• Akcesoria do dekoracji wypieków

  Proponujemy akcesoria, dzięki którym stworzysz fantazyjne wzory oraz dekoracje na każdym wypieku. W asortymencie znajdują się tylki cukiernicze - stalowe końcówki do wykonywania różnego rodzaju wzorków. Produkt jest należycie przystosowany do kontaktu z produktami spożywczymi, ponieważ został wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej.
  Odwiedź miejsce: Tylki cukiernicze
 • Opakowania cateringowe

  Prowadzisz lokal gastronomiczny i często obsługujesz duże eventy, takie jak konferencje, delegacje czy wesela? Zapraszamy Cię do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której możesz nabyć niezawodne jednorazówki do cateringu. Mamy zgrzewane pudełka na żywność, biodegradowalne słomki do napojów, itd.
  Odwiedź miejsce: jednorazówki do cateringu
 • Zamiennik cukru

  Prowadzisz zdrowy tryb życia lub chcesz zrzucić kilka nadprogramowych kilogramów? Według Ministerstwa Zdrowia warto zminimalizować podaż cukru w codziennej diecie. Dobrym zamiennikiem jest ksylitol, który w naszym sklepie możesz kupić w opakowaniach o różnych gramaturach. Sprzedajemy warianty 1 kg, 0,5 kg oraz 0,25 kg.
  Odwiedź miejsce: Ksylitol 1 kg
 • Albert Fresh

  Jeśli brakuje Ci składników do ulubionej potrawy, ale nie masz czasu iść do sklepu, sprawdź nasze zakupy online. Wystarczy, że zamówisz odpowiednie produkty w naszym sklepie internetowym. Dostarczamy produkty spożywcze na terenie Krakowa i okolic. W naszym asortymencie znajdują się również artykuły BIO. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.
  Odwiedź miejsce: Zakupy online Kraków
 • Smaki Grecji

  Nasi klienci mają dostęp do bogatej oferty asortymentu spożywczego. Na stronie internetowej kupią sery greckie halloumi, prawdziwe miody, oliwy z oliwek czy przetwory owocowe. Oferowany nabiał wyprodukowano w oparciu o tradycyjne receptury. Do wytworzenia tych produktów zostały wykorzystane wyłącznie składniki pochodzące od małych, lokalnych dostawców.
  Odwiedź miejsce: Sery greckie halloumi
 • Kawa do restauracji

  Napojem, który jednocześnie pobudza oraz charakteryzuje się wyjątkowym smakiem jest kawa do restauracji. Znajduje się ona na biurkach i stołach milionów osób na całym świecie każdego dnia. Dobrze zaparzony napój pozwala na delektowanie się chwilą, w której ją spożywamy. W naszej ofercie znajduje się kilka rodzajów kawy, z których każda pochodzi od cenionego producenta. W zależności od upodobań oferujemy zarówno kawę ziarnistą, jak i mieloną. Polecamy także akcesoria do jej parzenia, w tym między innymi ekspresy.
  Odwiedź miejsce: Kawa do restauracji
 • Sklep ekologiczny

  Jeśli zamierzasz rozpocząć zdrowy tryb życia, musisz zwrócić uwagę na to, ile się ruszasz i co jesz. Nasz sklep ekologiczny online proponuje m.in. cały szereg produktów z zakresu zdrowej, certyfikowanej żywności. Jest ona pozbawiona konserwantów, barwników, a także innych szkodliwych dodatków i wzmacniaczy smaku.
  Odwiedź miejsce: Sklep ekologiczny online