• Adwokat w Warszawie

  Adwokat pomaga w sprawach przed sądem. Warto wybadać czy jakieś podobne sprawy były już przeprowadzone jeśli chodzi właśnie o odszkodowanie medyczne. Warszawa to pod tym względem bogate miasto i oby wybranej tu przez nas kancelarii adwokackiej Mariusza Bartosiaka, udało się problem pozytywnie rozwiązać. Bo brak takiego doświadczenia to niestety duży minus w tego rodzaju, trudnych przecież sprawach. Adwokat na pewno pomoże.
  Odwiedź miejsce: Kancelaria adwokacka
 • Porady prawne

  Jedną ze specjalizacji adwokata Tomasza Borowca jest prawo pracy i ubezpieczeń społecznych. W zakres świadczonych przez jego kancelarię adwokacką z Warszawy usług wchodzi więc udzielanie porad związanych z ZUS. Ponadto prawnik, który zdobył doświadczenie również jako radca prawny, przyjmuje sprawy z zakresu prawa rodzinnego, w tym o rozwody.
  Odwiedź miejsce: Prawo pracy Warszawa
 • Usługi adwokackie

  Zajmujemy się udzielaniem wsparcia prawnego, które kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, jak i do podmiotów gospodarczych.Kancelaria Adwokat Aleksander Domek podejmuje się kwestii rodzinnych, zarówno w zakresie doradztwa, jak i prowadzenia spraw, a także zajmuje się kompleksową obsługą firm.
  Odwiedź miejsce: adwokat
 • adwokat wrocław

  Świadczymy usługi prawne na terenie Wrocławia i Wołowa, oferujemy również doradztwo on-line. Nasza kancelaria adwokacka udziela pomocy w zakresie prawa pracy, cywilnego, karnego i rodzinnego. Zajmujemy się sprawami rozwodowymi, administracyjnymi, spadkowymi. Nasi adwokaci zapewniają kompleksową obsługę prawną zarówno klientom prywatnym, jak i podmiotom gospodarczym czy wspólnotom mieszkaniowym. Pomagamy na etapie postępowania przygotowawczego, a także reprezentujemy strony przed sądem oraz organami administracyjnymi.
  Odwiedź miejsce: usługi prawne Wrocław
 • Kancelaria prawna

  W swojej kancelarii w Suwałkach świadczę usługi z zakresu sporządzania umów, podejmowania mediacji ze stroną przeciwną, obrony w postępowaniu karnym i dochodzenia odszkodowań. Jako adwokat, jestem upoważniona do reprezentowania Klienta przed Sądami I i II instancji, a także przed Sądem Najwyższym i Naczelnym Sądem Administracyjnym.
  Odwiedź miejsce: Odszkodowania
 • Spotkanie w kancelarii

  Jeśli potrzebujesz pomocy w sprawie karnej lub cywilnej, możesz umówić się na spotkanie z adwokatem za pośrednictwem naszej strony internetowej. Do wyboru jest porada prawna stacjonarna lub online. Obie trwają 30 minut, dla każdej z nich możesz wybrać dzień i godzinę. Obsługujemy klientów indywidualnych oraz biznesowych.
  Odwiedź miejsce: porada prawna stacjonarna
 • Prowadzenie rozwodów jest niezwykłym wyzwaniem dla prawników z kancelarii Pawła Małka Polega ono nie tylko na przygotowaniu odpowiedniej dokumentacji, występowaniem z wnioskami w imieniu klientów, ale również dostrzeżeniu i uwzględnieniu dodatkowych aspektów takiego precedensu. Często wraz z ustaniem małżeństwa należy dokonać również rozdziału majątkowego. Przygotowanie do takiego podziału musi opierać się na metaforyczności oraz dokładności. Takie aspekty, ze szczególną wrażliwością, towarzyszą również konieczności przyznania prawa do opieki nad nieletnim potomstwem.
  Odwiedź miejsce: Rozwody Lubin
 • Prawnik na Kujawach

  Specjalista świadczy pomoc w zakresie spraw cywilnych, karnych i administracyjnych. Reprezentuje klientów, wspiera mediacje gospodarcze na drodze pozasądowej, udziela porad i objaśnia ustawy regulujące między innymi prawo pracy. Adwokat z Bydgoszcz świadczy pomoc osobom fizycznym oraz podmiotom gospodarczym.
 • Niezależnie od tego, czy prowadzisz przedsiębiorstwo, czy jesteś osobą fizyczną, czy też szykujesz się do stworzenia spółki międzynarodowej, pomoc prawną uzyskasz u nas. Kancelaria Adwokacka w Tarnowie to propozycja zarówno doraźnego doradztwa, jak i pełna obsługa prawna spółek i firm. Zapraszamy do kontaktu.
  Odwiedź miejsce: kancelaria adwokacka
 • Realizacja testamentu

  Śmierć bliskiej osoby jest bolesna, niemniej warto jak najszybciej rozwiązać sprawy dotyczące przekazania majątku zgodnie z wolą zmarłego. Nasza kancelaria w Łodzi prowadzi sprawy spadkowe: stwierdzenie nabycia, podział, przyjęcie bądź odrzucenie, zmiana postanowienia. Podejmujemy także jeszcze wiele innych działań prawnych.
  Odwiedź miejsce: Sprawy spadkowe Łódź