• Mieszcząca się w Bydgoszczy kancelaria radcy prawnego Agnieszki Tobolewskiej świadczy szeroko pojęte usługi prawne skierowane zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm. Adwokat zajmuje się przede wszystkim udzielaniem porad z zakresu prawa gospodarczego, cywilnego, rodzinnego, spadkowego, czy też rzeczowego.
  Odwiedź miejsce: Prawnik Bydgoszcz
 • Pomoc prawnika w Bydgoszczy

  Nasza kancelaria z Bydgoszczy niesie wsparcie w zakresie przepisów kodeksu handlowego, administracyjnego oraz rodzinnego. Radca prawny służy swoją pomocą zarówno małym i dużym przedsiębiorstwom jak i klientom indywidualnym, prowadząc sprawy spadkowe, rozwodowe o podział majątku oraz dochodzenia odszkodowań.
  Odwiedź miejsce: Radca prawny Bydgoszcz
 • Usługi doradcze w sprawach sądowych

  Kancelaria zajmuje się przede wszystkim doradztwem w zakresie spraw konsumenckich, rodzinnych, karnych oraz gospodarczych. Specjalnością zespołu są porady radców prawnych udzielane przedsiębiorcom, a także tworzenie umów, regulaminów oraz reprezentowanie klientów w procesach sądowych. Świadczone są również usługi w zakresie egzekucji zobowiązań pieniężnych.
  Odwiedź miejsce: porady radców prawnych
 • Błąd lekarski

  W przypadku komplikacji zdrowotnych, wynikających z niewypełnienia procedur leczniczych, obywatele nie są pozostawienie sami sobie. Zgodnie z obowiązującymi przepisami można dochodzić odszkodowanie za błąd medyczny. Adwokat Dariusz Makulec podejmuje się reprezentacji Klientów przed sądem w tych sprawach. Szczegóły znajdują się na stronie internetowej.
 • Adwokat w Warszawie

  Adwokat pomaga w sprawach przed sądem. Warto wybadać czy jakieś podobne sprawy były już przeprowadzone jeśli chodzi właśnie o odszkodowanie medyczne. Warszawa to pod tym względem bogate miasto i oby wybranej tu przez nas kancelarii adwokackiej Mariusza Bartosiaka, udało się problem pozytywnie rozwiązać. Bo brak takiego doświadczenia to niestety duży minus w tego rodzaju, trudnych przecież sprawach. Adwokat na pewno pomoże.
  Odwiedź miejsce: Kancelaria adwokacka
 • Fachowe odświeżenie instalacji wodnej

  Jeśli wydajność instalacji w Waszym domu spadła, ciśnienie wody jest słabsze niż kiedyś, a sama ciecz wypływająca z kranów jest brudna, to znak, że czas na czyszczenie rur wodociągowych. Usługę wykonujemy z użyciem środków chemicznych bezpiecznych dla ocynku. Sprawimy, że osad z profili zniknie, a Państwa rachunki za wodę i ogrzewanie znacząco się zmniejszą.
 • Pomoc prawnika w stolicy

  Oferujemy porady oraz obsługę i analizę problemów pojawiających się w działalności gospodarczej. Naszą specjalizacją jest obsługa prawna zamówień publicznych zarówno po stronie zamawiających, jak i wykonawców. Analizujemy dokumentację przetargową pod kątem zgodności z przepisami, opracowujemy także niezbędne dokumenty do kontroli. Reprezentujemy klientów przed Krajową Izbą Odwoławczą. Świadczymy pomoc na terenie Warszawy.
 • Kancelaria komornicza w Stargardzie

  Jeśli walczysz z dłużnikiem o odzyskanie należności i wreszcie skierowałeś sprawę do sądu, prawdopodobnie proces zakończy się wydaniem tytułu egzekucyjnego z klauzulą wykonalności. To podstawa do otworzenia egzekucji mienia w celu spłacenia zadłużenia. Czy wiesz, że zgodnie z obecnymi przepisami, o ile egzekucja nie będzie przebiegała z nieruchomości, to możesz jako wierzyciel samodzielnie wybrać kancelarię komorniczą? Szukasz specjalisty ze Stargardu lub okolic? Komornik Sądowy Przy Sądzie Rejonowym w Stargardzie Tadeusz Garbacz zaprasza.
  Odwiedź miejsce: Komornik Sądowy Stargard