• Gam

  Witaj w firmie Gam z Torunia. Oferujemy szeroki wybór toreb reklamowych z nadrukiem z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Zaopatrujemy sieci handlowe, Klientów indywidualnych, punkty usługowe. Dzięki nowoczesnej technologii zyskujecie Państwo produkt z doskonałej jakości obrazem, wyraźnym i odpornym na wilgoć oraz temperatury. Polecamy typowe jednorazówki, niezastąpione w sklepach różnych branż, jak również bardziej wytrzymałe modele dedykowane markom handlowym. Wykonujemy również praktyczne modele papierowe.
  Odwiedź miejsce: Torby reklamowe
 • Druk banerów reklamowych

  Jedną z charakterystycznych usług wykonywanych przez naszą firmą jest druk solwentowy. Jest on doskonałą alternatywa dla tradycyjnej produkcji billboardów oraz banerów reklamowych. Jako realizacja o wiele dokładniejsza, stwarza także ciekawsze możliwości. Dysponując nowoczesnym sprzętem i bogatym zapleczem technicznym, jesteśmy w stanie nie tylko podjąć się wydrukowania projektu, ale również dostosowania go do specyfiki miejsca, w którym się znajdzie. Proponujemy nasze wsparcie również podczas wykonywania projektu graficznego.
  Odwiedź miejsce: Druk solwentowy
 • Drukowanie i usługi poligraficzne

  Zapraszamy Państwa na stronę internetową wrocławskiego przedsiębiorstwa WRODRUK w celu zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą usług poligraficznych. Dzięki zdobytemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaproponować naszym Klientom wysokiej jakości druk wielkoformatowy, w postaci banerów, plakatów czy siatek naściennych. Ponadto Klienci którzy zdecydowali się na powierzenie nam zlecenia, mogą również skorzystać z opcji laminowania zamówionego produktu, które ochroni go przed działaniem niekorzystnych czynników zewnętrznych. Zapraszamy do współpracy.
 • Projekty materiałów promocyjnych

  Wykonujemy projekty graficzne również w dużym formacie. W skład naszej oferty wchodzi projektowanie banerów reklamowych dla różnorodnych firm oraz produktów. Umieszczenie ich np. na ogrodzeniach lub budynkach w skuteczny sposób przykuwa uwagę potencjalnych klientów i sprawia, że ich treść zapada w pamięć.
 • Rollup reklamowy

  Specjalnością naszej firmy jest wykonywanie przenośnych systemów reklamowych, które doskonale sprawdzą się przy różnych okazjach, w których firma będzie chciała wypromować swój wizerunek lub produkt. Wykonujemy reklamy typu roll up dwustronny oraz jednostronny, które są nowoczesnym i kreatywnym sposobem na zaprezentowanie firmy. Dzięki zwijanej konstrukcji są one proste w montażu, a także zajmują bardzo mało miejsca, co ułatwia ich przechowywanie i transport. Proponujemy wersje o różnych rozmiarach, zarówno zwykłe, jak i dwustronne.
  Odwiedź miejsce: Rollup dwustronny
 • Metalowy stojak reklamowy

  Oprawa dla plakatu lub logo Twojej firmy. Potykacze reklamowe metalowe są estetyczne i praktyczne. Mają aluminiowe ramy zaciskowe i folie antyrefleksyjne. Są zabezpieczone przez ewentualną przewrotką. Stojak to produkt Polski - kupując go, wspierasz krajową gospodarkę. Stojaki są dostępne w różnych rozmiarach - wybierz idealny dla swojej promocji.