• Wesele w Krakowie

  Zajmujemy się organizacją imprez okolicznościowych. Nasza restauracja w Krakowie dysponuje salą, która może pomieścić do 120 osób. Sprawdź, jakie przepyszne menu przygotowaliśmy dla Nowożeńców na naszej stronie internetowej. Wśród potraw na uroczystość ślubną mamy m.in. eskalopki cielęce czy polędwiczki wieprzowe.
  Odwiedź miejsce: restauracja Kraków
 • Akcesoria do dekoracji wypieków

  Proponujemy akcesoria, dzięki którym stworzysz fantazyjne wzory oraz dekoracje na każdym wypieku. W asortymencie znajdują się tylki cukiernicze - stalowe końcówki do wykonywania różnego rodzaju wzorków. Produkt jest należycie przystosowany do kontaktu z produktami spożywczymi, ponieważ został wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej.
  Odwiedź miejsce: Tylki cukiernicze
 • W naszej ofercie znajdziesz wyjątkowe formy do pieczenia ciasta, które odznaczają się najwyższą jakością, solidnością oraz praktycznością w zastosowaniu. Proponowane przez naszą firmę elementy wyposażenia kuchni, to również atrakcyjna cena, dostosowana specjalnie do potrzeb naszych klientów! Zachęcamy do zapoznania się oraz skorzystania z naszej oferty.
  Odwiedź miejsce: Formy do pieczenia
 • Witaminy sklep internetowy

  Przedstawiamy ofertę sklepu internetowego eko-familia, w którym prezentujemy szeroką gamę naturalnych suplementów diety. Chlorofil to suplement bazujący na zielonym barwniku zawartym w roślinach. Zawiera wysoką ilość naturalnego białka i cennych witamin oraz składników odżywczych. Suplement działa oczyszczająco i rewitalizująco na cały organizm. Wspomaga zwalczanie wolnych rodników odpowiedzialnych za starzenie organizmu i rozwój chorób nowotworowych.
  Odwiedź miejsce: Chlorofil w płynie
 • Produkty niezbędne w kuchnii

  Nasza firma zajmuje się dystrybucją oraz wytwarzaniem produktów przeznaczonych do konsumpcji. Na rynku funkcjonujemy również jako importer m.in. różnego rodzaj bakalii oraz przypraw. W sklepie internetowym znajdą Państwo ponadto makarony, ryże oraz płatki. Nasze artykuły spożywcze produkowane są z zachowaniem standardów HACCP.
  Odwiedź miejsce: artykuły spożywcze