• Zakupy online

  Sklepy w Warszawie, podobnie jak w każdym innym mieście wiążą się z koniecznością poświęcenia czasu na dokonanie zakupów. Postanowiliśmy to zmienić i uruchomiliśmy nasz własny internetowy sklep spożywczy, gdzie mogą Państwo szybko i wygodnie dokonać zakupów. Proponujemy Wam pewne i bezpieczne formy płatności oraz szybką realizację zlecenia. Gwarantujemy wysokiej jakości usługi w wyjątkowo przystępnej cenie. Zachęcamy Państwa do szczegółowego zapoznania się z naszymi propozycjami i dokonania zakupów.
 • Naturalny energetyk

  Masz już dość kawy i energetyków, które niekoniecznie są dobre dla Twojego zdrowia? Proponujemy naturalny napój, który nie zawiera węglowodanów, konserwantów i barwników. Woda dla sportowców bogata jest w elektrolity, które nawadniają organizm. Napój zmniejsza zmęczenie, działa pobudzająco i przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej - dzięki temu idealnie nadaje do osób spędzających sporo czasu na siłowni.
  Odwiedź miejsce: Woda dla sportowców
 • Sosnowy Dwór - miejsce na Twoje wesele

  Podejmując się organizacji imprez okolicznościowych dbamy o to, aby spełniały one wszystkie oczekiwania każdego z naszych Klientów. Duża sala weselna w Sosnowym Dworze w Warszawie daje możliwość przygotowania dużego przyjęcia, na którym będziecie mogli świętować w gronie rodziny i najbliższych znajomych.
  Odwiedź miejsce: Sala weselna Warszawa
 • Wesele w Krakowie

  Zajmujemy się organizacją imprez okolicznościowych. Nasza restauracja w Krakowie dysponuje salą, która może pomieścić do 120 osób. Sprawdź, jakie przepyszne menu przygotowaliśmy dla Nowożeńców na naszej stronie internetowej. Wśród potraw na uroczystość ślubną mamy m.in. eskalopki cielęce czy polędwiczki wieprzowe.
  Odwiedź miejsce: restauracja Kraków