• Sesje zdjęciowe dla par

  Specjalnie dla przyszłych klientów, stworzyliśmy blog z dotychczasowymi realizacjami. Dowiedzą się z niego Państwo jak wyglądają przykładowe zdjęcia, nagrania video z sesji plenerowej, przygotowań i ceremonii. Wybierzcie fotografa ślubnego ze Śląska, który uchwyci Państwa emocje, odda czar pierwszego tańca, składania przysięgi, krojenia tortu, rzucania welonu. Nasz fotograf chętnie pracuje w miastach (np. w Gliwicach), ale równie przyjemnie będzie mu pracować na obrzeżach - powstają tam najpiękniejsze sesje.
  Odwiedź miejsce: fotograf śląsk
 • Fotograf

  Profesjonalny fotograf Krzysztof Mazurkiewicz specjalizuje się w uwiecznianiu emocji towarzyszących najważniejszym chwilom życia. Jednym z takich momentów jest niewątpliwie dzień zawarcia związku małżeńskiego. Wykonuje wyjątkowe zdjęcia ślubne - reportaże z przygotowań, ceremonii oraz przyjęcia weselnego, a także sesje plenerowe w miejscu wybranym przez Parę Młodą.
  Odwiedź miejsce: fotograf warszawa
 • Nauka tańca weselnego

  Wesele to dzień, w którym wszystko powinno być dopięte na ostatni detal. Chcecie oczarować swoich gości niezwykłym układem i figurami podczas rozpoczęcia weselnej zabawy? Nasza szkoła w Krakowie pokaże Wam, jak powinien wyglądać pierwszy taniec - w ciągu kilku lekcji nauczycie się figur, kroków i prowadzenia. Płynnie wykonany walc wiedeński lub angielski będzie pięknym otwarciem każdego wesela.
  Odwiedź miejsce: Pierwszy taniec Kraków