• Porady prawne

  Jedną ze specjalizacji adwokata Tomasza Borowca jest prawo pracy i ubezpieczeń społecznych. W zakres świadczonych przez jego kancelarię adwokacką z Warszawy usług wchodzi więc udzielanie porad związanych z ZUS. Ponadto prawnik, który zdobył doświadczenie również jako radca prawny, przyjmuje sprawy z zakresu prawa rodzinnego, w tym o rozwody.
  Odwiedź miejsce: Prawo pracy Warszawa
 • Usługi adwokackie

  Zajmujemy się udzielaniem wsparcia prawnego, które kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, jak i do podmiotów gospodarczych.Kancelaria Adwokat Aleksander Domek podejmuje się kwestii rodzinnych, zarówno w zakresie doradztwa, jak i prowadzenia spraw, a także zajmuje się kompleksową obsługą firm.
  Odwiedź miejsce: adwokat
 • Kancelaria prawna

  W swojej kancelarii w Suwałkach świadczę usługi z zakresu sporządzania umów, podejmowania mediacji ze stroną przeciwną, obrony w postępowaniu karnym i dochodzenia odszkodowań. Jako adwokat, jestem upoważniona do reprezentowania Klienta przed Sądami I i II instancji, a także przed Sądem Najwyższym i Naczelnym Sądem Administracyjnym.
  Odwiedź miejsce: Odszkodowania
 • Spotkanie w kancelarii

  Jeśli potrzebujesz pomocy w sprawie karnej lub cywilnej, możesz umówić się na spotkanie z adwokatem za pośrednictwem naszej strony internetowej. Do wyboru jest porada prawna stacjonarna lub online. Obie trwają 30 minut, dla każdej z nich możesz wybrać dzień i godzinę. Obsługujemy klientów indywidualnych oraz biznesowych.
  Odwiedź miejsce: porada prawna stacjonarna
 • Rozwody Lubin

  Prowadzenie rozwodów jest niezwykłym wyzwaniem dla prawników z kancelarii Pawła Małka Polega ono nie tylko na przygotowaniu odpowiedniej dokumentacji, występowaniem z wnioskami w imieniu klientów, ale również dostrzeżeniu i uwzględnieniu dodatkowych aspektów takiego precedensu. Często wraz z ustaniem małżeństwa należy dokonać również rozdziału majątkowego. Przygotowanie do takiego podziału musi opierać się na metaforyczności oraz dokładności. Takie aspekty, ze szczególną wrażliwością, towarzyszą również konieczności przyznania prawa do opieki nad nieletnim potomstwem.
  Odwiedź miejsce: Rozwody Lubin
 • kancelaria adwokacka

  Niezależnie od tego, czy prowadzisz przedsiębiorstwo, czy jesteś osobą fizyczną, czy też szykujesz się do stworzenia spółki międzynarodowej, pomoc prawną uzyskasz u nas. Kancelaria Adwokacka w Tarnowie to propozycja zarówno doraźnego doradztwa, jak i pełna obsługa prawna spółek i firm. Zapraszamy do kontaktu.
  Odwiedź miejsce: kancelaria adwokacka
 • Zabezpieczanie roszczeń przez komornika

  Zakres prac podejmowanych przez komornika podlegającą pod Sąd Rejonowy obejmuje przede wszystkim działania związane z prowadzeniem postępowania egzekucyjnego wszczętego na wniosek Klienta po przedłużeniu stosownego pisma oraz oryginału tytułu wykonawczego, a także na wniosek Sądu. Poza tym do jej obowiązków należy również spisywanie inwentarza, zabezpieczanie roszczeń Klientów oraz dokonywanie eksmisji i organizowanie oraz prowadzenie licytacji ruchomości i nieruchomości dłużników.
  Odwiedź miejsce: Zabezpieczanie roszczeń
 • Przygotowywanie dokumentów do spraw sądowych

  Kancelaria Adwokacka oferuje usługi dla Klientów, którzy potrzebują pomocy w zrozumieniu, interpretacji i poradzeniu sobie z obowiązującymi przepisami na tle sądowym. Bez względu na to, czy potrzebne jest przygotowanie pisma wszczynającego postępowanie karne czy reprezentacja Klienta, kancelaria oferuje pełne doradztwo i pomoc.