ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE SOCHI 2014 (7-23.02.2014)

Szanowni Państwo,

Club Sport Travel ma przyjemność zaprosić Państwa na niezwykłą wyprawę do mroźnej Rosji. 
W dniach 07–23 lutego 2014 r. w Sochi rozegrane zostaną Zimowe Igrzyska XXII Olimpiady, w których wystąpią najlepsi polscy zawodnicy w sportach zimowych.


Do startu w tej imprezie, najważniejszej w karierze każdego sportowca, intensywnie przygotowują się nasi najlepsi reprezentanci, a wśród nich: Justyna Kowalczyk – gwiazda ostatnich MŚ w Narciarstwie Klasycznym oraz nasz mistrz Świata Kamil Stoch wraz z pozostałymi członkami drużyny skoczków narciarskich, która w tym roku sięgnęła po brązowy medal mistrzostw Świata.

Udowodniono, że emocje sportowe niezwykle silnie budują relacje pomiędzy współuczestniczącymi w nich ludźmi. Dlatego imprezy sportowe są najwyżej cenionym elementem budowy silnych związków z klientami, kluczowymi i strategicznymi osobami a także budują niezwykła lojalność pracowników i klientów do firmy. Wiemy o tym bo od lat realizując nasze imprezy w tej profesjonalnej niszy rynkowej obserwujemy to zjawisko „na żywo”.

Club Sport Travel jest po raz kolejny wyłącznym agentem biletowym MKOL na rynek polski i zaprasza Państwa do skorzystania z tak zwanej oferty Pierwszej Ręki.

Dołącz do grupy kibiców, którzy swoim dopingiem będą wspierać naszych olimpijczyków. Gwarantujemy wspaniałą atmosferę i niezapomniane emocje!!!

Oferujemy pełen pakiet usług tj wstępy na Ceremonie Otwarcia i Zamknięcia oraz większości dyscyplin. Przeloty, hotele, wyżywienie, obsługę pilota.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt z przedstawicielem naszej firmy:

Krzysztof.Pronobis@clubandtravel.pl


OFERTA CLUB SPORT TRAVEL NA IO SOCHI 2014

Z ogromną przyjemnością informujemy, że nasza firma została wybrana przez Polski Komitet Olimpijski jako Jedyny Autoryzowany Partner Biletowy na Zimowe Igrzyska Olimpijskie SOCHI 2014
Jesteśmy dumni, że po raz kolejny (po IO PEKIN 2008, IO VANCOUVER 2010, LONDYN 2012) powierzono naszemu zespołowi  tak prestiżową rolę!  

Już po raz czwarty będziemy zaszczyceni możliwością współpracowania ze środowiskiem sportowym w Polsce. Mamy nadzieję, że dzięki naszej ofercie przyczynimy się również do stworzenia niezwykłego, gorącego dopingu dla Biało-Czerwonych na wszystkich obiektach olimpijskich w rosyjskim SOCHI.
   

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.


BILETY WSTĘPU 

Uprzejmie informujemy, że z dniem 12.07.2013 r. rozpoczynamy przyjmowanie zamówień na bilety wstępu na Zimowe Igrzyska Olimpijskie SOCHI 2014. Zamówienia można składać TYLKO na specjalnych FORMULARZACH ZAMÓWIENIA, które znajdą Państwo do pobrania poniżej na naszej stronie internetowej. 

ZAMÓWIENIE BILETÓW
W celu złożenia należy pobrać FORMULARZ ZAMÓWIENIA SOCHI 2014, wypełnić według podanych wskazówek oraz przesyłać drogą elektroniczną na adres mailowy: sochi@clubandtravel.pl
O potwierdzeniu biletów decyduje kolejność zgłoszeń.

Poniżej znajdziecie Państwo również program Igrzysk. Informujemy, że podane godziny rozpoczęcia i zakończenia zawodów mogą ulec zmianie. Ostateczne godziny zatwierdzone przez Komitet Organizacyjny Igrzysk będą publikowane na około 30 dnie przed rozpoczęciem Igrzysk Sochi 2014


FORMULARZ ZAMÓWIENIA NA BILETY IO SOCHI 2014

PROGRAM ZAWODÓW IO SOCHI_2014

OGÓLNE WARUNKI ZAMAWIANIA BILETÓW NA IO SOCHI 2014Prosimy o dokładne zapoznanie się programem zawodów, cennikiem biletów i ogólnymi warunkami C&T dotyczącymi zamawiania biletów na IO SOCHI 2014. Informujemy, że potwierdzone i opłacone bilety nie podlegają możliwości zwrotu.


CENY BILETÓW

Ceny biletów, znajdujące się w cenniku biletów zostały podane w PLN. Wartość biletów wstępu na IO SOCHI 2014, potwierdzona Zamawiającemu przez Club SportTravel Sp. z o.o., podatek VAT (8%)

Ceny biletów oferowanych przez Club Sport Travel zawierają prowizję Autoryzowanego Agenta Biletowego w wysokości 20% od ceny tzw. "face value" publikowanej na oficjalnej stronie Igrzysk Olimpijskich SOCHI 2014. Maksymalna wysokość prowizji C&T wynosi równowartość 3.000 RUB/1 bilet.

Do przeliczenia ceny biletów z oryginalnej waluty RUB na PLN zastosowano kurs sprzedazy banku BRE BANK.REALIZACJA ZAMÓWIENIA

1. Przyjmowanie i realizacja zamówień nastąpi zgodnie z zasadą KTO PIERWSZY TEN LEPSZY, czyli według kolejności zgłoszeń.  Decyduje data otrzymania zamówienia przez Club Sport Travel.

2. Jeden Zamawiający może zamówić maksymalnie 4 sztuki biletów na jedno wydarzenie sportowe biletowane w danym dniu tj. na jedną sesję

3. Potwierdzone przez Club Sport Travel bilety na IO SOCHI 2014 nie podlegają zwrotowi, ani anulacji. Wpłacone kwoty nie podlegają zwrotowi.

4. Informujemy, że zgodnie z ogólnymi warunkami sprzedaży i dystrybucji publicznej biletów wstępu na Igrzyska Olimpijskie SOCHI_2014 określonymi przez MKOl. i Komitet Organizacyjny IO SOCHI 2014 SOCOG, bilety wstępu NIE MOGĄ BYĆ ODSPRZEDAWANE ANI WYKORZYSTYWANE W CELACH PROMOCYJNYCH JAKIEJKOLWIEK OSOBY, PODMIOTU, PRODUKTU LUB USŁUGI.

5. W przypadku zamówień grupowych prosimy o kontakt z przedstawicielem Club Sport Travel.

6. Każdy zamawiający bilety jest zobowiązany do podania danych osobowych każdej z osób, która będzie korzystała z potwierdzonych przez Club Sport Travel biletów. O konieczności podania danych osobowych poinformujemy Państwa w terminie późniejszym. 

7. PASZPORT KIBICA / WAŻNA INFORMACJA
Uprzejmie informujemy, że zgodnie z regulacjami Komitetu Organizacyjnego Igrzysk XXII Zimowej Olimpiady SOCHI 2014 (SOCOG) każda osoba, posiadająca bilety wstępu na zawody olimpijskie, musi obowiązkowo wyrobić tzw. PASZPORT KIBICA. Dopiero posiadania  „PASZPORTU KIBICA” wraz z biletem wstępu upoważnia do wstępu na obiekty olimpijskie. Paszporty Kibica można będzie wyrabiać bezpośrednio przez stronę internetową po fizycznym otrzymaniu zakupionych biletów (prawdopodobnie STYCZEŃ 2014). 


Szczegóły znajdują się na stronie: www.pass.sochi2014.comPOTWIERDZENIE ZAMÓWIENIA

Potwierdzenie ilości biletów zostanie wysłane przez Club Sport Travel w terminie 14 dni od daty wpłynięcia zamówienia do Club Sport Travel. 


PŁATNOŚĆ

Pełnej płatności za potwierdzone bilety wstępu na IO SOCHI 2014 należy dokonać w terminie 7 dni od daty otrzymania POTWIERDZENIA ZAMÓWIENIA IO_SOCHI2014.
Dokładana data płatności za potwierdzone przez Club & Travel bilety wstępu na Igrzyska Olimpijskie SOCHI 2014 zostanie podana na POTWIERDZENIU ZAMÓWIENIA.


PROSIMY NIE DOKONYWAĆ ŻADNYCH WPŁAT PRZED OTRZYMANIEM FINALNEGO POTWIERDZENIA ZAMÓWIENIAODBIÓR i PRZESYŁKA BILETÓW 

Uprzejmie informujemy, że bilety wstępu na IO SOCHI 2014 są planowane do odbioru w STYCZNIU 2014. 

Bilety można będzie odebrać osobiście w siedzibie CLUB Sport TRAVEL w Warszawie lub wybrać opcję przesyłki kurierskiej. W przypadku wyboru opcji przesyłki kurierskiej Club Sport Travel doliczy do ogólnej wartości zamówionych biletów, kwotę odpowiadającą kosztom przesyłki kurierskiej z Warszawy na adres wskazany przez zamawiającego:


Koszt przesyłki kurierskiej KRAJOWEJ: ok. 40 zł


PAKIETY WYJAZDOWE CT/SOCHI 2014

Najbliższe Igrzyska Olimpijskie, odbywające się w SOCHI, to niepowtarzalna okazja, aby na żywo zobaczyć rywalizację najlepszych zawodników na świecie, a zarazem poczuć tę magiczną, niesamowitą atmosferę sportowego święta. Wielokulturowy, barwny tłum kibiców dopingujący swoich reprezentantów i świętujący ich sukcesy, zarówno na obiektach sportowych, jak i poza nimi, pozostawi już na zawsze wspomnienia, do których wielokrotnie się wraca i które chciałoby się przeżyć raz jeszcze!

Zapraszamy do składania zapytań na organizację wyjazdów grupowych lub indywidualnych, które pozwolą odkryć nieznane do tej pory uroki przepięknie położonego SOCHI. 

Zapraszamy ! ! !

Club Sport Travel Sp. z o.o.

ul. Krzywickiego 34/9
02-078 Warszawa
tel. 22 622 99 40 - 42
fax. 22 622 99 43
e-mail: SOCHI@clubandtravel.pl


 

BILETY LOTNICZE


Uprzejmie informujemy, że w naszej firmie (będąca członkiem ekskluzywnej organizacji przewoźników IATA), znajduje się również DZIAŁ REZERWACJI LOTNICZYCH - zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu w sprawie uzyskania informacji na temat przelotów do Sochi na zbliżające się Igrzyska Olimpijskie 

 

≈ ≈ ≈

OFICJALNA STRONA IO SOCHI 2014 - www.sochi2014

POLSKI KOMITET OLIMPIJSKI – www.pkol.pl


Zobacz także

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami wyjazdów na najciekawsze nadchodzące wydarzenia sportowe!

 

"> Imprezy sportowe
  • Bilety lotnicze