• Bujaj w obłokach - naprawdę!

  Nasza oferta to możliwość posmakowania jednego z coraz popularniejszych sportów ekstremalnych. Skoki spadochronowe cieszą się coraz większym zainteresowaniem. W Sky Camp każdy może tego spróbować! Proponujemy bowiem model tandemowy - z instruktorem za plecami, który w całości obsługuje osprzęt. Nasza poznańska firma umożliwia także zostanie skoczkiem. Proponujemy szkolenia, po których uczestnicy zdobywają niezbędną wiedzę teoretyczną i praktyczną. Zachęcamy do bliższego poznania naszej oferty już teraz!
  Odwiedź miejsce: Skoki spadochronowe
 • Jako doświadczony producent placów zabaw zajmujemy się dostarczaniem różnego rodzaju akcesoriów, jak na przykład piaskownic, huśtawek oraz trampolin. Ponadto w ostatnim czasie oferta naszej formy została wzbogacona o elementy siłowni zewnętrznej. Wszystkie przyrządy zostały wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów, co zapewnia odporność na przykład na korozję, a posiadane atesty są gwarancją ich bezpiecznego użytkowania. Zachęcamy do obejrzenia wszystkich naszych propozycji, bo oprócz tego oferujemy również na przykład zjeżdżalnie.
  Odwiedź miejsce: Plac zabaw Bydgoszcz
 • Dostarczanie lamp halogenowych do namiotów plenerowych

  Wiosna i lato to czas, kiedy większość spotkań okolicznościowych organizowana jest w terenie. Głównym profilem naszej działalności jest wynajem oświetlenia na imprezy i spotkania rodzinne. W naszej ofercie znaleźć można między innymi lampy led oraz halogenowe. Są one bardzo łatwe w montażu, a zapewniają jasność podczas wieczornych wesel czy urodzin w plenerze.
 • Chcąc zadbać o bezpieczeństwo własne i swojej rodziny warto zdobyć praktyczne umiejętności, a także wiedzę, która może uchronić nas przed szeregiem zagrożeń, ratując nasze życie i zdrowie. Szkolenia strzeleckie organizowane przez naszą strzelnicę to różnego typu kursy, zarówno dla nowicjuszy, jak i nieco bardziej zaawansowanych osób. Realizujemy także bardziej zaawansowane kursy, które są dedykowane dla służb mundurowych i jednostek specjalnych. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych instruktorów.
  Odwiedź miejsce: szkolenia strzeleckie