• Rękawiczki taktyczne

  Sprzęt militarny musi zapewniać użytkownikom ochronę i pełen komfort użytkowania. Rękawiczki taktyczne dedykowane różnego rodzaju praktykom, powinny być wyprodukowane z trwałych, odpornych na negatywne działanie czynników zewnętrznych, materiałów. Nie powinny się łatwo rozdzierać, brudzić. Powinny zatrzymywać ciepło, ogrzewać, a jednocześnie nie wzmagać potliwości rąk. Ponadto - winne być wykonane w kryjących kolorach i wygodne podczas noszenia. Podczas misji nie powinno być konieczności zdjęcia rękawiczek.
  Odwiedź miejsce: rękawiczki taktyczne
 • Zajęcia sportowe dla najmłodszych

  Szukasz zajęcia dla swojej pociechy? Oferowana przez naszą szkołę z Bielska-Białej nauka pływania dla dzieci to świetny pomysł na spędzanie wolnego czasu! Zatrudniamy doświadczonych instruktorów, którzy dodatkowo posiadają najwyższe stopnie ratownicze. Zachęcamy do zapoznania się z grafikiem zajęć, który znajduje się na naszej stronie internetowej.
 • Wędki karpiowe muszą wykazywać się ogromną wytrzymałością. Walka z tak wielką rybą jak karp może bowiem doszczętnie zniszczyć zwykłe wędki. Dlatego polecamy Państwu dostępne w naszej ofercie wędki karpiowe, które spełnią wszystkie Państwa oczekiwania jakościowe, cenowe, a nawet oczekiwania estetyczne.
  Odwiedź miejsce: Wędki karpiowe
 • Sklep sportowy

  Zapraszamy do naszego sklepu Bladeville jeśli produktami, których poszukujecie są profesjonalne i wytrzymałe rolki, ale także wrotki, deskorolki, akcesoria czy nawet odzież bądź obuwie. Nasz sklep to profesjonalizm w każdym calu. Proponujemy Państwu najlepsze produkty, charakteryzujące się wysoką jakością, wytrzymałością oraz niezwykłym wyglądem. Ciekawy styl z charakterem na najwyższym poziomie.
  Odwiedź miejsce: Bladeville