ME w PIŁCE NOŻNEJ - UEFA EURO 2012 (TM)

 CLUB & TRAVEL jako Licencjonowane Biuro Podróży  UEFA EURO 2012TM dla Polski wprowadza do sprzedaży pakiety na Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej POLSKA/UKRAINA 2012.

Oferta obejmować będzie zakwaterowanie, wyżywienie, transfery a także zwiedzanie najciekawszych miejsc w Polsce. Atrakcyjność pakietów gwarantują zawarte w nich bilety wstępu na ten turniej - zarówno na mecze rozgrywane przez reprezentację Polski, jak i na najbardziej emocjonujące spotkania fazy pucharowej (ĆWIERĆFINAŁ, PÓŁFINAŁ, a nawet FINAŁ).

 

Nowa oferta: wyjazd na mecz 

FINAŁOWY UEFA EURO2012(TM) W KIJOWIE!

Przelot samolotem czarterowym do Kijowa oraz dodatkowe atrakcje...

 

Po więcej szczegółów proszę o kontakt:

Krzysztof.Pronobis@clubandtravel.pl

Magdalena.Kedzior@clubandtravel.pl

 

ZAPRASZAMY!!!

 Nasze biuro nie prowadzi sprzedaży samych biletów!


Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółówym programem Mistrzostw Europy:
PROGRAM UEFA EURO2012TM
 

REALIZACJA ZMÓWIENIA

 1. Klient składa Zamówienie wyłącznie poprzez specjalny formularz dostępny poniżej.
   
 2. Każdy klient może nabyć maksymalnie 4 bilety ( w tej samej kategorii ) na 3 mecze fazy grupowej Reprezentacji Polski oraz 3 mecze fazy pucharowej ( 1 ćwierćfinał, 1 półfinał, 1 finał ). Bilety powiązane są z pakietem podróżnym. Nazwa i adres Hotelu, zostanie podana na potwierdzeniu zamówienia.
   
 3. Pakiety są dostępne tylko do obywateli Polski lub osób rezydujących na terenie Polski ( potwierdzone stosownym dokumentem)
   
 4. Potwierdzone przez Club & Travel pakiety na turniej UEFA EURP2012™ nie podlegają zwrotowi, ani anulacji. Wpłacone kwoty nie podlegają zwrotowi.
   
 5. Informujemy, że zgodnie z ogólnymi warunkami sprzedaży i dystrybucji publicznej biletów wstępu na Turniej UEFA EURO 2012™ określonymi przez UEFA, bilety wstępu NIE MOGĄ BYĆ ODSPRZEDAWANE ANI WYKORZYSTYWANE W CELACH PROMOCYJNYCH JAKIEJKOLWIEK OSOBY, PODMIOTU, PRODUKTU LUB USŁUGI
   
 6. Informujemy, że ceny pakietów zostały podane walucie EURO. Wartość pakietów potwierdzonych Zamawiającemu przez Club & Travel Sp. z o.o.  zostanie przeliczona według kursu sprzedaży BRE Banku obowiązującego w dniu wysłania finalnego potwierdzenie zamówienia przez Club & Travel do Zamawiającego.
   
 7. Prosimy o zapoznanie się z zasadami zakupu biletów wstępu na Turniej UEFA EURO 2012™ określone przez UEFA. Warunki dot. biletów.
   

POTWIERDZENIE ZAMÓWIENIA

Potwierdzenie ilości pakietów zostanie wysłane przez Club & Travel w terminie 14 dni od daty wpłynięcia zamówienia do Club & Travel.

 

PŁATNOŚĆ

Płatność za potwierdzone pakiety podróżne odbywa się bezpośrednio do Club&Travel Sp. z o.o. w ciągu 7 dni od otrzymania POTWIERDZENIA ZAMÓWIENIA. Dokładna data płatności będzie widniała na POTWIERDZENIU ZAMÓWIENIA.

Płatność za bilety odbywa się bezpośrednio przez portal biletowy kartą VISA oraz MasterCard ( nie są akceptowane karty korporacyjne / firmowe ). Po potwierdzeniu pakietu podróżnego przesyłane są dane do logowania na portalu biletowym.

Brak wpłaty w ciągu 7 dni za pakiet podróżny skutkuje anulacją zmówienia biletów.

PROSIMY NIE DOKONYWAĆ ŻADNYCH WPŁAT PRZED OTRZYMANIEM FINALNEGO POTWIERDZENIA ZAMÓWIENIA

 

ODBIÓR BILETÓW

Bilety przesyłane są bezpośrednio do klienta na adres podany na portalu biletowym.

Koszt przesyłki 10EURO , kwota ta jest doliczana przy płatności za bilety.

Potwierdzenia, vouchery hotelowe są przesyłane drogą elektroniczną do klienta.

Sprzedaż pakietów rozpoczęła się 12 grudnia 2011 i potrwa do 29 lutego 2012.


Kontakt:

Club& Travel Sp. z o.o.
ul. krzywickiego 34/9
02-078 Warszawa
tel. (48) 22 622 99 40-43
www.clubandtravel.pl
e-mail: info@clubandtravel.pl


 

 

 

Powrót