• Porady prawne

  Jedną ze specjalizacji adwokata Tomasza Borowca jest prawo pracy i ubezpieczeń społecznych. W zakres świadczonych przez jego kancelarię adwokacką z Warszawy usług wchodzi więc udzielanie porad związanych z ZUS. Ponadto prawnik, który zdobył doświadczenie również jako radca prawny, przyjmuje sprawy z zakresu prawa rodzinnego, w tym o rozwody.
  Odwiedź miejsce: Prawo pracy Warszawa
 • Usługi adwokackie

  Zajmujemy się udzielaniem wsparcia prawnego, które kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, jak i do podmiotów gospodarczych.Kancelaria Adwokat Aleksander Domek podejmuje się kwestii rodzinnych, zarówno w zakresie doradztwa, jak i prowadzenia spraw, a także zajmuje się kompleksową obsługą firm.
  Odwiedź miejsce: adwokat
 • Kancelaria prawna

  W swojej kancelarii w Suwałkach świadczę usługi z zakresu sporządzania umów, podejmowania mediacji ze stroną przeciwną, obrony w postępowaniu karnym i dochodzenia odszkodowań. Jako adwokat, jestem upoważniona do reprezentowania Klienta przed Sądami I i II instancji, a także przed Sądem Najwyższym i Naczelnym Sądem Administracyjnym.
  Odwiedź miejsce: Odszkodowania
 • Spotkanie w kancelarii

  Jeśli potrzebujesz pomocy w sprawie karnej lub cywilnej, możesz umówić się na spotkanie z adwokatem za pośrednictwem naszej strony internetowej. Do wyboru jest porada prawna stacjonarna lub online. Obie trwają 30 minut, dla każdej z nich możesz wybrać dzień i godzinę. Obsługujemy klientów indywidualnych oraz biznesowych.
  Odwiedź miejsce: porada prawna stacjonarna
 • Zabezpieczanie roszczeń przez komornika

  Zakres prac podejmowanych przez komornika podlegającą pod Sąd Rejonowy obejmuje przede wszystkim działania związane z prowadzeniem postępowania egzekucyjnego wszczętego na wniosek Klienta po przedłużeniu stosownego pisma oraz oryginału tytułu wykonawczego, a także na wniosek Sądu. Poza tym do jej obowiązków należy również spisywanie inwentarza, zabezpieczanie roszczeń Klientów oraz dokonywanie eksmisji i organizowanie oraz prowadzenie licytacji ruchomości i nieruchomości dłużników.
  Odwiedź miejsce: Zabezpieczanie roszczeń