• Poracy prawne dla firm

  Zapraszamy do naszej kancelarii adwokackiej w Częstochowie, w której przyjmie Państwa profesjonalny i doświadczony radca prawny Przemysław Karoń. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy z naszych klientów czuł się doskonale, współpracując z nami i wiedział, że jest obsługiwany w sposób rzetelny i sumienny. Udzielamy porad dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Serdecznie zapraszamy.
 • Usuwanie pozostałości po budowie

  Świadczmy nasze usługi na terenie Poznania oraz w okolicach. Naszą specjalnością jest wywóz śmieci oraz gruzu z terenów po budowach. Działamy na rzecz klientów indywidualnych, przedsiębiorstw, instytucji publicznych. Zapewniamy wysokie standardy obsługi oraz korzystne warunki współpracy. Posiadamy nowoczesne kontenery oraz sprawny sprzęt techniczny. Serdecznie zapraszamy również na stronę internetową firmy SKIP Żwawiak Sp.j. , gdzie znajdą Państwo szczegółowe informacje odnośnie naszych oferowanych usług.
  Odwiedź miejsce: wywóz gruzu poznań
 • Rada od adwokata

  Potrzebujesz porady specjalisty z dziedziny prawa lokalowego? Zgłoś się do kancelarii adwokata Romana Wiatrowskiego. Mecenas specjalizuje się między innymi właśnie w tej dziedzinie prawa. Przychodzą do niego na przykład mieszkańcy budynków, którzy chcieliby wykupić je i założyć wspólnoty mieszkaniowe. Doradzamy, co trzeba w takich przypadkach zrobić, aby notarialnie stać się właścicielem bloku. Rozpatrujemy również sprawy z dziedziny spółdzielczości mieszkaniowej, zadłużeń za czynsz, czy też zachowania niektórych mieszkańców obiektu, które godzi w komfort pozostałych.
  Odwiedź miejsce: kancelaria bydgoszcz
 • Mieszcząca się w Bydgoszczy kancelaria radcy prawnego Agnieszki Tobolewskiej świadczy szeroko pojęte usługi prawne skierowane zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm. Adwokat zajmuje się przede wszystkim udzielaniem porad z zakresu prawa gospodarczego, cywilnego, rodzinnego, spadkowego, czy też rzeczowego.
  Odwiedź miejsce: Prawnik Bydgoszcz
 • Adwokat Barbara Kaszyńska

  Nasza praktyka podejmuje się spraw, które w dużej mierze wpływają na życie i codzienność Klientów indywidualnych. W szczególności są to rozwody. Pomoc adwokata rozpoczyna się od wstępnej konsultacji i porady, wraz z podjęciem się przygotowania stosownego pozwu lub też sporządzeniem odpowiedzi na otrzymany wniosek. W kolejnych etapach postępowania gdyńska kancelaria jest w stanie reprezentować Klienta w trakcie rozprawy oraz innych czynności prawnych - jeżeli istnieje taka konieczność. Uwzględnimy również konieczność podziału majątku wspólnego małżonków.
  Odwiedź miejsce: rozwody gdynia