• Zakupy online

  Sklepy w Warszawie, podobnie jak w każdym innym mieście wiążą się z koniecznością poświęcenia czasu na dokonanie zakupów. Postanowiliśmy to zmienić i uruchomiliśmy nasz własny internetowy sklep spożywczy, gdzie mogą Państwo szybko i wygodnie dokonać zakupów. Proponujemy Wam pewne i bezpieczne formy płatności oraz szybką realizację zlecenia. Gwarantujemy wysokiej jakości usługi w wyjątkowo przystępnej cenie. Zachęcamy Państwa do szczegółowego zapoznania się z naszymi propozycjami i dokonania zakupów.
 • Wesele w Krakowie

  Zajmujemy się organizacją imprez okolicznościowych. Nasza restauracja w Krakowie dysponuje salą, która może pomieścić do 120 osób. Sprawdź, jakie przepyszne menu przygotowaliśmy dla Nowożeńców na naszej stronie internetowej. Wśród potraw na uroczystość ślubną mamy m.in. eskalopki cielęce czy polędwiczki wieprzowe.
  Odwiedź miejsce: restauracja Kraków
 • Akcesoria do dekoracji wypieków

  Proponujemy akcesoria, dzięki którym stworzysz fantazyjne wzory oraz dekoracje na każdym wypieku. W asortymencie znajdują się tylki cukiernicze - stalowe końcówki do wykonywania różnego rodzaju wzorków. Produkt jest należycie przystosowany do kontaktu z produktami spożywczymi, ponieważ został wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej.
  Odwiedź miejsce: Tylki cukiernicze
 • W naszej ofercie znajdziesz wyjątkowe formy do pieczenia ciasta, które odznaczają się najwyższą jakością, solidnością oraz praktycznością w zastosowaniu. Proponowane przez naszą firmę elementy wyposażenia kuchni, to również atrakcyjna cena, dostosowana specjalnie do potrzeb naszych klientów! Zachęcamy do zapoznania się oraz skorzystania z naszej oferty.
  Odwiedź miejsce: Formy do pieczenia