• Zajęcia sportowe dla najmłodszych

  Szukasz zajęcia dla swojej pociechy? Oferowana przez naszą szkołę z Bielska-Białej nauka pływania dla dzieci to świetny pomysł na spędzanie wolnego czasu! Zatrudniamy doświadczonych instruktorów, którzy dodatkowo posiadają najwyższe stopnie ratownicze. Zachęcamy do zapoznania się z grafikiem zajęć, który znajduje się na naszej stronie internetowej.
 • Wędki karpiowe muszą wykazywać się ogromną wytrzymałością. Walka z tak wielką rybą jak karp może bowiem doszczętnie zniszczyć zwykłe wędki. Dlatego polecamy Państwu dostępne w naszej ofercie wędki karpiowe, które spełnią wszystkie Państwa oczekiwania jakościowe, cenowe, a nawet oczekiwania estetyczne.
  Odwiedź miejsce: Wędki karpiowe
 • Sklep sportowy

  Zapraszamy do naszego sklepu Bladeville jeśli produktami, których poszukujecie są profesjonalne i wytrzymałe rolki, ale także wrotki, deskorolki, akcesoria czy nawet odzież bądź obuwie. Nasz sklep to profesjonalizm w każdym calu. Proponujemy Państwu najlepsze produkty, charakteryzujące się wysoką jakością, wytrzymałością oraz niezwykłym wyglądem. Ciekawy styl z charakterem na najwyższym poziomie.
  Odwiedź miejsce: Bladeville
 • Doskonałe rowery dla kobiet

  Nasza działalność jest skierowana do wszystkich miłośników sportu, dla których ważne jest korzystanie z wysokojakościowego sprzętu, który umożliwia uzyskiwanie najlepszych rezultatów. Athletic Sport przygotował ofertę m. in. dla pasjonatów kolarstwa, w której znalazły się pochodzące od cenionych w branży producentów rowery damskie.
  Odwiedź miejsce: Rowery damskie