• maty dla niemowląt

  Widziałaś już nasze maty dla niemowląt? Mają fantazyjne kształty i są wypełnione mięciutkim materiałem, aby dzieciom było przyjemnie na nich leżeć. Dobrze izolują od zimna, więc mogą być wykorzystywane również do zabaw na podłodze. Polecamy także szeroki wybór zabawek dla dzieci - edukacyjnych i interaktywnych.
  Odwiedź miejsce: maty dla niemowląt
 • Niepubliczne Przedszkole Euklidesa

  Szukasz miejsca, które zapewni Twojej pociesze doskonałą opiekę oraz doskonałe możliwości rozwojowe? Jeżeli tak, Niepubliczne Przedszkole Euklidesa w Sosnowcu z całą pewnością przypadnie Ci do gustu. Nasza placówka oferuje doskonałe zajęcia dla dzieci, które będą w stanie odpowiedzieć na bardzo zróżnicowane zainteresowania.
  Odwiedź miejsce: Przedszkola Sosnowiec
 • Korepetycje nauk przyrodniczych w Gdyni

  Nauka musi opierać się na systematyczności. W szczególności zasada ta dotyczy nauk przyrodniczych, nieustannie wykorzystujących podstawy teoretyczne w działaniach praktycznych. Dlatego też tak solidnym wsparciem w przygotowaniu nie tylko do egzaminów maturalnych, ale także do cyklicznych sprawdzianów są korepetycje z chemii udzielane naszych specjalistów w Gdyni. Matematify jest więc sposobem na regularność, systematyczność oraz przystępność, która pozwoli zapoznać się z podstawami nauk przyrodniczych.
  Odwiedź miejsce: Korepetycje Gdynia
 • Małpi gaj dla dzieci w Poznaniu

  Wiele dzieci coraz częściej woli spędzać czas grając w gry lub siedząc przed telewizorem. Jeśli chcesz, żeby zaczęło być aktywne, to nasza poznańska firma pomoże Ci w ogrodzie stworzyć dla nich małpi gaj. Wyposażymy go w huśtawki, drabinki, a nawet liny po których Twoje maluchy będą mogły się wspinać, podczas gdy Ty będziesz wypoczywać na hamaku.
  Odwiedź miejsce: Małpi gaj Poznań
 • Testy z zadań z matematyki

  Testy z zadań z matematyki nazywane często quizami matematycznymi, to popularna forma sprawdzania wiedzy uczniów na lekcjach matematyki. W czasie quizów, nauczyciel zadaje pytania z różnych dziedzin matematyki, od prostej arytmetyki po bardziej złożone zagadnienia z geometrii czy matematyki finansowej. Uczniowie zwykle odpowiadają na pytania w formie krótkiej odpowiedzi lub rozwiązują zadania matematyczne. Quizy matematyczne to także skuteczna metoda nauczania matematyki, ponieważ zachęcają do uczestnictwa, motywują i kształtują umiejętności szybkiego kojarzenia faktów matematycznych.
  Odwiedź miejsce: Quizy matematyczne
 • Akcesoria do poprawy wymowy

  Zakres naszej oferty obejmuje pomoce logopedyczne przeznaczone do różnych odbiorców — zarówno dzieci, jak i dorosłych. Artykuły z naszego sklepu wspomagają naukę właściwej wymowy i poprawę wad w artykułowaniu poszczególnych głosek. Przeznaczone są do samodzielnego użytku w domu, jak i podczas zajęć z terapeutą.
  Odwiedź miejsce: pomoce logopedyczne
 • Nauka języka angielskiego

  Doświadczona, profesjonalna Szkoła Języka Angielskiego zaprasza na angielski w Jeleniej Górze. Przejrzysty i atrakcyjny cennik kursów to nasz atut. Nasze zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych lektorów w oparciu o autorski program i metody, bazujące przede wszystkim na konwersacji. Uczestnikiem naszych zajęć może zostać każdy chętny do nauki młody człowiek w wieku od najmłodszych lat. Oferujemy również profesjonalne tłumaczenia językowe!