• Fotografie w niewiarygodnej jakości

  Prezenty, piękna muzyka, zadowoleni goście czy smaczne potrawy - wszystko to wpływa na zadowolenie państwa młodych na ślubie, jednak nic nie jest ważniejsze od wspomnień. Najlepsze pamiątki z wesela to fotografie, które pozwalają na powrót do nich, a dzięki specjalistom z naszej firmy, będziecie Państwo mieli możliwość zaopatrzyć się w nie o najwyższej jakości. Proponujemy profesjonalną i kompleksową obsługę imprez, zapewniamy działania przy pomocy najlepszego sprzętu i reportaże, które zachwycą każdego.
  Odwiedź miejsce: Fotografia ślubna Olsztyn
 • Skyflash - piękne zdjęcia z lotu ptaka

  Świat z nieba wygląda nieco inaczej niż ze standardowej perspektywy. W zakresie działalności firmy Skyflash wykonujemy zdjęcia z drona, które uwieczniają z lotu ptaka zarówno zabytkowe budynki i warte eksponowania miejsca w zróżnicowanych miastach, jak i liczne obiekty, jak np. wiatraki czy tamy, co pozwala na szybkie wykrycie wszelkich uchybień w ich konstrukcji. Oprócz fotografii realizujemy też w analogicznym kontekście filmowanie z powietrza. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!
  Odwiedź miejsce: Zdjęcia z drona
 • Sesje zdjęciowe dla par

  Specjalnie dla przyszłych klientów, stworzyliśmy blog z dotychczasowymi realizacjami. Dowiedzą się z niego Państwo jak wyglądają przykładowe zdjęcia, nagrania video z sesji plenerowej, przygotowań i ceremonii. Wybierzcie fotografa ślubnego ze Śląska, który uchwyci Państwa emocje, odda czar pierwszego tańca, składania przysięgi, krojenia tortu, rzucania welonu. Nasz fotograf chętnie pracuje w miastach (np. w Gliwicach), ale równie przyjemnie będzie mu pracować na obrzeżach - powstają tam najpiękniejsze sesje.
  Odwiedź miejsce: fotograf śląsk
 • Fotograf

  Profesjonalny fotograf Krzysztof Mazurkiewicz specjalizuje się w uwiecznianiu emocji towarzyszących najważniejszym chwilom życia. Jednym z takich momentów jest niewątpliwie dzień zawarcia związku małżeńskiego. Wykonuje wyjątkowe zdjęcia ślubne - reportaże z przygotowań, ceremonii oraz przyjęcia weselnego, a także sesje plenerowe w miejscu wybranym przez Parę Młodą.
  Odwiedź miejsce: fotograf warszawa