• Adwokat w Warszawie

  Adwokat pomaga w sprawach przed sądem. Warto wybadać czy jakieś podobne sprawy były już przeprowadzone jeśli chodzi właśnie o odszkodowanie medyczne. Warszawa to pod tym względem bogate miasto i oby wybranej tu przez nas kancelarii adwokackiej Mariusza Bartosiaka, udało się problem pozytywnie rozwiązać. Bo brak takiego doświadczenia to niestety duży minus w tego rodzaju, trudnych przecież sprawach. Adwokat na pewno pomoże.
  Odwiedź miejsce: Kancelaria adwokacka
 • Fachowe odświeżenie instalacji wodnej

  Jeśli wydajność instalacji w Waszym domu spadła, ciśnienie wody jest słabsze niż kiedyś, a sama ciecz wypływająca z kranów jest brudna, to znak, że czas na czyszczenie rur wodociągowych. Usługę wykonujemy z użyciem środków chemicznych bezpiecznych dla ocynku. Sprawimy, że osad z profili zniknie, a Państwa rachunki za wodę i ogrzewanie znacząco się zmniejszą.
 • Pomoc prawnika w stolicy

  Oferujemy porady oraz obsługę i analizę problemów pojawiających się w działalności gospodarczej. Naszą specjalizacją jest obsługa prawna zamówień publicznych zarówno po stronie zamawiających, jak i wykonawców. Analizujemy dokumentację przetargową pod kątem zgodności z przepisami, opracowujemy także niezbędne dokumenty do kontroli. Reprezentujemy klientów przed Krajową Izbą Odwoławczą. Świadczymy pomoc na terenie Warszawy.
 • Porady prawne

  Jedną ze specjalizacji adwokata Tomasza Borowca jest prawo pracy i ubezpieczeń społecznych. W zakres świadczonych przez jego kancelarię adwokacką z Warszawy usług wchodzi więc udzielanie porad związanych z ZUS. Ponadto prawnik, który zdobył doświadczenie również jako radca prawny, przyjmuje sprawy z zakresu prawa rodzinnego, w tym o rozwody.
  Odwiedź miejsce: Prawo pracy Warszawa
 • Usługi adwokackie

  Zajmujemy się udzielaniem wsparcia prawnego, które kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, jak i do podmiotów gospodarczych.Kancelaria Adwokat Aleksander Domek podejmuje się kwestii rodzinnych, zarówno w zakresie doradztwa, jak i prowadzenia spraw, a także zajmuje się kompleksową obsługą firm.
  Odwiedź miejsce: adwokat