• Akcesoria do dekoracji wypieków

  Proponujemy akcesoria, dzięki którym stworzysz fantazyjne wzory oraz dekoracje na każdym wypieku. W asortymencie znajdują się tylki cukiernicze - stalowe końcówki do wykonywania różnego rodzaju wzorków. Produkt jest należycie przystosowany do kontaktu z produktami spożywczymi, ponieważ został wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej.
  Odwiedź miejsce: Tylki cukiernicze
 • Naczynia do gotowania na otwartym ogniu

  Przyjrzyj się naszej ofercie i już dziś zainwestuj w wysokiej jakości garnki. Jeżeli często gotujesz na otwartym ogniu, to kociołek żeliwny będzie najlepszą opcją. Świetnie sprawdzi się w trakcie użytkowania, dobrze zniesie kontakt z wysoką temperaturą, a przygotowane dania zachwycą smakiem i konsystencją.
  Odwiedź miejsce: kociołek żeliwny
 • Nie tylko smak i zapach

  Sklep rozprowadza efektowne, białe herbaty rozkwitające. Są dostępne w postaci kulek, które należy umieścić w gorącej wodzie. Po jakimś czasie, pod wpływem temperatury, kulka się otwiera i ukazuje ukryty w środku kwiat. Produkt jest zdrowy i przeznaczony do spożycia. Najlepiej przygotowywać napój w przezroczystym naczyniu, by efekt był widoczny.
  Odwiedź miejsce: Herbaty rozkwitające
 • tajskiemleko.pl

  Jako firma zajmująca się produktami wegańskimi zapraszamy na nasz sklep z napojami roślinnymi, aby bardziej szczegółowo zapoznać się z naszą ofertą. Znajdziesz tutaj napoje z migdałów, orzechów, czy pistacji, które w stu procentach są pochodzenia roślinnego. Sprawdź sam i wybierz smak odpowiedni dla siebie.
 • Opakowania cateringowe

  Prowadzisz lokal gastronomiczny i często obsługujesz duże eventy, takie jak konferencje, delegacje czy wesela? Zapraszamy Cię do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której możesz nabyć niezawodne jednorazówki do cateringu. Mamy zgrzewane pudełka na żywność, biodegradowalne słomki do napojów, itd.
  Odwiedź miejsce: jednorazówki do cateringu