• Smaki Grecji

  Nasi klienci mają dostęp do bogatej oferty asortymentu spożywczego. Na stronie internetowej kupią sery greckie halloumi, prawdziwe miody, oliwy z oliwek czy przetwory owocowe. Oferowany nabiał wyprodukowano w oparciu o tradycyjne receptury. Do wytworzenia tych produktów zostały wykorzystane wyłącznie składniki pochodzące od małych, lokalnych dostawców.
  Odwiedź miejsce: Sery greckie halloumi
 • Masy do ciasta

  Wyjątkowa uroczystość wymaga odpowiedniej oprawy - także w kwestiach kulinarnych. Masa cukrowa na tort pozwala na wyjątkowe ozdabianie wypieku - w zależności od okazji i podobań gospodarza imprezy. Różne smaki i kolory sprawią, że będziesz mógł tworzyć wyjątkowe dekoracje na biszkopcie lub babeczkach.
  Odwiedź miejsce: Masa cukrowa na tort
 • Czekoladki na zamówienie

  Na walentynki, Boże Narodzenie, urodziny lub imieniny, czekolada personalizowana — biała, mleczna lub gorzka — może być prezentem na każdą z tych okazji. Na tabliczkę w klasycznym wymiarze lub lizak na patyku, można bowiem nanieść osobistą dedykację, krótkie podziękowanie lub wyznanie miłości, a także delikatny wzór, np. serca
  Odwiedź miejsce: Czekolada personalizowana
 • Sprzęt masarski

  W asortymencie sklepu dostępne są narzędzia rzeźnicze, dzięki którym będziesz mógł zająć się domowym wyrobem szynek, wędlin oraz kiełbas. Akcesoria masarskie w postaci maszynek do mięsa czy noży wykonane są z trwałej i solidnej stali nierdzewnej, która ma zwiększoną odporność na zabrudzenia i wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne.
  Odwiedź miejsce: Akcesoria masarskie
 • Restauracja w Tychach

  Najlepsze i najsmaczniejsze potrawy serwuje nasza restauracja. Tychy to miejsce do którego dowozimy jedzenie. skorzystaj z możliwości zamówienia pysznego posiłku w swojej wspaniałej restauracji. Restauracja India Garden zaprasza wszystkich spragnionych odrobiny luksusu.Lokalizacja w centrum miasta i dobre połączenie komunikacyjne sprawiają, że restauracja jest łatwo dostępna dla gości.
  Odwiedź miejsce: Restauracja Tychy