• Bujaj w obłokach - naprawdę!

  Nasza oferta to możliwość posmakowania jednego z coraz popularniejszych sportów ekstremalnych. Skoki spadochronowe cieszą się coraz większym zainteresowaniem. W Sky Camp każdy może tego spróbować! Proponujemy bowiem model tandemowy - z instruktorem za plecami, który w całości obsługuje osprzęt. Nasza poznańska firma umożliwia także zostanie skoczkiem. Proponujemy szkolenia, po których uczestnicy zdobywają niezbędną wiedzę teoretyczną i praktyczną. Zachęcamy do bliższego poznania naszej oferty już teraz!
  Odwiedź miejsce: Skoki spadochronowe
 • Plac zabaw Bydgoszcz

  Jako doświadczony producent placów zabaw zajmujemy się dostarczaniem różnego rodzaju akcesoriów, jak na przykład piaskownic, huśtawek oraz trampolin. Ponadto w ostatnim czasie oferta naszej formy została wzbogacona o elementy siłowni zewnętrznej. Wszystkie przyrządy zostały wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów, co zapewnia odporność na przykład na korozję, a posiadane atesty są gwarancją ich bezpiecznego użytkowania. Zachęcamy do obejrzenia wszystkich naszych propozycji, bo oprócz tego oferujemy również na przykład zjeżdżalnie.
  Odwiedź miejsce: Plac zabaw Bydgoszcz
 • Dostarczanie lamp halogenowych do namiotów plenerowych

  Wiosna i lato to czas, kiedy większość spotkań okolicznościowych organizowana jest w terenie. Głównym profilem naszej działalności jest wynajem oświetlenia na imprezy i spotkania rodzinne. W naszej ofercie znaleźć można między innymi lampy led oraz halogenowe. Są one bardzo łatwe w montażu, a zapewniają jasność podczas wieczornych wesel czy urodzin w plenerze.
 • Komfortowa podróż z przyczepą

  Wakacje na świeżym powietrzu to zawsze dobry pomysł - warto jednak zadbać o jakość Twojego wypoczynku. W naszej ofercie znajdziesz przestronne i wygodne przyczepy kempingowe. Są jak mobilne mieszkanie, które zabierzesz w drogę samochodem. W środku znajdziesz wszystko, czego potrzeba, aby spędzić noc w plenerze.
  Odwiedź miejsce: Przyczepy kempingowe
 • Niezapomniane prezenty w przestworzach

  Dostępne w naszej ofercie różnorodne vouchery to również świetny pomysł na prezent dla chłopaka. Jeśli chcesz pozytywnie zaskoczyć swojego chłopaka, przyjaciela, brata lub kolegę - koniecznie skorzystaj z naszej oferty. Wejdź na naszą stronę internetową oraz wybierz najlepsze rozwiązanie! Proponujemy tylko artykuły wysokiej jakości, odznaczające się pomysłowością oraz korzystną ceną. To właśnie u nas znajdziesz na przykład voucher na lot paralotnią! Zapraszamy do zapoznania się oraz skorzystania z naszej wyjątkowej oferty.