• Sprzęt gastronomiczny

  W ramach naszych usług proponujemy najlepsze urządzenia dla gastronomii, cieszące się ogromnym zainteresowaniem na polskim rynku. To idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, którym zależy na elementach najwyższej jakości, dostępnych w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą, a przekonasz się, że to rozwiązanie idealne właśnie dla Ciebie. Nasze sprzęty to niezawodność w każdej sytuacji, praktyczność w zastosowaniu i jednocześnie korzystne ceny! Zachęcamy do współpracy...
  Odwiedź miejsce: Urządzenia dla gastronomii
 • Firma cateringowa Pychotka

  Specjalnością naszej firmy jest catering dla firm. Wrocław to miasto, które ciągle się rozwija, dlatego działa tu wiele biur i przedsiębiorstw. Często więc odbywają się w tym mieście imprezy integracyjne pracowników, czy spotkania biznesowe z kontrahentami. Nasza firma przygotuje pyszne dania główne, ciekawe przystawki i wspaniałe przekąski, które będą ozdobą każdego eventu. Więcej szczegółowych informacji o naszej ofercie umieściliśmy na naszej oficjalnej stronie internetowej, do odwiedzenia której serdecznie zachęcamy.
  Odwiedź miejsce: Catering dla firm Wrocław
 • Gotowe pyszne dania kuchni polskiej - Karczma Jana

  Zachęcamy firmy oraz osoby indywidualne do skorzystania z naszych usług gastronomicznych. Karczma Jana oferuje kompleksowy catering na terenie Olsztyna. Dostarczamy potrawy na zimno oraz na ciepło ze świeżych i dokładnie wyselekcjonowanych produktów, a także wyroby garmażeryjne własnej produkcji. Jesteśmy otwarci na sugestii i dopasowujemy nasze menu do wymagań oraz możliwości finansowych naszych klientów. Gwarantujemy obsługę na najwyższym poziomie, także podczas uroczystości, takich jak wesela czy konferencje.
  Odwiedź miejsce: catering olsztyn
 • Organizacja wesel w Rajskim Dworku

  Podejmujemy się działalności usługowej, w ramach której każdy z Was będzie miał możliwość skosztowania najbardziej wyjątkowych potraw, które doskonale odpowiedzą na oczekiwania nawet najbardziej wymagających Gości. Poza działalnością gastronomiczną organizujemy także wesela i inne imprezy okolicznościowe. Restauracja Rajski Dworek u Jachacego w Konstancinie-Jeziornej pod Warszawą jest w stanie zaoferować Wam nie tylko przygotowanie znakomitych dań, ale także zagwarantować profesjonalną obsługę, a nawet oprawę muzyczną.
  Odwiedź miejsce: restauracja pod warszawą
 • Wesele w Krakowie

  Interesuje Was stylowa sala weselna? Kraków to potencjalny region organizowanej przez Was uroczystości? W takim razie zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami. Proponujemy warunki dogodne na kameralną imprezę. Zapewniamy nie tylko przepiękna salę weselną, ale też interesujące menu. Jednym z atutów naszego hotelu jest także bardzo dogodna lokalizacja, zapewniająca łatwy dojazd do miejsca imprezy. Gwarantujemy Państwu miłą obsługę oraz bliskość głównych punktów komunikacyjnych. Sprawdź naszą ofertę!
  Odwiedź miejsce: sala weselna kraków
 • Zakupy online

  Sklepy w Warszawie, podobnie jak w każdym innym mieście wiążą się z koniecznością poświęcenia czasu na dokonanie zakupów. Postanowiliśmy to zmienić i uruchomiliśmy nasz własny internetowy sklep spożywczy, gdzie mogą Państwo szybko i wygodnie dokonać zakupów. Proponujemy Wam pewne i bezpieczne formy płatności oraz szybką realizację zlecenia. Gwarantujemy wysokiej jakości usługi w wyjątkowo przystępnej cenie. Zachęcamy Państwa do szczegółowego zapoznania się z naszymi propozycjami i dokonania zakupów.