• Zajęcia sportowe dla najmłodszych

  Szukasz zajęcia dla swojej pociechy? Oferowana przez naszą szkołę z Bielska-Białej nauka pływania dla dzieci to świetny pomysł na spędzanie wolnego czasu! Zatrudniamy doświadczonych instruktorów, którzy dodatkowo posiadają najwyższe stopnie ratownicze. Zachęcamy do zapoznania się z grafikiem zajęć, który znajduje się na naszej stronie internetowej.
 • Wędki karpiowe muszą wykazywać się ogromną wytrzymałością. Walka z tak wielką rybą jak karp może bowiem doszczętnie zniszczyć zwykłe wędki. Dlatego polecamy Państwu dostępne w naszej ofercie wędki karpiowe, które spełnią wszystkie Państwa oczekiwania jakościowe, cenowe, a nawet oczekiwania estetyczne.
  Odwiedź miejsce: Wędki karpiowe
 • Sklep sportowy

  Zapraszamy do naszego sklepu Bladeville jeśli produktami, których poszukujecie są profesjonalne i wytrzymałe rolki, ale także wrotki, deskorolki, akcesoria czy nawet odzież bądź obuwie. Nasz sklep to profesjonalizm w każdym calu. Proponujemy Państwu najlepsze produkty, charakteryzujące się wysoką jakością, wytrzymałością oraz niezwykłym wyglądem. Ciekawy styl z charakterem na najwyższym poziomie.
  Odwiedź miejsce: Bladeville
 • Akcesoria do boksu

  Ochraniacze, odpowiednia odzież, specjalistyczne obuwie, a także rękawice bokserskie - mamy rozmaite akcesoria niezbędne do uprawiania jednej z najstarszych dyscyplin sportowych. Szczególnie polecamy ochrony na ręce - mamy w ofercie warianty hobbystyczne i profesjonalne, wykonane z naturalnej skóry, a także modele odpowiednie do MMA i innych sztuk walki.
  Odwiedź miejsce: Rękawice bokserskie
 • Sklep sportowy online

  Prezentowany przez nas sklep sportowy online posiada w swojej ofercie sprzęt sportowy oraz odzież do uprawiania sportów znanych i cenionych producentów. Znajdziemy tam produkty wielu cenionych producentów. Sklep oferuje sprzęt sportowy na każdą porę roku. Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym a ceny miło Cię zaskoczą.
  Odwiedź miejsce: Sklep sportowy
 • Trener personalny z Krakowa zaprasza do współpracy wszystkich tych, którzy pragną zadbać o swoją sylwetkę i zdrowie, nie bojąc się nowych wyzwań. Jako trener personalny posiadający wieloletnie doświadczenie doskonale wiem, że pierwsze kroki nie są łatwe, ale zapewniam że odrobina samozaparcia pozwoli każdemu z Państwa osiągnąć założony cel - niezależnie czy chodzi o zrzucenie zbędnych kilogramów, wymodelowanie sylwetki czy odpowiedni trening w trakcie problemów z organizmem. Zapewniam kompleksową obsługę.
  Odwiedź miejsce: Trener personalny Kraków