• Gam

  Witaj w firmie Gam z Torunia. Oferujemy szeroki wybór toreb reklamowych z nadrukiem z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Zaopatrujemy sieci handlowe, Klientów indywidualnych, punkty usługowe. Dzięki nowoczesnej technologii zyskujecie Państwo produkt z doskonałej jakości obrazem, wyraźnym i odpornym na wilgoć oraz temperatury. Polecamy typowe jednorazówki, niezastąpione w sklepach różnych branż, jak również bardziej wytrzymałe modele dedykowane markom handlowym. Wykonujemy również praktyczne modele papierowe.
  Odwiedź miejsce: Torby reklamowe
 • Hopson

  Jedną ze specjalności firmy Hopson są profesjonalnie przygotowane ulotki. Poznań jest miastem, w którym działamy i dbamy o najwyższą jakość naszych wyrobów. Chcemy zadbać o satysfakcję naszych Klientów proponując im wyjątkowe możliwości zdobycia materiałów reklamowych przygotowanych przez czołową firmę w branży. Ulotki mogą Państwu pomóc w dotarciu do tysięcy nowych Klientów i nawet jeżeli niewielki procent z nich zainteresuje się ofertą, będzie to wymierny zysk z całej akcji. Zapraszamy więc do kontaktu.
  Odwiedź miejsce: Ulotki reklamowe Poznań
 • Druk banerów reklamowych

  Jedną z charakterystycznych usług wykonywanych przez naszą firmą jest druk solwentowy. Jest on doskonałą alternatywa dla tradycyjnej produkcji billboardów oraz banerów reklamowych. Jako realizacja o wiele dokładniejsza, stwarza także ciekawsze możliwości. Dysponując nowoczesnym sprzętem i bogatym zapleczem technicznym, jesteśmy w stanie nie tylko podjąć się wydrukowania projektu, ale również dostosowania go do specyfiki miejsca, w którym się znajdzie. Proponujemy nasze wsparcie również podczas wykonywania projektu graficznego.
  Odwiedź miejsce: Druk solwentowy
 • Drukowanie i usługi poligraficzne

  Zapraszamy Państwa na stronę internetową wrocławskiego przedsiębiorstwa WRODRUK w celu zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą usług poligraficznych. Dzięki zdobytemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaproponować naszym Klientom wysokiej jakości druk wielkoformatowy, w postaci banerów, plakatów czy siatek naściennych. Ponadto Klienci którzy zdecydowali się na powierzenie nam zlecenia, mogą również skorzystać z opcji laminowania zamówionego produktu, które ochroni go przed działaniem niekorzystnych czynników zewnętrznych. Zapraszamy do współpracy.
 • Posiadamy rozbudowany park maszynowy, dzięki czemu jesteśmy w stanie nanieść dowolny napis czy grafikę na większość rodzajów tworzyw sztucznych, folii czy papierów dostępnych na rynku. Wydruki wielkoformatowe realizujemy w Canavas od 25 lat. Stosujemy trzy techniki poligraficzne: solwentową - przy pomocy ploterów Roland do wykonania praktycznie z dnia na dzień; latexową, która bardziej odzwierciedla szczegóły i kolory, a także jest ukłonem w kierunku ekologów; UV, która daje dodatkową opcję laminacji materiału. Zapraszamy!
  Odwiedź miejsce: Wydruki wielkoformatowe