• Atrakcje na weselu

  Wesele jest jednym z tych wydarzeń w życiu, które wspomina się często długimi latami. Dlatego właśnie, warto dołożyć wszelkich starań o dopracowanie niemalże każdego szczegółu, który może okazać się kluczowym do zorganizowania niemalże szampańskiej zabawy. Jednym z doskonałych narzędzi jest wynajęcie barmana na wesele. Odpowiednio przygotowany oraz potrafiący zabawić gości profesjonalista, może bowiem całkowicie odmienić oblicze baru. Zapraszamy do obejrzenia prezentacji stworzonej przez ExtremeBar.
  Odwiedź miejsce: Barman na wesele
 • Bujaj w obłokach - naprawdę!

  Nasza oferta to możliwość posmakowania jednego z coraz popularniejszych sportów ekstremalnych. Skoki spadochronowe cieszą się coraz większym zainteresowaniem. W Sky Camp każdy może tego spróbować! Proponujemy bowiem model tandemowy - z instruktorem za plecami, który w całości obsługuje osprzęt. Nasza poznańska firma umożliwia także zostanie skoczkiem. Proponujemy szkolenia, po których uczestnicy zdobywają niezbędną wiedzę teoretyczną i praktyczną. Zachęcamy do bliższego poznania naszej oferty już teraz!
  Odwiedź miejsce: skoki spadochronowe
 • Just Edi Show - zaproś gwiazdę telewizji na swoją imprezę!

  Kiedy słyszysz o magicznych sztuczkach i masz przed oczyma wujka sprzed 15 lat, "połykającego" różne przedmioty oraz liczącego, że dasz się nabrać - to pora, żebyś poznał profesjonalistę! Jako gwiazda wielu programów telewizyjnych gwarantuję oryginalne pokazy magii, które zachwycą nie tylko Ciebie, ale również Twoich gości. Moje występy są niepowtarzalne, okraszone świetnym poczuciem humoru oraz niezwykłymi zdolnościami ekwilibrystycznymi. Odwiedź stronę internetową Just Edi Show i przekonaj się o moich możliwościach.
  Odwiedź miejsce: Pokaz magii
 • Urządzenia do interaktywnej gry

  Nasza firma zajmuje się organizacją stanowisk z wirtualną rzeczywistością, dzięki którym przeżyjesz niezapomniane emocje w trakcie takich aktywności jak rozbrajanie bomby, podróże w egzotyczne zakątki czy gra w escape room. Wśród akcesoriów, których używamy są kontrolery ruchu VR, które dają użytkownikom możliwość przemieszczania się w świecie gry w sposób intuicyjny.
  Odwiedź miejsce: Kontrolery ruchu VR
 • Kuferek duplo

  Klocki są świetną pomocą naukową, pomagają w rozwijaniu wyobraźni i logicznego myślenia u dzieci. Lego dla najmłodszych to świetny pomysł na prezent z okazji urodzin czy świąt. Oferujemy zestawy przeznaczone dla maluchów od pierwszego do piątego roku życia. Posiadają całkowicie bezpieczne i duże elementy, które gwarantują świetną zabawę w budowanie dla całej rodziny.
  Odwiedź miejsce: Lego dla najmłodszych