdzony dostawca Internetu, mamy za zadanie udostępnić ci szereg usług telefonicznych, szerokopasmowych i światłowodowych. Proponujemy także specjalistyczne pakiety dla przedsiębiorców, jak i dla indywidualnych klientów.
  Odwiedź miejsce: dostawca internetu
 • Wycinanie laserowe w Warszawie

  Oferujemy Państwu profesjonalne wycinanie laserowe w Warszawie. Wykorzystanie lasera do obróbki plastycznej blach zapewnia precyzje wykonania, dzięki której otrzymujecie elementy o ściśle określonych wymiarach i idealnie gładkich krawędziach. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty wycinania laserowego.
  Odwiedź miejsce: Wycinanie laserowe Warszawa
 • Aparatura do laboratorium

  Dostępna w naszym asortymencie aparatura laboratoryjna to przede wszystkim funkcjonalność, solidność oraz rzetelność. Nasza firma kieruje się przede wszystkim profesjonalizmem i dobrem wszystkich klientów. Aparatura laboratoryjna dostępna jest zatem w bardzo korzystnych cenach, a warunki współpracy są bardzo korzystne. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu!
  Odwiedź miejsce: aparatura laboratoryjna
 • Wyroby z tworzyw sztucznych

  Filarem naszej działalności jest produkcja i dystrybucja różnego rodzaju artykułów plastikowych. Nasz asortyment obejmuje między innymi foliowe torby oraz worki. Rękawice jednorazowe to z kolei świetny sposób na zachowanie higieny w środowisku, w którym narażeni jesteśmy na działanie wirusów i bakterii.
  Odwiedź miejsce: Worki rękawice jednorazowe
 • Na wewnętrzny użytek firmy potrzebujecie Państwo urządzenia, które umożliwi Wam dostarczenie sygnału do wszystkich zainteresowanych osób po linii? SQS Polska oferuje telefon konferencyjny VoIP, który doskonale sprawdzi się w tej roli, zdecydowanie ułatwiając Waszą komunikację. Oprócz niego oferujemy szeroką ofertę telefonów VoIP.
  Odwiedź miejsce: Telefon konferencyjny VoIP
 • Luxbit - Kompleksowe usługi informatyczne

  Firma Luxbit świadczy kompleksowe usługi informatyczne dla firm. Rozwiązania w ramach outsourcingu IT umożliwiają optymalizację wydatków oraz koncentrację na podstawowej działalności biznesowej. Z drugiej strony świadczona przez nas obsługa to gwarancja profesjonalnej opieki nad infrastrukturą, wdrażania najnowszych technologii oraz szybkiej reakcji w sytuacjach awaryjnych.
 • Zarządzanie rolnictwem

  Nasza firma zajmuje się tworzeniem wyjątkowych systemów dla rolników, którzy posiadają pola uprawne lub zwierzęta. Nasz program do zarządzania gospodarstwem umożliwia na kompleksowe uzupełnianie wszystkich niezbędnych informacji jak wykonane zabiegi, ubezpieczenia, dofinansowania czy nawet składniki pokarmowe.