• Mousepady.pl

  Wysokiej klasy podkładki pod mysz, jakie znalazły się w naszej ofercie, to artykuły skierowane do przedsiębiorstw z różnych branż. Jeżeli cenisz sobie oryginalne i nowoczesne rozwiązania, nasza propozycja bez wątpienia przypadnie Ci do gustu. Wykonując podkładki pod mysz staramy się, by dokładnie odpowiadały potrzebom klientów. Umieszczając na nich wybraną przez siebie grafikę, zyskujesz nie tylko praktyczny element wyposażenia, ale także doskonały sposób na reklamę swojego przedsiębiorstwa. Zapraszamy do skorzystania z atrakcyjnej oferty.
  Odwiedź miejsce: Podkładki pod mysz
 • Wygodne torby

  Niezwykle trudno jest stworzyć ekologiczne rozwiązania, które staną się wygodną alternatywą dla starych i utartych już w społecznych zwyczajach produktów. Jednak nam się to udało i dlatego coraz więcej osób z chęcią i oczekiwaniem wybiera nasze torby papierowe. Ich niepodważalnym atutem jest wygoda, którą oferują. Doskonale sprawdzają się także w roli produktu promocyjnego, który dzięki odpowiedniemu projektowi graficznemu jest w stanie utrwalać wizualny wizerunek firmy w świadomości wielu odbiorców.
  Odwiedź miejsce: torby papierowe z nadrukiem
 • Sprzedaż wytrzymałych materiałów.

  Parkiet dębowy to produkt, który łączy niezwykłą estetykę oraz wytrzymałość. Od wieków dąb uznawany był za najbardziej prestiżowy gatunek drewna, dlatego parkiet dębowy to wybór dla wymagających. Jeśli interesują Państwa najwyższej jakości wyroby: deski podłogowe czy chemia do parkietów, zapraszamy do nas!
  Odwiedź miejsce: parkiet dębowy
 • Opakowanie - ekotorby

  Witaj w firmie Gam z Torunia. Oferujemy szeroki wybór toreb reklamowych z nadrukiem z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Zaopatrujemy sieci handlowe, Klientów indywidualnych, punkty usługowe. Dzięki nowoczesnej technologii zyskujecie Państwo produkt z doskonałej jakości obrazem, wyraźnym i odpornym na wilgoć oraz temperatury. Polecamy typowe jednorazówki, niezastąpione w sklepach różnych branż, jak również bardziej wytrzymałe modele dedykowane markom handlowym. Wykonujemy również praktyczne modele papierowe.
  Odwiedź miejsce: Torby reklamowe
 • Ulotki

  Chcesz wykonać ulotki w Poznaniu? Zapraszamy do współpracy z naszą agencją. U nas wykonasz ulotki, banery reklamowe, czy też druk wielkoformatowy. Również w ramach naszych usług wykonujemy oklejanie samochodów zarówno osobowych jak i aut ciężarowych. Poznań to główny obszar naszej działalności, ale swoje produkty sprzedajemy wszystkim zaintersowanym klientom.
  Odwiedź miejsce: ulotki reklamowe poznań
 • Heben - instalacja reklamy wielkopowierzchniowej

  Współczesna reklama bardzo często wykorzystuje wielkopowierzchniowe tablice lub też stworzone na indywidualne zamówienie plandeki z nadrukiem o dużych rozmiarach, które są skutecznym i efektywnym sposobem na promocję własnej firmy czy oferty. Specjalnością firmy Heben jest montaż banerów. Nasze zlecenia realizujemy na elewacjach budynków, a także w innych miejscach, gdzie konieczne jest wsparcie specjalistycznego sprzętu, jak na przykład podnośniki koszowe. Dotyczy to również instalacji oświetlenia oraz kasetonów.
  Odwiedź miejsce: montaż banerów