• Zajęcia sportowe dla najmłodszych

  Szukasz zajęcia dla swojej pociechy? Oferowana przez naszą szkołę z Bielska-Białej nauka pływania dla dzieci to świetny pomysł na spędzanie wolnego czasu! Zatrudniamy doświadczonych instruktorów, którzy dodatkowo posiadają najwyższe stopnie ratownicze. Zachęcamy do zapoznania się z grafikiem zajęć, który znajduje się na naszej stronie internetowej.
 • Wędki karpiowe muszą wykazywać się ogromną wytrzymałością. Walka z tak wielką rybą jak karp może bowiem doszczętnie zniszczyć zwykłe wędki. Dlatego polecamy Państwu dostępne w naszej ofercie wędki karpiowe, które spełnią wszystkie Państwa oczekiwania jakościowe, cenowe, a nawet oczekiwania estetyczne.
  Odwiedź miejsce: Wędki karpiowe
 • Sklep sportowy

  Zapraszamy do naszego sklepu Bladeville jeśli produktami, których poszukujecie są profesjonalne i wytrzymałe rolki, ale także wrotki, deskorolki, akcesoria czy nawet odzież bądź obuwie. Nasz sklep to profesjonalizm w każdym calu. Proponujemy Państwu najlepsze produkty, charakteryzujące się wysoką jakością, wytrzymałością oraz niezwykłym wyglądem. Ciekawy styl z charakterem na najwyższym poziomie.
  Odwiedź miejsce: Bladeville
 • Trener personalny z Krakowa zaprasza do współpracy wszystkich tych, którzy pragną zadbać o swoją sylwetkę i zdrowie, nie bojąc się nowych wyzwań. Jako trener personalny posiadający wieloletnie doświadczenie doskonale wiem, że pierwsze kroki nie są łatwe, ale zapewniam że odrobina samozaparcia pozwoli każdemu z Państwa osiągnąć założony cel - niezależnie czy chodzi o zrzucenie zbędnych kilogramów, wymodelowanie sylwetki czy odpowiedni trening w trakcie problemów z organizmem. Zapewniam kompleksową obsługę.
  Odwiedź miejsce: Trener personalny Kraków
 • Zajęcia dla aktywnych ruchowo

  W klubie prowadzimy ćwiczenia z kicboxingu, zajęcia taneczne, organizujemy półkolonie i obozy. A co najważniejsze nasza oferta skierowana jest do dzieci i do dorosłych, więc nieważne ile masz lat, tylko ile masz chęci. Akademia sztuk walki to placówka z przemyślaną, skutecznie rozwijaną wizją programową.
  Odwiedź miejsce: Akademia sztuk walki
 • Każdy miłośnik jazdy na pojazdach dwukołowych wie, że można na nich nieźle zmarznąć. Dlatego oferujemy Państwu kurtki na motor, które są wykonane z najwyższej jakości materiałów, zapewniają więc nie tylko ochronę przed uszkodzeniami w razie wypadku, ale także przyjemne ciepło podczas jazdy. Nasza odzież motocyklowa cieszy się ogromnym zainteresowaniem również dlatego, że można ją nabyć w bardzo atrakcyjnych cenach. Zachęcamy do skorzystania z naszej wspaniałej oferty! Dodatkowo mogą u nas Państwo nabyć wygodne i solidne obuwie ochronne.
  Odwiedź miejsce: Kurtki na motor
 • Zapraszamy na podstawowe szkolenia strzeleckie przeprowadzane przez naszą strzelnicę w Gdyni. Propozycja skierowana jest do osób chcących poznać podstawowe zasady posługiwania się bronią, jak i rozwijać swoje umiejętności w tej dziedzinie. Na stronie internetowej poznasz szczegóły harmonogramu przyszłych zajęć z oferty.
  Odwiedź miejsce: Szkolenia strzeleckie